humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Na tarasie, pod palemką...

Go down 
+3
szokoladka
bogatka1
Baba
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Next
AutorWiadomość
szokoladka
Robinson Crusoe
szokoladka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime17/2/2012, 22:21

Wstyd i wielki jeszcze raz wstyd,mnie ogarniA ,że dzisiaj Świanto Kłota a ja dowiedzia łam się o tym dniu dopiro o 17.oo.

Musiałam kupić Rumu by mi przeszło.Jest oke'y.'

Czarnuch [posiedział i pospał a potem powiedział puśćmnie bo muszem iść moje MYSZY-

[policzyć.

Pytam go a ile ich masz -razem z tymi małymi 11.



Nie zapomnij liczydła,rzeknęłam i poszedło to czarne Dziabelstwo.

Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 979410
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime22/2/2012, 15:12

Fotek Sarabi teraz nie robiłam...chociaż mam chyba takie w zbudowanym iglo...poszukam...
ta jest letnia...fotka znaczy, kocica też zresztą...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 DSC02027
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime29/2/2012, 23:22

Przyszłam pościerać... (nie powiem kurze, bo się Baba dowie i mnie prześwięci)
kogutowi??
Pozamiatać znaczy... Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 198279
pazura wkleję, ale nie nadaje się na wiosnę... nie znalazłam opowiedniego tła...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Pazur%2520wiosenny560

za to może zostawię tutaj jeszcze takie małe słonko z naszej kolekcji??
Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 11%252C1

septaria syderytowa się to nazywa, a kształt zależy od fantazji natury...
ma fantazję Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 204101
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime20/3/2012, 09:40

Wiosna jakby....czy cóś...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 567687yn17ff
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime31/7/2012, 10:38

Lato pełną gębą....

Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 92535221
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime4/8/2012, 18:06

Fionko

Doniosły wyspowe rekiny,
że dziś twoje urodziny
31b 40b

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime7/8/2012, 10:48

Jesteś genialna... bardzo dziękuję Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 167309
piękny filmik...
mam na buzi banana od ucha do ucha... Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 604311
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime8/8/2012, 12:13

a Fionce siem nalezom calusy ,
tez dlatego , ze kurze nic nie zrobila , a mogla sie poznecac jak inni ludzie robia

a o ktorej godzinie przychodzi siem tutaj na plotki?

jo mom czas , bo zem Walka pochowala, to zem jes wesola wdowka teras
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime16/8/2012, 10:26

Na całusy łasa jestem, garściami przyjmuję.... widzę Babo, że udało Ci się trafić z powrotem na wyspy...
cieszę się, że Cię widzę.
Walkowi niech tam ziemia...wiadomo.
Na plotki można zawsze, ale ja będę plotkować dopiero od września jak Potwory do szkół wrócą, teraz bywam chwilowo i sporadycznie, a na rancho nadal nie mam netu.
Po prawdzie to i tv mi tam nie potrzebne, odwyk od cywilizacji prawdziwy.
Czytam, oprawiam fotki z wakacji, maluję ramki, gonię szczurokrety razem z moją kotką, pakuję pietruszkę do słoików (natki bo korzenie te skurczybyki zeżarły całkiem) oganiam się od ślimaków, tnę kamienie ... znaczy pomagam ciąć Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 198279 i znoszę do altany wyszperane w zakamarkach strychu gliniane naczynia...

tyle mam roboty, że chyba się położę...

a...kamyki...takie widziałam na wystawie w Ratuszu podczas XV LLA
Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 381%252C1
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime18/8/2012, 10:44

Fionka napisał:

Na plotki można zawsze, ale ja będę plotkować dopiero od września jak Potwory do szkół wrócą, teraz bywam chwilowo i sporadycznie, a na rancho nadal nie mam netu.
Po prawdzie to i tv mi tam nie potrzebne, odwyk od cywilizacji prawdziwy.

tyle mam roboty, że chyba się położę...


No, jak chce bez cywilizacji, to roboty huk,
wszystko samemu trzeba robić blue1401


PS, może w przyszłym roku, w urlopowej porze,
wolnym krokiem LOL serce doczłapiesz w moje okolice, blue1401
i poleżysz na dowolnie wybranym boku usmiech

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime20/8/2012, 13:56

wyspy odnalazlam , bo mi sie w spadku po Walku lodka dostala
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime23/8/2012, 10:58

Z silnikiem chociaż ta łódka?? czy na pagajach trzeba??
tężyznę fizyczną wyrabiać??
rety...jak sobie przypomnę bąble na dłoniach i odciski od wioseł...Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 115715
dobrze jak tej cywilizacji trochę jest w zasięgu...

Admin napisał:


PS, może w przyszłym roku, w urlopowej porze,
wolnym krokiem Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 85178 Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 406518030 doczłapiesz w moje okolice, Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 392718
i poleżysz na dowolnie wybranym boku Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 369893


a z przyjemnością, z tym, że nawigacja mnie tylko do wysp doprowadziła ... jakiegoś GPS-a musisz podesłać...
to wolnym krokiem jakoś może doczłapię ...
zdradzasz moje incogutto ? Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 55891

rozumiem, że spędzam urlopy w Twoich okolicach??
no to zazdraszczam... Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 862989
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 10:48

Prawdziwy taras królewski, można spędzać czas w otoczeniu króli...za królowe nie ręczę...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Kr%25C3%25B3le2

nasza kocica była zadziwiona tymi odwiedzinami ... Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 198279

Pora na kawę ... ?
Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 KAWA-U%7E1
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime26/8/2012, 02:00

takom kawem z mordeczkom usmiechnieta to bym sprobowala... poczekam na Fionke
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime31/8/2012, 21:16

Od poniedziałku będę stacjonować już w zasięgu netu, więc ta kawa jak najbardziej ...
pewnie mi się taka nie uda, ale się postaram...
Przyjechałam porobić ostatnie zakupy, pozałatwiać urzędowe sprawy...
W moim urzędzie miasta siedzą same przyzwoite biurwy, uprzejme i uczynne...świat się zmienia na lepsze.
Na kuponie z automatu wymalowałam uśmiech taki jaki jest na tej powyższej kawie i wrzuciłam im do stosownej urny.
Nie tylko biurwy, petenci też....dziś w sektorze, gdzie załatwiałam swoje sprawy ( 32 osoby przede mną czekały na te 4 okienka, a szło powoli) jedna z petentek spostrzegła błędy w swoim formularzu i stwierdziła, że dziś już nie zdąży wszystkiego pozałatwiać, pomartwiła się trochę, ja razem z nią, bo młodsza ode mnie z dychę, więc prorokowałam Jej mniejsze dzieci niż moje (dzieci pozbawione obiadu przez natłok petentów w urzędzie)... dała mi swój numerek i przeskoczyłam te już wtedy 24 osoby dzielące mnie od okienka.
Kocham Ją ... Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 285781
swój numerek dałam innej pani, która swoje miejsce grzała jeszcze o 15 numerków za mną...
niech żyje uprzejmość petentów, w biurze pełnym uprzejmych urzędniczek...
A właśnie...uprzejmość urzędniczki polegała na wdarciu się do internetowej ewidencji i posprawdzanie wszelkich danych jakie raczyłam nabazgrać na swoim formularzu...w kiosku internetowym zadekował się bowiem młodzieniec, który spisywał pół księgi z kodami...i nie mogłam sama się sprawdzić.
Niech żyją uprzejme urzędniczki...
W ZUS-ie (nastawiłam się na godziny oczekiwania) załatwiono mnie w pięć minut, Pani Urzędniczka przyjęła mój wniosek, machnęła ręką na przekroczoną datę, lekceważąco potraktowała moje ustne oświadczenie, że w międzyczasie nastąpiła zmiana dowodu osobistego i nie kazała mi niczego oświadczać na piśmie upewniając się wpierw, że zrobiłam odpowiednie sprostowanie w UM.
Po odbiór wnioskowanego zaświadczenia mam się zgłosić w poniedziałek, jeszcze mnie ponoć zawiadomią telefonicznie o której godzinie.Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 New_eek
Nie uwierzę do poniedziałku.
W US poszło mi równie gładko, choć to przecież koniec miesiąca...
zresztą nie wiem co mnie podkusiło dzisiaj to wszystko załatwiać, mogłam z tydzień temu, byłam przecież w domu...ech...blandyna..Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Eusa_doh
jednym słowem miałam dzisiaj dzień cudów, co w moim mieście nie jest taką znowu dziwną przypadłością... Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 198279
czego i Wam życzę...

a...po tym wszystkim boli mnie pięta i na kiermasz dożynkowy nie poszłam, ale może do jutra ozdrowieję... Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 979410
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime2/9/2012, 00:21

a u mnie natlok prac - przeprowadzka, lekcji sie nazbieralo przez te przeprowadzke wiec bedzie trudno
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime3/9/2012, 00:54

Odezwij się koniecznie jak już będziesz po przeprowadzce...
trzeba było w wakacje to by nie było zaległości w lekcjach...

Ja ozdrowiałam na tyle, że przy pomocy Luxusowego ciągnika (ciągał mnie po wszystkich stoiskach) zwiedziłam aleje dożynkowe ...
fotki jakieś wyszły, jak znajdę chwilę pokażę.
Gagatka znalazłam, fotki mam w aparacie, jeszcze nie oglądałam, więc nie wiem co z nich wyszło...
Luxus wyciął mi z kawałka chryzoprazu nieregularny wisior, teraz będzie polerowany, może do Bożego Narodzenia skończy co daj Boże enter, bo na rancho teraz tylko na weekendy będziemy jeździć...
Rany...jak ja nie lubię września...
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime3/9/2012, 18:39

Zrobiłam sobie fluorytowy wisiorek... muszę jeszcze zainwestować w łańcuszek, bo wszystkie zużyłam do innych błyskotek...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 A1

za dwa tygodnie wystawa i giełda minerałów, skamieniałości i wyrobów jubilerskich... Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 85178
zbieram kasę na zakupy...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 108636
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime8/9/2012, 02:28

taaa, trzeba bylo , pobozne zyczenia. Jak sie mieszkanie znajdzie do wynajecia to trzeba lapac , bo ktos inny se wynajmie i sie obudzisz z reka w nocniku. Idealnie to sie zdarza na filmie. A wakacje dopiero w grudniu , nie czekalabym bo byloby za goraca zeby w tym poprzednim domu wuytrzymac a i kosztowal o wiele wiecej i w ogole jest wiele roznic pomiedzy tamtym w tym na lepsze
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime12/9/2012, 00:47

spać dziś nie pójdę czy co??
nie wyłączajcie adnotacji
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na tarasie, pod palemką...
Powrót do góry 
Strona 7 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 26  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: ARCHIPELAG WYSP SZCZĘŚLIWYCH :: Cafe Fionka-
Skocz do: