humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Na tarasie, pod palemką...

Go down 
+3
szokoladka
bogatka1
Baba
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Next
AutorWiadomość
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime5/1/2014, 13:26

Fionka napisał:

Nie nadążam ogarniać profili na googlach, fejsboga i tych wszystkich innych serwisów, w które się nieopatrznie kiedyś wpakowałam...zwyczajnie brakuje mi czasu na to wszystko...
Czy można mieć urlop od ...internetowego magla towarzyskiego??

 pomocy 
Ja marudzę, bo w czasie świąt jest tyle obowiązków życzeniowych, że już powinnam jakąś hurtownię wynająć i zlecić jej to ogarnianie i...  
no dobra...pomarudziłam... wstyd2 
i tak najbardziej lubię wypisywać kartki ręcznie i dostawać takie też...
 
 
Łomatko,
Fionka   usmiech1 
se może najmij  jakom sekret…, tfu,  tera to sie   nazywa asystentka   usmiech 
 
Na fujzbuku siem  zarejestrowała jak miał niecałe 2 latka,
ale sie nie produkuje na nim, bo mnie zalatuje tanim lansem.  
Śmieszy mnie to gromadzenie „przyjaciół” i takie tam inne pierdoły.
Jestem z deko typ niepokorny, lubię chodzić własnymi ścieżkami.
 
Urlop? w każdym momencie, po prostu nie włączaj komputera!  stop 
 
 
No i po kiego grzyba szalejesz w necie!  LOL 
przeca /chyba?/ nie jesteś niewolnikiem wirtualnego świata!  smiech1  jezyk2 
cza se nakupić znaczkuf, papeteriuf
i listy słać do przyjaciół i znajomych,
ale
ze tymi papierowymi kartkami jakaś taka staromodna jezdeś...  usmiech  smiech1 
no  i lasuf nie oszczendzasz!  Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime6/1/2014, 18:41

Sekretarkę mówisz??
pacz...a ja głupia żony szukałam....sekretarkę!!! to jest myśl...asystentkę znaczy... wstyd2 
Ja mam konto na fejsbruku wyłącznie po to, żeby patrzeć co też tam moje Potwory wyczyniają... smiech1 
Kontrola rodzicielska w sensie...
Nic tam nie wrzucam, ale życzenia owszem, wypada odpisać jak ktoś pożycza i jak ja mam ochotę i pamięć, żeby pożyczyć...
w tym roku mi zwyczajnie brakło na to czasu, zwłaszcza, że na rancho net kulawy, na moim kompie się radiowy nie loguje, a dziecka mają lapki... i nie lubię pisać na lapku...
mogłam foty wstawić życzeniami niby, ale się ciągło jak flaki z olejem albo i bez...

Nie włączaj komputera... też mi rada...
nie wiesz, że ja mam poza kamolami jeden tylko nałóg?
Ja muszę... blue1409 
no, nie...przekonałam się, że jeszcze jestem uzależniona od tonica jurajskiego...
nie odchodzę od butelki jak jest tam jeszcze chociaż kropla...
ale to się nie liczy...( bo od niego doopsko rośnie )
lubię być staromodna i pisać listy, kartki i co ino...tylko się nie nauczyłam tych listów kończyć i tak piszę i piszę, po stron parę...a potem to i tak wszystko klepię ponownie do telefonu...
już nie będę walczyć ze swoim charrakterem... za późno...
Typ niepokorny...o...to, to, to...
z tym, że nie tylko w necie...niestety...
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime9/1/2014, 00:42

Kliknęłam sobie w fejsboga bo mnie przyszło powiadomienie, że moja latorośl coś wkleiła...
pooglądałam i poszłam na swoją stronkę...kliknęłam z głupia frant w "podsumowanie"
i padłam na plecy....
Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Facebook%2520podsumowanie

 Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361  Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361  Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361  Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361  Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361  Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361  Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime18/1/2014, 11:55

Fionka napisał:
Kliknęłam sobie w fejsboga bo mnie przyszło powiadomienie, że moja latorośl coś wkleiła...
pooglądałam i poszłam na swoją stronkę...kliknęłam z głupia frant w "podsumowanie"
i padłam na plecy....

No... jaka wtopa  LOL   LOL  bierz sie do roboty Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361 
bo cię wykluczą z fujzbuka  LOL5 LOL5 LOL5 
a tak ogólnie to troszkę zimy platek2  ball  się przyplątało  usmiech   z.oko 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime19/1/2014, 17:51

Chyba bym się zapłakała... smiech1 

U nas zimy jeszcze nie ma, dziś kiedy wracaliśmy z rancho na tablicy widniało 4,5 stopnia na plusie...
Fajne ptice w Twoim karmniku, byłam obejrzeć...nasze sikorki przez tydzień nie były karmione i kiedy po przyjeździe  wywiesiliśmy słoninkę wcale nie przyszły...poszły tam widocznie, gdzie je karmiono regularnie.
Lalki to mi aż szkoda było...nasypała do butli ziarna też i tak zostawiła...
chociaż trąbią wszędzie, żeby nie dokarmiać jeśli nie ma jeszcze śniegu...
ale co oni tam wiedzą...
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime20/1/2014, 11:22


Fionka napisał:
Chyba bym się zapłakała... smiech1 

Heh w temacie net jesteś totalnie zakręcona  usmiech1 


Wczoraj był mały "wypadek", jeden dzwoniec mocno przylożył w szybę.
Obejrzałam go, skrzydełka całe, więc włożyłam go kartonu na tarasie,
no i po jakiejś godzinie doszedl do siebie i odleciał.  radosc1 

Przerabiam temat "kamerka zewnętrzna", trudny wybór, ma byc nie za droga
ale z dobrym obrazem :) jestem kompletnie zielona w tym temacie  blue1406 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime20/1/2014, 20:22

W temacie net może, ale jak widać do fejsa nie mam zaufania totalnie...

Nie wiem czy pisałam...u mnie na pięterku ptaki wlatywały w okna z całym impetem...
zanim założyłam firanki...
w szybach odbijały się drzewa i ptaki tam chciały lecieć przez szyby...
zlikwidowałam big brothera ptaki zmądrzały...tylko sąsiad z lornetką popłakuje po kątach..
( bo to okno od sypialni jest) smiech1 
Nie znam się na kamerkach, nawet do skypea nie montowałam, bo się czesać i malować do każdej rozmowy nie będę... wstyd2

zapytaj chłopaków na 30-tkach, na Mechanicznej Pomarańczy może coś podpowiedzą ?
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime3/2/2014, 20:29

O...znalazłam moją ptaszkę walniętą o szybę...
ledwie żywa...

Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 DSC04673

widzę, że znalazłam też więcej zdjęć...znów nocka z głowy będzie... smiech1
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime3/2/2014, 22:31

Fionka napisał:
O...znalazłam moją ptaszkę walniętą o szybę...
ledwie żywa...


przeżyła?

walczę z kamerą  blue1401 już mam ją w swoim kompie teraz eksport do netu
kiepska jestem  wkurzona wrrr blue1405 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime3/2/2014, 22:51

Przeżyła, ale chyba już szybowców nie kocha...

z przekazem filmu w necie nie pomogę, zupełnie się na tym nie znam, ale wierzę w Ciebie...
poradzisz sobie, tylko spokojnie...

Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Ruchome-gify-head-like-an-orange-marinus-olde-loohuis-6

Marinus Olde Loohuis best

PS...aha...żeby nie było...znów nie ma zimy ...stopiła się, cy cóś.... smiech1 
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime4/2/2014, 21:46

Fionka napisał:

Przeżyła, ale chyba już szybowców nie kocha...

z przekazem filmu w necie nie pomogę, zupełnie się na tym nie znam, ale wierzę w Ciebie...
poradzisz sobie, tylko spokojnie...

Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Ruchome-gify-head-like-an-orange-marinus-olde-loohuis-6

Marinus Olde Loohuis best

PS...aha...żeby nie było...znów nie ma zimy ...stopiła się, cy cóś.... smiech1 
 
 szok  nie wiem dlaczego zamiast obrazka mam Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 221  szok 
 
otworzyłam link i wstawiłam na hosting i jest  uwaga2010  super ptaszyszko  usmiech 
 
Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 220
 
 
chyba twoja wiara cuda działa, jeden ze sposobów jest dziecinnie prosty  blue1401
ale jest jeszcze jeden drobiazg do rozwiązania i może w końcu zobaczysz ptaki w karmniku na żywo  blue1401 

 sen1201 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime5/2/2014, 02:39

Czekam cierpliwie...
na opis dziecinnie prostych sposobów również... oko 

mnie się dziś też zakodował ptaszor w moim poście i widzę tylko Twojego...
jakkolwiek to brzmi... smiech1 

Przeprowadzałam dzisiaj rozmowę nt zasadniczej służby wojskowej z moim Potworem w wieku poborowym...bo niedawno dostał wezwanie do stawienia się w WKU.
Rozmawiał z kolegą ze swojego rocznika, który też dostał wezwanie...
na co dzień obaj chodzą w mundurach WP i lubują się w akcesoriach wojskowych...
i mój mówi, że na komisje pójdą w tym stroju swoim codziennym na co kolega: -zwariowałeś? w przykrótkich dżinsach i koszulce z myszką miki...
 LOL5 
jednym słowem tylko w gębie mocny...a mój chce iść chociaż na przeszkolenie po szkole...
nie wiem jak to wygląda w praktyce i jeśli zgłosi się akces to czy biorą na szkolenia czy na jakiś dłuższy czas...
a...rozmowę przeprowadzałam wracając z zebrania w szkole, Dziecko po mnie wyszło, bo ciemno i w ogóle... chciał się pochwał nasłuchać, bo po raz pierwszy w swojej szkolnej karierze wybrnął na semestr aż tak dobrze...

a w ogóle to mam uczulenie i nawet kołdra we flanelowej poszewce mnie drażni...siedzę i słucham Aerosmith, oczy trę a ledwo trochę je odmalowałam...
no jak spać, jak spać? sen1200
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime5/2/2014, 15:17

LOL 
Fionka napisał:
Czekam cierpliwie...
na opis dziecinnie prostych sposobów
również... oko 
 
ech, proste nie zawsze jest proste, bo gdzies zaczai się złosliwy krasnal i zoopa blada  wkurzona 
 
router WIFI jest do bani,  dziecko    /stary koń/  taki byle jaki kupiło  hmm 
więc szukam takiego, który sie nada, nie jest to proste bo sygnał  ma do pokonania
dwie ściany nośne!   blue1405 
 
 
 
 
Fionka napisał:
Przeprowadzałam dzisiaj rozmowę nt zasadniczej służby wojskowej z moim Potworem w wieku poborowym...bo niedawno dostał wezwanie do stawienia się w WKU.
Rozmawiał z kolegą ze swojego rocznika, który też dostał wezwanie...
na co dzień obaj chodzą w mundurach WP i lubują się w akcesoriach wojskowych...
i mój mówi, że na komisje pójdą w tym stroju swoim codziennym na co kolega: -zwariowałeś? w przykrótkich dżinsach i koszulce z myszką miki...
 LOL5 
jednym słowem tylko w gębie mocny...a mój chce iść chociaż na przeszkolenie po szkole...
 
boski strój, jeszczedo tegoznaczek flower-power  Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361 
 
Z mojej domowej trójcy zaden w wojsku nie był, jednemu podanie  osobiście pisałam, ale były podstawy, niewielkie, ale jak się ładnie   smiech1 napisało to sie udało  usmiech1 
 
Fionka napisał:

no jak spać, jak spać? sen1200
 
dobre pytanie
dla premiera  LOL5
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime5/2/2014, 23:53

Do premiera to jak do proktologa:
Jak żyć?  smiech1 
a on odpowie...
znowu w życie mi nie wyszło...uciec pragnę w wielki sen...
no tak... to masz rację o spaniu też do premiera... LOL5


ale żeby w życie?? z żyta jest chlebek...żytni...

chyba mnie już głupawica jakaś łapie...
się nie dziwię, tyle godzin przy kompie...Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Blue_Light_Colorz_PDT_30
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime6/2/2014, 11:01

Fionka napisał:
znowu w życie mi nie wyszło...uciec pragnę w wielki sen...
ale żeby w życie?? z żyta jest chlebek...żytni...

chyba mnie już głupawica jakaś łapie...się nie dziwię, tyle godzin przy kompie
 
bo trza było w pszenicę,   LOL5  Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361    albo na jakom majówkie   papatki 
 
 

usmiech 

 
głupawka też mnie czasem dopada, ale to chyba zdrowy objaw w "życie"   smiech1  życiu
ale siedzenie po nocy na kompie to nie  bardzo zdrowe życie   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime6/2/2014, 16:52

Ja jestem człowiek-sowa, często nocą siedzę, zwłaszcza jak mam dużo pracy w dzień... teraz akurat mam wolne i zakładałam sobie nową stronkę, bo na poprzedniej brakło miejsca na fotki...
Trochę to żmudne jest i zeszło...
Poza tym kuzynki mam za oceanem i one o jakiejś głupiej porze z pracy wracają...
wstają z łóżek...też...

W pszenicę może i trzeba było...ale nie wiem czy premier wie...

Na koncercie Maanamu byłam w 1991 (lub 1992?) roku podczas premierowego Międzynarodowego Pokazu Pirotechniki i Laserów w Olsztynie...laserowy gitarzysta grał na ekranie z siatki we mgle...bajka była... i grali wszystko z Wielkiej Majówki...
miło powspominać...

Router WIFI powiadasz do niczego...nie ma to jak dobry kabel...ale to kłopotliwe...
Nie tylko ściany nośne przeszkadzają..kable w ścianach, elektryczne... też... wszędzie...
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime7/2/2014, 09:09

Fionka napisał:

zakładałam sobie nową stronkę, bo na poprzedniej brakło miejsca na fotki...
Trochę to żmudne jest i zeszło...
 
Może zdradzisz co to za strona  usmiech 
Jakim pprogramem obrabiasz fotki?
 
 
Fionka napisał:


Router WIFI powiadasz do niczego...nie ma to jak dobry kabel...ale to kłopotliwe...
Nie tylko ściany nośne przeszkadzają..kable w ścianach, elektryczne... też... wszędzie...
 
Poczytałam o routerach, no i niesłusznie dziamgałam młodemu, routery D-Link są spoko.
Ściany, elektryka, indukcja!!!  /mkrofala, kuchenka/  komputer w bliskim sąsiedztwie!
/u mnie 50cm!/ ale wydajna antena do routure znacznie zwiększyła zasięg  blue1401 
kamerka działa stabilnie, teraz przebijam się przez protokoły rtsp i rtmp  blue1406  blue1408 
No coś mi sie pojaśniło, ale jeszcze nie zakoczyło  Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 1559649361 
 
Tak  ogólnie, to wiosennie jest, ptaszków różnych full, chyba kupię jeszcze jedna kamerkę    LOL 
żeby pokazać więcej, bo wróbelki, kosy wolą miieć podane na ziemi  smiech1 
mewy, sroki  i jeden typowy drapieżnk, /nieduży, nie udało sie zrobić  fotki, ale  to chyba krogulec/ mają miejsce na skopanych grządkach, tam resztki tłuszczu z kurczaka itp.
 
 papatki

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime20/2/2014, 02:01

Zdradzę... stronka z moją biżuterią, w innym serwisie niż poprzednia, bo jak pisałam brakło miejsca i nawet skasowanie znacznej części nieużywanych plików nie oddało dyskowej pojemności.
Dziwne...
Teraz założyłam sobie stronkę na jimdo.pl jest tam możliwość założenia sklepu, oczywiście nie ma róży bez kolców...okazało się, że sklep oczywiście można założyć, ale  w darmowej opcji tylko 5 produktów w tym sklepie można umieścić...no to linkuje do galerii i opisuję...
kupować lepszej opcji chwilowo nie zamierzam, bo nie wiem czy nie zamknę całkiem działalności w maju...więc się na roczne umowy nie piszę...
To tak ogólnie....muszę jeszcze poumieszczać regulaminy i inne informacje...i to wszystko trwa... bez końca...
a praca bardzo przeszkadza... smiech1 

co do programu...różnych używam, w zależności od potrzeb
Ulead Photo Express, PhotoScape, gifat, Irfan View, Photo Editor. Paint.NET... tego szopa do fot też mam, ale chwilowo nie używam, bo po pierwsze nie lubię, po drugie nie raczyłam się nauczyć, (to pierwsze wynika zapewne z drugiego) poza tym nie chcę go teraz instalować na kompie bo przed formatem jestem...
jak wszystkie PIT-y zrobię to wyczyszczę kompkę...

Co do ptaszydeł... ostatnio łuskałam im słonecznik...
to maupy jakieś są...wydziobały ten niełuskany, a ten, przy którym tak się narobiłam ledwo trochę...Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Eusa_snooty
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime2/3/2014, 10:24

Fionka napisał:
Zdradzę... stronka z moją biżuterią, w innym serwisie niż poprzednia, bo jak pisałam brakło miejsca i nawet skasowanie znacznej części nieużywanych plików nie oddało dyskowej pojemności.
Dziwne...
Teraz założyłam sobie stronkę na jimdo.pl jest tam możliwość założenia sklepu, oczywiście nie ma róży bez kolców...okazało się, że sklep oczywiście można założyć, ale  w darmowej opcji tylko 5 produktów w tym sklepie można umieścić...no to linkuje do galerii i opisuję...
kupować lepszej opcji chwilowo nie zamierzam, bo nie wiem czy nie zamknę całkiem działalności w maju...więc się na roczne umowy nie piszę...
To tak ogólnie....muszę jeszcze poumieszczać regulaminy i inne informacje...i to wszystko trwa... bez końca...
a praca bardzo przeszkadza... smiech1 
 
zapracowana okropnie.  usmiech1  No, ale jesteś w takiej fazie życia, że nic tylko praca, praca,
bo
"Arbeit mach frei"  LOL  - troszkę makabryczny żart, ale bez złych skojarzeń  
Praca, moim zdaniem,  jest jednym z najważniejszych aspektów człowieczego żywota.  blue1401 
 
Jak mam trafić, daj jakis namiar; adres proszę., może coś nabędę...
dla synowej, bo ja jakoś specjalnie nie przepadam.
 
Na Allegro nie wystawiasz? albo na tablica.pl
 
Fionka napisał:
co do programu...różnych używam, w zależności od potrzeb
Ulead Photo Express, PhotoScape, gifat, Irfan View, Photo Editor. Paint.NET... tego szopa do fot też mam, ale chwilowo nie używam, bo po pierwsze nie lubię, po drugie nie raczyłam się nauczyć, (to pierwsze wynika zapewne z drugiego)
 
sporadycznie używam IrfanView - jak potrzebuję 1 fotce zmienić rozmiar.  blue1401 
 
Fionka napisał:
nie chcę go teraz instalować na kompie bo przed formatem jestem...
jak wszystkie PIT-y zrobię to wyczyszczę kompkę...
 
przed formatem???   blue1406 łomatko, a co się porobiło,  uwaga2010 że formatowanie konieczne.
 
Fionka napisał:
Co do ptaszydeł... ostatnio łuskałam im słonecznik...
to maupy jakieś są...wydziobały ten niełuskany,
a ten, przy którym tak się narobiłam ledwo trochę...Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Eusa_snooty
 
Sypałam  ptaszydłom niełuskany i miałam pełno  słoneczników  w swoim ogródku, u sąsiadki też.
Kupuję  worek łuskanego 25 kg 115.00 z kosztami przesyłki - starcza na 3 miesiące.
jedzą chętnie a wróbełki wydziobują resztki które  spadną na ziemię.
 
Tak ogólnie, to ja teraz ptaki straszę, bo szwendam się po ogrodzie...
tzn. ciężko pracuję, usuwam suche resztki
blue1401 

 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime3/3/2014, 15:05

Dzień ... dobry dzień... LOL 
poszłam dziś po buty, dla dziecków, bo nie mają w czym biegać...
syn to już tylko w glanach chodzi, takich wojskowych, do nich spodnie moro, dżinsy nie pasują...no więc trampki jakieś, "adidasy" i halówki, bo w glanach na salę gimnastyczną nie puszczają....
kupiłam... sobie jedne, córce jedne, synowi dwie pary...zapłaciłam całe 65 złotych za wszystko razem...
będzie na 2 miesiące...
najwyżej... smiech1 
one palą się na tych dzieckach...
więc dobry dzień mam, dobry dzień mam... radosc2

Format....oczywistość, nabzdryngolili programów, wtyczek, pasków, każdy zostawia takie upstrzone placki z bajtami i muli...a ja nie chcę...
to formata zrobię i tylko konieczne rzeczy wgram...komp już stary ze 6 lat ma i zwyczajnie musi mieć czyszczone bebechy...

stronka...BIŻUTERIADA
ale nie miałam czasu na te regulaminy jeszcze i muszę powklejać pozostałe zdjęcia...
a znów mam zamówienia z firmy i siedzę przy robocie...
ceny na tej stronce do negocjacji dla znajomych   oko  więc jakby się coś spodobało to pisz...


na allegro wystawiam jedynie kamienie i ostatnio budki lęgowe dla sikorek (typu A)
tu masz wszystko co aktualnie wystawione...
MOJE ALLEGRO
wiosna w zasadzie, czarne boćki latają, białe też zresztą...
zimowity wylazły, Lalka miała oplewić, nie wiem, bo nie poszłam sprawdzić, skalniaki oprawiałam i ledwo żyłam...hiacynty mają już po 5 cm, a krokusy wcale nie wylazły...pączki są na wszystkim... jak tak zimie się cofnie to leżym i kwiczym...
 dno
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 20 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na tarasie, pod palemką...
Powrót do góry 
Strona 20 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: ARCHIPELAG WYSP SZCZĘŚLIWYCH :: Cafe Fionka-
Skocz do: