humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Na tarasie, pod palemką...

Go down 
+3
szokoladka
bogatka1
Baba
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Next
AutorWiadomość
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime3/12/2013, 16:50

Fionka napisał:
Wczoraj miałam malowanie...nie żeby jakieś wielkie... jedna ściana w pokoju, bo tylko jedna jest "malowalna" i góra w łazience....
mam wrażenie, że jaśniej...zwłaszcza w łazience, jakby ktoś wkręcił mocniejszą żarówkę...smiech1 
Przy okazji wyrzuciłam niewygodne pionowe żaluzje z pokoju, 
zawieszę tam sztukę materiału, bo da się i będzie łatwiejsze w obsłudze...
ale zanim powieszę, będę wieczorami znów mieszkać w Big Brotherze...
sąsiedzi się ucieszą...
dobrze, że firana gęsta...
 
 
Jedna ściana to niemalowanie, smiech1    cała chałupa tojest dopiero sajgon  Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 1559649361 
 
Przez dwa mieszkaliśmy bez firan,  bo nie miał kto karniszy zamontować,
ale miało to swoje dobre strony,  prać nie trzeba było. usmiech 
 
Mam  lotniczy Big Brother
se patrze jak leci  do domu  via Wrocław Sharmancki   LOL5 Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 1559649361    el Sheik
 
A320 nie miał miejsca żeby się rozpędzić  LOL 
 
Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 195
 
Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 196
 
 
a "szejka"  LOL5  czeka szok termiczny, skok z +35 do -4 stopni  blue1402
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime3/12/2013, 23:11

To co zrobił ten A320 jak się nie miał gdzie rozpędzić??
się nie wbił w ścianę...lasu na przykład??
Od razu mi się Nic śmiesznego przypomniało...



W Big Brotherze mieszkałam do ubiegłej zimy, na rancho znaczy...ale mi się o okna sypialni zabijały ptaki, więc musiałam powiesić firanę... smiech1
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime4/12/2013, 12:09

Muszę się pochwalić  ptakiem "złowionym" smiech1 
fotka nieostra, przez okno zrobiona  Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 216

Cytat :
Myszołów włochaty zamieszkuje chłodne tereny Europy i Azji. Żyje między innymi w Europie Północnej. W strefach umiarkowanych pojawia się przede wszystkim w trakcie ciężkich zim, które przeczekuje w cieplejszych miejscach. Poza strefą umiarkowaną praktycznie nie występuje.

W Polsce myszołów włochaty praktycznie nie występuje. Zdarzają się osobniki, które zimują w naszym kraju, wiele również przelatuje przez nasz kraj.

Pojawia się w miejscach, w których żeruje również myszołów zwyczajny.
jeszcze podam tobie link do generatora, którym zrobiłam ramkę
http://www.tuxpi.com/
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime4/12/2013, 16:49

O! ale miałaś farta, na Twoim balkonie przystanek sobie zrobił...
Nie widziałam na żywo, w naturze znaczy, myszołowa...włochaty to jak piszą taki "biały kruk" u nas...
gratulacje!
kocham drapieżne ptaszydła...
fotka jak na warunki szybowcowe niezła...best

generator też zacny...pomacam go jak skończę z bigosem ...
zapomniałam o grzybach i muszę dogotować zanim wszystko zamieszam... wstyd2 

ps...a mapki lotu dopiero teraz w podglądzie widzę...przedtem wcale się nie wyświetlały...blue1406
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime4/12/2013, 18:10

Fionka napisał:
 

ps...a mapki lotu dopiero teraz w podglądzie widzę...przedtem wcale się nie wyświetlały...blue1406

O?! dlaczego? z jakiej przeglądarki korzystasz? FF

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime4/12/2013, 18:38

Tak z FF...
ale to chyba wina kompa...
muszę go wyczyścić... a tak misie nie chce placz 

i bigos mnie osłabił... smiech1
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime7/12/2013, 11:14

Nadejszla wiekopomna .... zima...Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 173
ciekawe co powie pies na pierwszy w swoim życiu śnieg...smiech1
Powrót do góry Go down
Kicia
Piętaszek
Kicia



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime8/12/2013, 19:03

Ja w sprawie zimy, mam mieszane uczucia, podoba mi się biały czysty śnieg, słoneczko zimowe też lubię ale jakoś nie kocham grubych rajstop, kożuchów i tych wszystkich czap, rękawic i botów. Tak że nie wiem czy cieszyć się czy martwic mam?
Taka niezdecydowana jestem wstyd2
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime10/12/2013, 01:06

Ja też nie lubię grubych swetrów, czapek i przemoczonych butów, ale godzę się z tymi niedogodnościami, bo wrażenia estetyczne są silniejsze u mnie niż ta niechęć, frajda też jest większa...
Zima jest prześliczna...no i jako Biała Dama lubię biały kolor...właściwie wszędzie...
zimą przestrzeń na pustym polu jest bardziej absolutna, cisza jest pełna dźwięków, wyobraźnia pracuje i kreuje nieprawdopodobieństwa wręcz...
No...poza tym...siedzieć przy kominku wiosną lub latem...jakieś płaskie...natomiast zimą?? bajka...
Kocham zimę ... i nie walczę z niedogodnościami, wkładam te rękawice, żebym bez przeszkód i przykrych konsekwencji mogła się cieszyć jej urokiem.

Mrozem malowane...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 37
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime11/12/2013, 14:00

Fionka napisał:
Ja też nie lubię grubych swetrów, czapek i przemoczonych butów, ale godzę się z tymi niedogodnościami, bo wrażenia estetyczne są silniejsze u mnie niż ta niechęć, frajda też jest większa...
Zima jest prześliczna...no i jako Biała Dama lubię biały kolor...właściwie wszędzie...
zimą przestrzeń na pustym polu jest bardziej absolutna, cisza jest pełna dźwięków, wyobraźnia pracuje i kreuje nieprawdopodobieństwa wręcz...
No...poza tym...siedzieć przy kominku wiosną lub latem...jakieś płaskie...natomiast zimą?? bajka...
Kocham zimę ... i nie walczę z niedogodnościami, wkładam te rękawice, żebym bez przeszkód i przykrych konsekwencji mogła się cieszyć jej urokiem.

Mrozem malowane...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 37

Pięknie opisałaś uroki zimy!   platek2   zimno     platek2 

też lubię zimę, ale taką śnieżnobiałą która zakryje wszystkie śmieci /ludzkie, psie zaspa 
jak  wtedy cudnie jest  :pa
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime13/12/2013, 02:14

"Przyjdzie zima i przykryje
Wszystkie puszki i butelki
Pochowają się pod śniegiem
Chleby, bułki, żółte serki
Wszystkie szlaki śnieg wymiecie
Śmieci schowa pod pierzyną
Ale kiedy przyjdzie wiosna
Znów wypłyną "

zdaje się, że już to wklejałam, ale lubię tę pioseneczkę...  smiech1 

Karnawał na łące...Trawki ustrojone w brylantowe kolie
Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 21
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime15/12/2013, 12:11

O!!! kawy znowusz nima  LOL5 
se kawiarka po necie harcuje zamiast jenteresu pilnować   usmiech 

a ja se przyszłam z choinkom   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 187 co by w kafejce  świonteczne nas troje wprowadzić  

Skończyłam z tradycją koniecznie żywego drzewka.
Kupiłam cudną stuczną  
Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 126
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime16/12/2013, 21:00

Rzeczywiście cudna...i bardzo dobrze, że sztuczna, ocaliłaś przynajmniej jedno drzewko...
ja od lat w domu mam sztuczne, żywe tylko stroiki na stole i ścianach z obciętych dolnych gałązek...
i tak się je obcina, bo nasza jodełka tak się rozrasta, że się obok niej już jeździć nie da...
Za to powiesiliśmy na niej światełka i teraz (urosła) kiedy się zepsuły nie  da się ich zdjąć bez szkody dla drzewka...
to wiszą... smiech1 
U mnie choinka już od wczoraj...nie robiłam fotek, może zrobię zaraz i jeśli wyjdzie to wstawię...
tutaj w mieście mam malutką, stoi na narożniku...ale na rancho mam tez taką dużą, podsufitową...
ustrojona zwykle bywa w harcerskie bombki...

nas troje powiadasz...  LOL5 

Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Z13680646Q,Wzory-na-kawie
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime21/12/2013, 02:48

Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 9-TWINKLE
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime29/12/2013, 16:52

hej  Fionka  usmiech 

jak tam humor po świętach, Mikołaj coś przytargał?  usmiech1 


Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 166

jedzonko "przyszlo"  usmiech 

Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 167

pod choinką  był tłok  Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 1559649361   bo wielu chętnych na prezenty  LOL 

Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 168

a to gość numer 1 - Piksel, 2 kg z czego 0,5 to kudełki  smiech1 
Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 169


Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime29/12/2013, 21:50

Nie znoszę pisać na laptopie... blue1405  jeszcze mi Dzieć mysz na lewą stronę podłożył, bo kabel krótki niby, a tak naprawdę to On lewus jest i nie pomyślał....
Jeszcze jesteśmy na rancho, zdaje się dopiero 7 stycznia nasze Potwory do szkół wracają... blue1408 
Humor dopisuje, bo pogoda taka bardziej spacerowa, wczoraj byliśmy w stadninie i na kamykach przy okazji, konie brykają, aż miło popatrzeć, zdjęcia mam, ale na drugim kompie...
fotek choince nie robiłam, bo w pokoju gdzie stoi jeszcze ściany nie skończone i głupio wygląda...
prezenty były... same praktyczne...i wszyscy zadowoleni...zwłaszcza Potwory oczywiście...
Czemu mówisz, że jedzenie  przyszło?...wygląda na martwe...znaczy w sensie, że świeże... smiech1 
chodzić to może już takie "przechodzone"...
Choineczka ta niebieska to z czego zrobiona jest?? sprytna... i kto na tej fotce? Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 New_naughty
Piksel przeuroczy, jeśli gość to rozumiem, że nie Twój tylko rodzinny...zabawny psiak i z oczu mu patrzy łobuzeria...
Nasz Simba próbuje doskoczyć do sikorkowej słoninki, sikorki go drażnią i wcale się nie boją...
fruwają mu nad głową...
Kocica już się na niego nie jeży, ale jak zbyt blisko podejdzie to syczy ostrzegawczo...wąchają się na dzieńdobry kurtuazyjnie i tyle...
ona zazdrosna jest o psiaka i częściej w domu teraz siedzi...kontroluje stan zaanektowania rodziny... oko 

Śniegu nie ma...to chyba zemsta za Wielkanoc, kiedy robiliśmy kuligi...

Pozdrawia korespondentka z rancho...
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime29/12/2013, 22:51

No i nie mogę dołożyć fotki do poprzedniego postu...
KONIE
Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 E
dużo fryzów tam mają... piękne...
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Noworoczność nieustępliwa   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime1/1/2014, 20:53

No i przyszedł, z tej okazji walnę sobie...
pierwszego posta w Nowym Roku i oby nam się dobrze działo...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Kolorowanka-dzialo_964
 smiech1
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime2/1/2014, 09:31

Fionka napisał:
No i przyszedł, z tej okazji walnę sobie...
pierwszego posta w Nowym Roku i oby nam się dobrze działo...
 smiech1
 
No, to se też walnę   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 91  Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 1559649361  z działa,
żeby dobrze się działo  radosc2 
 
i życzę w 2014 samych dobrych dni  pijewino   heart  radosc4 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime2/1/2014, 11:01

Nooo... też sobie walnęłaś i to jak jeszcze...
będzie się działo jednym słowem i dobrze...  smiech1 

Pogoda u nas taka więcej wiosnowata...pojedziemy chyba na jakieś polowanko...
na padlinki jurajskie...
kolejne buty zniszczę doszczętnie...

Nie nadążam ogarniać profili na googlach, fejsboga i tych wszystkich innych serwisów, w które się nieopatrznie kiedyś wpakowałam...zwyczajnie brakuje mi czasu na to wszystko...
Czy można mieć urlop od ...internetowego magla towarzyskiego??
 pomocy 
Ja marudzę, bo w czasie świąt jest tyle obowiązków życzeniowych, że już powinnam jakąś hurtownię wynająć i zlecić jej to ogarnianie i...  
no dobra...pomarudziłam... wstyd2 
i tak najbardziej lubię wypisywać kartki ręcznie i dostawać takie też...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 19 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na tarasie, pod palemką...
Powrót do góry 
Strona 19 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: ARCHIPELAG WYSP SZCZĘŚLIWYCH :: Cafe Fionka-
Skocz do: