humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Na tarasie, pod palemką...

Go down 
+3
szokoladka
bogatka1
Baba
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Next
AutorWiadomość
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime18/4/2013, 22:29

Zaraz misie kojarzy...



może niedługo też będę mogła posiedzieć w ogródku...
Najpierw jednak musi się rozstrzygnąć kwestia zdrowotna w rodzinie...
na nic normalnie nie mam teraz czasu...

miłej wiosny...
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime21/4/2013, 13:25

Fionka napisał:

może niedługo też będę mogła posiedzieć w ogródku...
Najpierw jednak musi się rozstrzygnąć kwestia zdrowotna w rodzinie...
na nic normalnie nie mam teraz czasu...

miłej wiosny...

A co się dzieje? Ech, to zdrowie. blue1400

Przez tę spóźnioną wiosnę jestem zarobiona jak koń przy pługu. blue1405

Fionka
mam pytanko, czy twoja wyspa ma być widoczna? dla niezarejestrowanych
bo ja tak obligatoryjnie wszystkie zamknęłam,
ale jeśli chcesz mogę twoją otworzyć.

Utworek Big Cyca jest super LOL
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime22/4/2013, 20:49

Dzieje się coraz lepiej na szczęście, w piątek byliśmy w klinice w Krakowie i w drodze powrotnej już nawet architekturę zdołałam podziwiać, kocham krakowskich lekarzy... LOL
ale wszystko rozstrzygnie się dopiero po 9 maja... już niedługo...

Wyspa może zostać ukryta, ja tu czasem takie osobiste rzeczy wypisuję, wklejam...podoba mi się, że taka tajniacka...
czuję się jak Bond...nie , żeby wstrząśnięta...
ani nie zmieszana... smiech1

Chmielewska by napisała, że jak tajemnicza twarz czyli doopa w lufciku... LOL5

Nic nie robiłam cały weekend na rancho...aż mi wstyd, znaczy o rety...robiłam, ale nic w ogródku...uzdatniałam dwie nowe szafki do garderoby, już jest zagracona kompletnie, ale przynajmniej to co się nie mieściło nigdzie teraz się dało upchnąć w tych nowych i nie leży na wierzchu..
Marzę o chwili, kiedy Lalka już będzie miała swój pokój czynny i jakieś szafy, zabierze ode mnie swoje ciuchy i będę miała wreszcie miejsce na ksiażki...
znaczy...znów nie będę miała na nic miejsca... blue1304
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime22/4/2013, 21:37

o! właśnie mi w oko wpadło...wypisz, wymaluj moja garderoba...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 2171585
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime23/4/2013, 22:36

Muszę umyć włosy...jutro...i żałuję... teraz mam na głowie istny hełm ...fryzurę taką mi wczoraj fryzjerka zrobiła i do dziś się trzymała...
Jutro znów jadę do Krakowa i w hełmie nie koniecznie ...
znaczy ... nie bójcie się, nie o każdym myciu włosów będę informować... LOL5
Dziś jestem zresztą rozwianowłosa, bo z okazji pogody pojechaliśmy sobie podeptać wyrobisko kopalni gliny przy cegielni, a tam wiało...znalazłam kilkanaście belemnitów i zrobię błyszczące breloczki.
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime25/4/2013, 13:38

Poszłam dzisiaj na zakupy...po telefony dla mnie, bo już tylko na ładowarce działa i dla Brata, bo miał kaprys...
Kupiłam dla Niego Nokię i dla siebie smartfona LG, ale do odbioru dopiero jutro, bo był tylko jeden egzemplarz, wystawowy...nie chcę macanego...
Teraz będę się kilka dni bawić telefonem zanim straci swoją tajemniczość...
trzeba się małym cieszyć jak powiadają Panowie...
w tym akurat wypadku się całkowicie zgadzam... smiech1
Powrót do góry Go down
Kicia
Piętaszek
Kicia



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime25/4/2013, 15:01

Gratuluję umytych włosków, też nienawidzę hełmu fryzjerskiego. Kręcą mi się i wystarczy dobrze ostrzyc, wymyć, przeczesać palcami i to lubię. Jak było w Krakowie?
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime25/4/2013, 21:09

W Krakowie było zaskakująco, w klinice lekarze spóźnili się o ponad 2 godziny, ale nam i tak kazano przyjechać "nie wcześniej niż o 10.00"...
nie doświadczyliśmy czekania, przynajmniej nie bardzo, bo o 11.30 już było po wizycie i wszystkich formalnościach, wkurza mnie tylko to, że takie sprawy można było załatwić fax'em lub mailem, a nie gnać w każdą stronę po 2 godziny (nie było korków) tracić forsę na paliwo i opłaty autostradowe.
Kolejne doświadczenie za to...nie tylko lekarze w Krakowie są ukochani, siostry, zwłaszcza Zosie też... heart

po drodze widziałam ufo...całe stado...na lądowisku...
może to polska strefa 51? smiech1

Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 4Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 5
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime28/4/2013, 12:15

Podoba misie usmiech1 to UFO-RMF-KLIK usmiech1
Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Ide_1
Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 1559649361
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime28/4/2013, 23:10

Kawy nie ma?? toż to skandal...
ekspres ktoś podprowadził??
Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Smart-home-ekspres-do-kawy-anek

UFO to studio filmowe "Alwernia"
Radio tam kiedyś może było, bo takie słuchy chodziły, ale oznaczeń już żadnych nie ma...
za to koło Balic samolot lądował prawie nad autostradą...
słaba fota bo z jadącego auta i daleko...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 1
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime8/5/2013, 13:00

Takie mam dziś skojarzenie z ławką pod oknem...
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime8/5/2013, 22:13

Ledwie żywam i wiosna nie ma tu nic do rzeczy...
mam do prasowania jakieś szaty na jutro i nie umiem sobie wyobrazić pogody...

wyobraźnia potrzebuje żeru...!!! placz1
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime10/5/2013, 12:48

Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 240
kwiat501
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime14/5/2013, 23:21

Dopiero dziś był prawdziwie słoneczny i został wykorzystany...
do cna...
Kraków chwilowo odpuszczamy, Tato po operacji czuje się dobrze, czekamy na wyniki...
Odreagowuję teraz kilkumiesięczny stres... LOL
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime16/5/2013, 19:26

Fionka napisał:
Tato po operacji czuje się dobrze, czekamy na wyniki...
Odreagowuję teraz kilkumiesięczny stres... LOL

przepraszam za pytanie, co to za operacja? życzę dobrych wyników i samych dobrych dni dla twojego taty kwiat1
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime17/5/2013, 00:47


Dzięki w imieniu Taty!
Operacja na pęcherzu moczowym, Tato zachorował na nowotwór pęcherza. Pierwszą operację miał w styczniu, tu na miejscu, ale po wynikach histopatologii lekarz uznał, że konieczna jest następna, ale , żeby oszczędzić Tacie czasu rekonwalescencji skierował nas do kliniki urologii w Krakowie, gdzie robią operacje laparoskopowe. W planach było wycięcie pęcherza w całości, ale P. profesor, na podstawie badań uznał, że dopiero po badaniu tomograficznym, drugim już, można będzie zawyrokować czy taka operacja będzie naprawdę konieczna.
Czekamy na wyniki histopatologii po drugiej operacji i na badanie tomograficzne w lipcu.
W lipcu dlatego, że jest szansa, że poprzedni tomograf wykonany zbyt krótko po operacji kłamał...
No, zobaczymy...
Dziś byłam po wypis szpitalny z zaleceniami na najbliższe miesiące i przy okazji zrobiliśmy sobie w drodze powrotnej piękną wycieczkę...
Jak się wyśpię coś może wstawię...

taaa...ciekawe kiedy... pomocy
na "noc muzeów" jedziemy do Wrocławia...
chyba się jednak nie wyśpię , już się odgrażałam, że będę nocą tropić wrocławskie krasnale...
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime22/5/2013, 13:15

Wytropiłam ledwie jednego...na mosty nocą nie poszłam, byłam padnięta po całym dniu wystawowym...
następnym razem to...
zobaczymy... smiech1
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime26/5/2013, 10:42

Fionka

co tam "wygrzebałaś" w ogródkowej ziemi usmiech1
jest paskudnie, zimno brrr szok u mnie nawet chwasty nie rosną blue1400

papatki1
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime27/5/2013, 09:45

No co Ty??
u mnie chwasty to jak głupie...plenią się straszzzznie...

w ogródkowej ziemi to ja mogę tylko zagrzebywać, wygrzebuję na wycieczkach...w takich Szklarach na przykład tydzień temu wygrzebałam opale, nieszlachetne wprawdzie i mniejsze niż ten australijski samorodek, ale zawsze radocha...
Trochę je oczyszczę i będą służyć dzieciakom na lekcje ...

a fotki?? zaraz je gdzieś wcisnę...
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime28/5/2013, 23:33

Właśnie obejrzałam "Bibliotekarza- Klątwę kielicha Judasza"
też wygrzebywali z ziemi...trumnę z Drakulem w środku...
Lubie tę wampirzycę, która tam grała...Stana Katic...znana z serialu "Castle" i innych filmów, które dopiero obejrzę...
Swoją drogą...zauważyłam, że oglądam filmy ze względu na grających aktorów, aktorki zwłaszcza...jak widzę film z ulubioną aktorką to jestem od razu zainteresowana, jak nie, to musi być fabuła porywająca od pierwszego usłyszenia/spojrzenia...
A jak już krytyka się czymś zachwyca znaczy, że nie obejrzę, albo dopiero za jakie dwa lata... jak ucichnie...
dziwaczeję z wiekiem... smiech1
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 16 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na tarasie, pod palemką...
Powrót do góry 
Strona 16 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: ARCHIPELAG WYSP SZCZĘŚLIWYCH :: Cafe Fionka-
Skocz do: