humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Na tarasie, pod palemką...

Go down 
+3
szokoladka
bogatka1
Baba
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Next
AutorWiadomość
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime9/1/2013, 00:01

znaczy siem Fionka zastanawia, czy piec, czy raczej zjes paczka?

jak som swieze i Fionka lubi to po co se roboty dodawac/

piernik mozna innym razem ,
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime10/1/2013, 18:41

A nie...pieczenie odpadło z braku blachy.
Miałam dylemat czy się nażreć, czy też raczej nie.
Dylemat się wściekł był sam z siebie, bo przyszła Lalki koleżanka i pożarła resztę...
No i nawet Jej wdzięczna byłam... Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 198279

Poleciałam dziś "do miasta"*, bo termin ...ZUS-uNa tarasie,  pod palemką... - Page 11 629219
przy
okazji trafiłam na likwidowany sklep (od listopada tak niby likwidują) i
kupiłam dwie pikowane narzuty na materac, po 7 złotych sztuka.
Widział kto takie ceny??
W Jysk (kiedyś) widziałam po 55 zł. dziś sprawdzałam w gazetce, nie ma, ale raczej poniżej 40 złotych nie ma nigdzie...

i zaraz oczywiście przypomniało mi się...
Polaków portret własny
jakbym w lustro patrzyła... Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 913534



* znaczy na zakupy...
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime11/1/2013, 03:35

nie widze nic dziwnego w kupowaniu czagos na co nie bylo kiedys pieniedzy w budzecie w momencie, gdy cena tych towarow drastycznie spada i mozna sobie na to pozwolic.

Doswiadczylam sytuacji pustych kieszenie nie raz i mam do wysokosci cen i potrzebnosci roznych rzeczy swoje wlasne zdanie Zreszta przy wolnym rynku ceny sa niepotrzebnie wysrubowane wiec uwazam , ze jak ktos jest taki chytry ze sprzedaje cos dwa razy drozej niz powinien to niech se szuka jelenia.
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime11/1/2013, 11:55

Fionka napisał:
zaraz oczywiście przypomniało mi się...
Polaków portret własny

super artykulik LOL


Baba napisał:
Doswiadczylam sytuacji pustych kieszenie nie raz i mam do wysokosci cen i potrzebnosci roznych rzeczy swoje wlasne zdanie

Właśnie puste kieszenie są najlepszym wyznacznikiem potrzeb.
Puste kieszenie wiele razy przerabiałam,
ale kiedy są w miarę pełne nie czuję potrzeby kupowania kolejnych przydasi,

albo rzeczy tylko dlatego, że cena została znacznie obniżona.
Znam mechanizm tworzenia wygórowanych cen,
więc na mnie nie działa ekstremalnie wysoka cena
mająca świadczyć o wysokiej jakości produktu.
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime12/1/2013, 12:14

nie zostalam zrozumiana, mowilam ze jesli potrzebuje czwgos a to cos jest za drogie , to tego nie kupuje, ale jesli w pewnym momencie to cos co nadal potrzebuje ma nizsza cene , to nie widze powodu zeby nie kupic jezeli sa to potrzebne rzeczy

a puste kieszenie nie sa wyznacznikeim potrzeb , tylko znakiem ze nie da sie potrzeb zaspokoic

takie same mam zasady jesli chodzi o np. DVD albo wszelkie rzeczy potrzebne do komputera a posiadajace licencje - nie mam pieniedzy , to nie kupuje , i nie kupuje pirackich tylko dlatego , ze mnie nie stac to kupie od zlodzieja , tylko albo nie bede tego miec l albo kupie jak firma, ktora ma na to licencje obnizy cene
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime13/1/2013, 01:57

Baba napisał:
nie zostalam zrozumiana, mowilam ze jesli potrzebuje czwgos a to cos jest za drogie , to tego nie kupuje, ale jesli w pewnym momencie to cos co nadal potrzebuje ma nizsza cene , to nie widze powodu zeby nie kupic jezeli sa to potrzebne rzeczy

też tak mam, z tym, że czas jaki mija od gwałtownej chęci zakupu, a rzeczywistego wykorzystania okazji po obniżce ceny uczy mnie, że bez takich potrzebnych rzeczy też da się żyć, nawet kosztem obniżenia komfortu życia...
Puste kieszenie mam od kiedy zaczęliśmy budować dom, normalka...każdą kwotę pożre nienażarte bydle...
ale ja mało wymagająca jestem... Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 198279
Powrót do góry Go down
bogatka1
pirat
bogatka1



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime13/1/2013, 10:45

Brawo Fionka, właśnie stuknęło 500 na Twoim liczniku...
Powrót do góry Go down
http://forum.gazeta.pl/forum/f,48033,aha_Grafika_com.html
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime13/1/2013, 11:21

bogatka1 napisał:
Brawo Fionka, właśnie stuknęło 500 na Twoim liczniku...

Nieważne jest ilość postów, ważna jest ich treść.
Bogatko próbujesz zaszczepić tutaj modę śmiesznych "świąt z okazji, bez okazji"
wstyd2



Fionka napisał:
Puste kieszenie mam od kiedy zaczęliśmy budować dom, normalka...każdą kwotę pożre nienażarte bydle...

Fionka

Gratuluję!
budowa domu to jest wyzwanie! Bydlę jest faktycznie nienażarte
Bo wybudowaniu to "bydlę" LOL czegoś się ciągle domaga!!! burząc różne plany zły2

ale jak już zasiądziesz w ciepełku własnego kominka
to sobie pomyślisz, że warto było.






Fionka napisał:
idę spać, od rana gramy z Owsiakiem...

Fionka

brawo!!! heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart

Sesemesów naklikałam.
Życzę milionstodziewięćset darczyńców i jeszcze więcej!

Niech pogoda będzie przyjazna dla Wielkich Serduszek!!!

Jakieś relacje będą?! serce

bukiet542
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime13/1/2013, 14:04

Nie wiem czy będą, dopiero teraz zabieram aparat, musiałam przyjść do domu obiad zmarzniętej rodzinie ugotować...
dobrze, że nie sypie śniegiem jak dwa lata temu, nie dość, że niczego nie było widać to jeszcze wróciliśmy przemoknięci...

500 postów..no, no...dzięki Bogatko, czujna jesteś...
ale 500 postów przez ponad 4 lata to powód do wstydu raczej niż świętowania...
powinno być ze 4 tysiące...
i samych merytorycznych, mądrych i głębokich... Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 198279
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime13/1/2013, 16:17

Fionka napisał:
500 postów..no, no...dzięki Bogatko, czujna jesteś...
ale 500 postów przez ponad 4 lata to powód do wstydu raczej niż świętowania...
powinno być ze 4 tysiące...
i samych merytorycznych, mądrych i głębokich...

Fionko
nie podnieca mnie ilość napisanych postów,
no, weź przestań z tą merytoryką, mądrością i głębokością, zły2
sie pisze, raz lepiej, raz gorzej aby cóś w temacie było. LOL
Piszesz od siebie, masz poczucie humoru,
nie obrażasz się o byle pierdoły, i nie musisz ze mną być zgodna
we wszystkich poruszanych kwestiach. No! blue1402

Zdrzaźniło mnie, że Bogatka dostrzegła twoje 500 postów, blue1400
/nieważna treść, ważna ilość/
a zupełnie pominęła fakt budowy domu.
Te 500 postów to jest wielkie nic w zestawieniu z budową.

Jeśli ktoś śledzi liczniki a nie treść, to mnie to jakoś zniesmacza.
Niektórym wydaje się, że jak mają taki zajechany licznik
to ktoś postawi ich na pudle i nagrodę wręczy. smiech1
Nie chciałabym aby humor-ole upodobniło się do pewnego forum,
gdzie 99 % postów, to kolejne obrazki z kawunią, pozdrówkami,
a wszystkich miliony! nikt normalny nie będzie zgłębiał czeluści wątku po to,
aby się dowiedzieć w jakim kubku była kawa w poście nr 500100900
i ile wirtualnych butelek wina poszło na obchodach 5000 tys. postu. LOL

Zaznaczę wyraźnie,
nie mam nic przeciw siorbaniu kawy, herbaty,
klejeniu cudnych obrazków, /sama je produkuję na chwałę takich wątków/
ale nie we wszystkich tematach te kawunie, wirtualne uczty.
blue1401
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime14/1/2013, 21:54

no wlasnie , ja nic nie fklejam bo u mie tylko mliko w obitym kupku i wstyd by byl i u mnie ni ma sie czym chwalic bo na tych paniusinych kawusiach takie lobraski som robinone z kawy i mleka i ja zem tysz probowala ale kozuch u mie na mleku gruby i siermiezny ale go na zdjenciu nie bedzie widac bo taki sam bialy jak i mleko , no to nie mam sie czym chwalic
iiiiiiiiii
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime15/1/2013, 13:10

Baba napisał:
kozuch u mie na mleku gruby i siermiezny

Babo
siermiężny ten kożuch, pewnie z odłuszczonego mlika, do bani dno taki kożuch.
Uwielbiam kożuchy na mleku, są przepyszne. best
pijesz mleko kangura? smiech1 czy wysokomlecznej krasuli?


Fionka
Zakosiłam jakieś bałwanki i nie mogłam sobie odmówic popełnienia tego obrazka smiech1
Wyobraźnia poniosła mnie na twoje rancho. LOL
Pewnie to moje wyobrażenie odbiega od stanu rzeczywistego. LOL

Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 273
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime15/1/2013, 21:45

Słodkie!!!
Luxusowi też się podoba ... Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 862989

Stan podobny zwłaszcza w zapadanym śniegiem czasie...

Kożuchów nie wyjadam, chyba, że się jakiś trafi przypadkiem...
miałam dotąd wrażenie (znaczy w mylnym błędzie byłam), że siermiężne to się jednak nosi...
a tu proszę, niespodzianka...

Mleko z kangura... łomatko...ja bym jednak wolała udko... Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 198279

migawki z WOŚP-u marniutkie, bo brakło baterii...
ładowarkę znalazłam przed samym wyjściem i nie zdążyłam naładować.
To jest właśnie jedna z niedogodności posiadania dwóch domów, ciągle wszystko się wozi z miejsca na miejsce
i nigdy nie wiadomo czego gdzie się zapomniało.
Do ładowarki to już normalnie nie mam siły i tak się zastanawiam czy nie kupić drugiej...
ale to i wiele innych rzeczy musiałabym dublować podobnie.
Mam nadzieję na zakup nowego aparatu...to może chwilowo się wstrzymam..?

filmik bez muzyki i taki prędki, fotki marne i mało, bo bez naładowanej baterii lampa nie chciała błyskać, a bez baterii widać, co widać...
się nie będę wyrażać...
Na początku przejazd samochodów terenowych pod egidą
Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 04dce78252df

terenowcy dwa dni grali dla orkiestry, były puszki, można było wylicytować ekstremalną przejażdżkę po terenie,
można było pojeździć po mieście.
Nie mam w tym roku fotek strażackich, żałuję.
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime16/1/2013, 05:00

najpirw lo tym mleku ....



iiiiiiiiiii


to co tu jes we sklepach to nawet nie jes mliko - to tak smakuje jakby ktos oblupal sciane i zrobila nalewke wodna na tym - ani to nie ma smaku ani koloru

a zeby sie do kangura podczepic toby trzeba toto zlapac , a zwiazac , i lep wtrynic do torby i dzies tam szukac cycka , boc to kangurzyce we w torbach cycki majom - nie jak porzadne paniusie w biustonoszach , a baby w gorsetach ( nie na pole , ale do zapaski jak sie idzie do kosciola). Jeszcze trza by bylo malusie kangurzatko odepchnac lod cycka a to juz bylby niewybaczalny grzech i w ogole ....... mie nie trza takich pomyslow podsuwac boc to zgroza tyko bierze, ze sie wymysla jak to zwierzatko mozna by wykorzystywac .... tak to maltretowac .

Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 288169
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime16/1/2013, 10:36

Fionka
śnieg zrobiłam bardziej "luksusowy", LOL bo był taki siermiężny, byle jaki dno

Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 297
Baba wyciąga jakieś zapomniane słowa. Sprawdziłam w USJP,
może być siermiężne ubranie, rzeczywistość, życie, maniery, obyczaje
albo ktoś bez obycia, nieokrzesany gbur.

E, no fajny klip, mob street dance był? /tańczy uliczny tłum/
Miasto w świątecznej dekoracji. Luxus terenowiec? blue1401


Babo
"wydojenie" kangura to nie taka prosta sprawa. LOL
Jeśli zdarzy się nieszczęście i małe kangurzątko straci mamę,
czy jest szansa na uratowanie malucha?
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime16/1/2013, 12:59

Baba napisał:
i lep wtrynic do torby i dzies tam szukac cycka
Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 913534 Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 913534 Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 913534
Wariatko!!!...muszę przez Ciebie monitor czyścić i ryz z klawiatury wybierać... Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 198279
fora kształcą... dziś mnie nauczyło nie siadać z jadłem do kompa...

a...jeszcze coś, zrobiłam kiedyś fotkę brudnego kubka, wnętrza,
nie, żeby urzeczywistnić do jakiego stopnia moja Córka nie zmywa tylko jako ciekawostkę...
jak znajdę (hehe) to wkleję, będzie pasować akurat do skarpetek Konfliktowego...

Obrazek rzeczywiście zyskał na wyokrągleniu śniegu, przedtem ten opad był jakiś matematyczno-geometryczny ... Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 862989
Admin napisał:
E, no fajny klip, mob street dance był? /tańczy uliczny tłum/
Miasto w świątecznej dekoracji. Luxus terenowiec? Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 392718

tańce były na rozgrzewkę, animatorów było kilku w ciągu dnia robili z ludźmi różne sztuki, ale najlepiej bawili się seniorzy...
szkoda, że nie nagrałam...

Terenowiec, od kilku lat jeździmy Frotką i należymy do fanklubu Opla Frontery...niezła jazda.. Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 198279
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime16/1/2013, 14:08

no to tysz sie Fionka nauczyla przy okazji nie jesc ryzu nad komputerem, ja tam wierze, ze FIonki Mamusia abo i Tatus to nauczyli zeby w jakichs tam sytuacjach nie jesc jak sie co inszego robi no ale komputerow dawniej nie bylo a kalwiatura takowa jest, ze se mozna na niej zmiescic talerz, u nas we wsi to ksiundz tak jadal


a znowusz o takihc obrzydliwych rzeczach co albo sami robimy, albo insi robiom i moze byc smiesznie to tez mozna by jakis temat zalozyc.

MOj brat to znowusz lubil se z nosa wyciongac roznosci i zjadac.... a kiedys naszego dawnego premiera ( bo tera kubitka fajna jest) ktos nakrecil kamerom w czasie obrad parlamentu jak se wyjadal z nosa i smiali sie z niego - a moze chlop byl naprawde glodny

Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 500363
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime16/1/2013, 23:04

Nie wiem jaka Frotka smiech1



LOL

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime17/1/2013, 00:05

Luxus mówi, że nie taka...
ma być kolor paznokciowy i ma nie być taka czysta... Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 913534
Fajowy obrazek, dzięki.

Baba napisał:
o takihc obrzydliwych rzeczach co albo sami robimy
nie robię żadnych obrzydliwych rzeczy ...Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Eusa_snooty to był wypadek zwyczajnie i to w dodatku przez Ciebie...o!

A księdzu to w tym roku na kolędzie znów się naraziłam...
gadał i gadał nie dopuszczał nikogo do głosu, sam se odpowiadał na zadawane przez siebie pytania...pierdoła zwyczajnie...
w końcu powiedział, że mówią wprawdzie, że człowiek rozwija się i kształtuje do 7 roku życia...i tutaj weszłam mu w słowo...
że to tylko faceci bo zdaje się chciał ciągnąć wątek, że to niby nieprawda...ale po moim wtręcie zablokowało go radykalnie, a moje Dziecko (podłe, podłe takie) nie wytrzymało i parsknęło śmiechem ...
Luxus też ledwie wytrzymywał, ale zdzierżył dzielne do końca...
no co ja zrobię jak się samo nachalnie pchało...??
głupot niech nie gada to i będzie się go słuchać z należytą powagą...może... Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 198279

a kubełek znalazłam...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Kube%25C5%2582ek

no...straszył mnie ...
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime17/1/2013, 00:37

ksionc sam se winien, ale moze on brzydki jes i ni ma wziecia u parafianek, nie ma s kim nawet porozmawiac , to jak sie wyrwal s plebanii na kolendem to se postanowil ze sie nagada za szystkie czasy az do nastepnej kolendy.

co jeszcze gadaL?

a z tym kubkiem to mnei sie wydaje, ze se dziecko s fusow chcialo wrozyc , i czekali az sie fusy przylepiom zgrabnie do scianek wewnatrz kupka zebby moze go wyniesc do kolezanki na wrozby, albo zeby komus -jakiej babce co sie wyznaje na wrozbach - pokazac
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 11 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na tarasie, pod palemką...
Powrót do góry 
Strona 11 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 26  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: ARCHIPELAG WYSP SZCZĘŚLIWYCH :: Cafe Fionka-
Skocz do: