humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Na tarasie, pod palemką...

Go down 
+3
szokoladka
bogatka1
Baba
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Next
AutorWiadomość
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime19/11/2012, 14:52

Nie beczeć Adminko, nie godzi się... i nie warto, sól wyżre ścieżki pod klawiszami i będzie kłopot...
Babo... no wiecie co?? kawa jest dla wszystkich, z racji najdłuższego stażu koleżeńskiego powinnaś sama tu Honory Pani Domu czynić... Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 774333
Fionka jest jak żeglarz, pływa po wielu morzach i oceanach, drażni rekiny, czasem wpada w jakieś sieci, ale do macierzystego portu zawsze wraca, a nawet jak nie pisze to czyta codziennie...no, za wyjątkiem weekendów...

Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcRXxjGnO5obF0wW387DaPhYafWIDm68EhFT6HyyXPn5nnt8ZWOIT6CrDzoW




Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime20/11/2012, 04:58

no to jak mam pozwolenstwo sie rzadzic u Fionki jak Jej nie bedzie i kawem jak sie zachce zaparzac, to zaparze jak sie tak zdarzy ze obie z Adminkom sie tu spotkamy. Toc moze kiedys i Adminki lodka i moj kajak se do brzegu podplynie to se posiedzimy i pogwarzymy o lasach swientokrzyskich i poszukiwaniach kwiatu paproci, o naszy wsi i Maciaszczce co madra byla, o dzieckach jak samolotem lataly a matka sie bala i z oka nie chciala spuscic samolotu i o takich tam inszych.....

ale nie dzis - dzis ni mom humoru i kawy niebede parzyc bo mi nie trza cisnienia podnosic.

A Fionka to jakies oczka do pierscionkow ma? Abo wie gdzie kupic? Szukam jakiegos ciemnego, coby zrobic pirscionek z lobronczki slubny Walka co ani mnie ani jemu juz nie potrzebna
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime20/11/2012, 11:37

Zależy jakie oczka Babo...
kaboszony, płaskie pod spodem?? czy w kształcie cyrkonii?? zależy od uchwytu w pierścionku.
W necie można kupić a przynajmniej pooglądać.
na przykład TUTAJ
Ja nie mam bo się jubilerstwem nie zajmuję, za to firma w której pracuje owszem i wiem jak to się robi.
Będę na giełdzie (mam nadzieję) we Wrocławiu na początku grudnia, bo znaleźliśmy w ostatnią niedzielę ciekawy minerał.
Byliśmy w Jegłowej po kryształ górski niskopienny... Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 198279 i przy okazji w okolicy trafiła się ciekawostka, więc pojedzie na uniwersytet do Wrocławia do badań. O ile się da do grudnia termin złapać.
Jakbyś mi podała wymiary tego oczka to się porozglądam, z ciemnych to ja się ostatnio kocham w lapis lazuli, afgańskim, z wtrąceniami pirytowymi, pewien Pakistańczyk cuda przywozi na giełdy i w rozsądnych cenach.
Bardzo ładne też przywożą opale, matriksy takie jak Twoje ale też w ciemnych barwach, niebieskie i zielone, gotowe do pierścionków też, ale jak wiesz to drogie kamyki.
Można kupić sobie na przykład syntetyczny rubin w bryłce, taki jak produkują do laserów i dać do oszlifowania, te kryształy mnie zachwycają i barwą i czystością, cudne i tańsze od oryginalnych, wywleczonych ze skał.
Ostatnio na giełdzie we Lwówku kupiłam granaty, ale mają najwyżej po jakieś 3 milimetry, mogą stanowić tło dla kryształu, brylantu lub cyrkonu...
Marzy mi się pierścionek z niebieskim celestynem... no może kolczyki też...może nawet i naszyjnik... Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 285781
a i z lorimaru ... bransoletka by mi wystarczyła...

ech...wracam do roboty...
dziś zamiast kawy kakao...

zapraszam...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Kakao
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime27/11/2012, 12:00

Szybka kawa w przerwie... trochę mnie robota goni i po piętach depcze...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Kawa

Co tam słychać w szerokim świecie???

Tylko bez wojen proszę...
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime28/11/2012, 21:38

Sie Fionka nie przejmuje i klopotu se dla Baby nie robi, dziekujem bardzo. Fure co po Walku zostala se rozwalilam to i piniendzy na oczko nie bedzie , tudziez swiat i roznych fruktow.
A wojne to trza prowadzic , bo jak nie to inne zakatrupiom jak sie tylko przestanie lobserwowac
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime2/12/2012, 14:23

Żaden kłopot Babo droga ... nawet z przyjemnością się rozejrzę po błyskotkach, o ile uda mi się pojechać do Wrocka,
co wcale pewne nie jest, bo jakoś czasu mało zostało, a odpowiedzi jak nie było, tak nie ma...
U nas giełda dopiero w lutym, jakby co to czasu więcej na oszczędzanie...na większe to oczko ;)
Wkleję kilka fotek kamyków i może coś sobie wybierzesz.
Ale chyba w nocy, bo za chwilę tu w miejskim mieszkaniu będę miała harcerską zbiórkę zastępu Lalki...
już mi duszno na myśl samą, bo metraż raczej wyklucza zgromadzenia powyżej 4 sztuk...
chociaż takie małe i chude to może się w 7 zmieszczą...najwyżej jedną na drugiej poukładamy.
Dziewczęta na wigilijny biwak mają przygotować scenkę na podstawie "Opowieści wigilijnej" Dickensa...
wigilijny biwak za dwa tygodnie...zdaje się, że przesłanie nie wyjdzie tylko kupa śmiechu...
No nic, obaczym...

Furę rozwaliłaś?? wypadek miałaś znaczy?? rany gorzkie...nic Ci nie jest??
a Chłopakowi??
zawału dostanę...
Nie przyjeżdżasz gdzie na święta przypadkiem do starego kraju?? bo my na rancho będziemy, miejsca mamy dostatek...i frukty pomoglibyście zniszczyć... (japka mam na myśli w ilości zatrważającej) Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 198279

19-go mamy w planach wędzenie mięs ... mmmmmmiodzio....
znaczy miodzio też mamy... Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Puchatek__9_
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime3/12/2012, 07:48

siebie zem nie rozwalila , a dziecko w domu siedzailo
na surfa zem se pojechala jak jaka paniusia , a tam parking na kilkaset metrow , ale takie porobione zatoczki do parkowania i to ....tfuj!!!..... lotocone takimi wystajacymi palami - krotkimi ale grubymi z ostrymi kantami, ale nie wszedzie te pale , tylko s takim aretystycznym smakiem rozrzucone. Zem se stanela z bocku , niby taki pal byl z lewy strony ale co mnie to przeszakdza, poszlazem na fale , wymencylo mnie tam , wracam ledwie zywa , w mokrej zapasce i z prawy strony otworzylazem i wsiadam na rencnik coby pojechac do chalupy. NO i wycofujem siem , ani ducha zywego , rozejrzalazem sie w okolo , nic nie jedzie , to zem zawinela lejcami coby skrencic i zem se zapominala , ze ten cholerny pieniek - lozdopka ( niech go wszysckie zle zabierom) - se byl z lewy strony tak na koncu furki, a widac go nie bylo bo krotki. ZA wczesnie zem zakrencila i se rozwalilam to i tamto - przy zadnej szypkosci ale pieniek zatrzymal przedni zderzak a furka nadal jechala i poobrywalo siem. Szkoda na 1/4 wartosci fury z kuniami.... Ale mom ubezpieczenie z tej samej firmy od 21 lat to nie bede duzo placic, ale wydatek i tak bedzie. Niepotrzebny , nieplanowany , denerwujacy. A do lutego to se napewno nie uzbieram , chyba ze by sie z braku Walerki co do ksiedza na zakonnice poszla jakie chlopy ugodzili i bym se zarobila.
JO to lubiem szafirowe kamuszki ale nie duze , bo ja se noszem kilka naraz na tem samem palcu. Dwa lata temu to mi taka artystka tatrskiego pochodzenia obrabiala opal co my z chlopakiem razem oszlifowali - pieknie wyszedl - pewnie jusz sie chwalilam, bo mi sie bardzo podoba.
Dziecko moje do matury w pszyszlym roku to dopoki nie bedzie wiadomo jakie wyniki matury i czy go dalej przyjma gdzie czy nie to sie nie bede ruszac z chaupy.

A PUchatka to skad Fionka se na swoje gospodarstwo zaprosila?
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime4/12/2012, 12:43

Oszlifowanym opalem się nie chwaliłaś, tym bardziej już oprawionym...
pochwal się...
Nieszczęście z autem rzeczywiście denerwujące, ale nic nikomu się nie stało, to najważniejsze...

Swoim kamykom zrobiłam zdjęcia, wkleję kiedy, w wolnej chwili, może jakim wieczorkiem...
teraz tylko kawa i dalej do pracy...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Mala%2Bkawa
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime4/12/2012, 13:26

Fionka napisał:
trochę mnie robota goni i po piętach depcze...

Tylko bez wojen proszę...

Ten czas jest jakiś podły LOL do przodu wyrywa bez końca
też nie mogę go dogonić LOL a roboty końca nie widać smiech1


Baba napisał:
Fure co po Walku zostala se rozwalilam to i piniendzy na oczko nie bedzie , tudziez swiat i roznych fruktow.
A wojne to trza prowadzic , bo jak nie to inne zakatrupiom jak sie tylko przestanie lobserwowac

"Wojenka podjazdowa " nie jest zła smiech1 trza tylko oczy naokoło głowy mieć smiech1


Fura nieważna.
Najważniejsze, że Baba cała, w jednym kawałku smiech1

Baba napisał:
siebie zem nie rozwalila , a dziecko w domu siedzailo
NO i wycofujem siem , ani ducha zywego , rozejrzalazem sie w okolo , nic nie jedzie , to zem zawinela lejcami coby skrencic i zem se zapominala , ze ten cholerny pieniek - lozdopka ( niech go wszysckie zle zabierom) - se byl z lewy strony tak na koncu furki, a widac go nie bylo bo krotki. ZA wczesnie zem zakrencila i se rozwalilam to i tamto

Babo
sie niech takoż nie tłumaczy, co to za wczesnie lejcami zakrenciła LOL5 smiech1
trza se łokulary lepsze sprawić abo jakom kamerkie LOL5

Fionka
japka przrerabiaj na omelety smiech1
3 średnie japka obrać, pokrajać w kostkie 1-1,5cm
przesmażyć na deku masła na złoto, wyłozyć na talerzyk
na patelnie dać kapke oliwki, albo oleja i na rozgrzany
wlać trzy jaja dobrze rozbełtane z 1 łyżką mąki,
na jaja nałożyć japka i piec 2,3 minuty na wolniejszym ogniu na jedna, a potem na druga strona.
Gotowe posypać cukrem pudrem, jak kto lubi słodko.
blue1401
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime5/12/2012, 08:39

lokulary to mie siem nowe nalezom i to trzy pary - do pisania jedna , do nutow , co dalej zawsze se stojom druga i do paczenia daleko trzecia - taka to teraz dola. DO robotkow rencznych - szycia i nawlekania nitek to znowusz bez zadnych okularow mi najlepij.

iiiiiii, musialazem se kupic torepke jak oaniusia na te wszysckie okulary - a jak se zaczne laske nosic (skladanom ) to pewnie bede musiala se placek zrychtowac.

Fura tesz wazna , bo bez ni jak bez renki . Najblizszy sklep 4.5 km ... a autobusow ni ma. Dawniej to i Krzesny podjechal , zabral casem , ale un byl Walkowy Krzesny to nie wypada mu tera do samotny kubity jezdzic bo ludzie na wsi na jenzyki weznom.

ajusci
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime5/12/2012, 10:24

Teraz podobno jakieś progresywne robią, co to wystarczy jedna para i na blisko i na daleko...
o okularach mówię...
ja mam takie zwykłe, tylko na blisko, do czytania i dłubania przy biżuterii...

Dzięki za przepis Adminko...co chwilę jakieś jabłkowe przepisy próbuję, do tego Twojego dodałabym może trochę cynamonu...
zobaczymy jak wyjdzie, miałam dziś naleśniki smażyć z tartymi jabłkami, ale może rzeczywiście omlety..?
tylko czy ja mam tyle jaj?? Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 198279

kawa dla wszystkich...Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Kawa
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime5/12/2012, 13:29

iiiiiiiiiiiii

te progrersywne to dijabla som warte - tysz mam , te juz prawie do nieczergo siem nie nadajom - moze tylko jak sie idzie do sklepu , bo bym musiala towar se w jednych okularach ogladac , z cene w drugich

ludzie sie tylko smiejom......
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime5/12/2012, 14:36

a...to dobrze, że mówisz, nie dam się na nie naciąć...
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime6/12/2012, 03:51

proble, polega na tym , ze spodem soczewki widzi sie to co blisko - do czytania a gora to co daleko - np do prowadzenia furki , ale to tylko male przestrzenie soczewki - np gorny srodek i dolny srodek , reszta jest taka pomiedzxy bo musza z jednej krzywizny dojsc do drugiej wiec w sumie do niczego sie nie nadaje, ale moze dla CIebie warto - bo ja zawsze mialam wade wzroku i to taka - 3.5 do - 4.5 , do tego mam astygmatyzma ale za ,maly zeby progresywna mogla skorygowac. MOze tylko komus takiemu jak mnie to nie pasuje, a moze w ogole mam je albo zle dobrane albo zle zrobione.
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime12/12/2012, 10:38

Szybka kawa bo zakupy stygną, a jeszcze ze 4 godziny roboty przede mną...
niech już przyjdą te święta to się może przynajmniej z raz wyśpię...

miłego ...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 KAWKAI~1
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime13/12/2012, 00:56

Zakupy nieudane, po powrocie zamówiłam internetem i bez łażenia będzie....
czemu ja taka beznadziejnie tradycyjna jestem??
Robota skończona, oddana i teraz rozpustaaaaaa...
i sprzątanie... Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 4346

Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 803484
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime14/12/2012, 05:55

no.... bardzo dobrze

milej rozpusty zyczem
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime17/12/2012, 01:07

Rozpuszczałam się na rancho, okna pomyte, no zostały jeszcze dwa, ale w nieużywanych pomieszczeniach, więc może sobie nawet odpuszczę całkiem, zależy od pogody w sobotę. Łazienki wypucowane, w tej nowej powiesiło się lustro, jeszcze mi tylko oświetlenie potrzebne...
W sypialni na pięterku Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 New_naughty (ale brzmi, nie? ) skończył się Big Brother ... karnisz kupiony i firany wiszą, sąsiad się pochlasta jak się skapnie, że lornetka już nie da rady... ptaki też może przestaną samobójstwa popełniać o szyby...drzewa się w nich odbijały (bez firan) i leciały jak głupie w te drzewa...
Prasowałam stylonowe boki do firan...ręcznie, masakra, mam za lekkie żelazko, a to na duszę ... gdzieś diabli wzięli...
ech, co tam...
choinki stoją już dwie, trzecią przywiozłam tutaj do mieszkanka, ale ona jest dziwaczna jak co roku...jutro ją pewnie postawię.
Łożyska w pralce Luxus wymienił na sztuki nówki nieśmigane i pralka ani nie jęknie...
Potwory po biwaku wigilijnym poleciały jeszcze na Jasną Górę... jak co roku odebrali Betlejemskie Światełko Pokoju i teraz mi tu błyszczy na stole...
w zniczu Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 198279, fajna uroczystość, na dziedzińcu klasztornym cała ekipa harcerzy przybyłych na uroczystości się nie zmieściła i stali w zygzakach...

Wyspałam się dzisiaj nawet ... może niech te święta już tak nie pędzą, od wtorku zaczynam gotowanie bigosu ... Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 51435
Tyle u mnie...jak tam przygotowania świąteczne u Was??
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime18/12/2012, 07:39

duzo sie u Fionki dzialo ...
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime18/12/2012, 14:34

Fionka napisał:

Prasowałam stylonowe boki do firan...ręcznie, masakra, mam za lekkie żelazko, a to na duszę ... gdzieś diabli wzięli...
ech, co tam...
choinki stoją już dwie, trzecią przywiozłam tutaj do mieszkanka, ale ona jest dziwaczna jak co roku...jutro ją pewnie postawię.

Tyle u mnie...jak tam przygotowania świąteczne u Was??

Fionka

pogięło ciebie LOL se daj na luz, przeca 21 ma być koniec świata LOL

Ja tam sobie leże na dowolnie wybranym boku smiech1 i rozmyślam
czy warto robić cokolwiek smiech1

Prezenty spakowałam i chyba już jutro je rozdam,
żeby obdarowani mieli czas nacieszyć się nimi LOL
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Sponsored content





Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 9 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na tarasie, pod palemką...
Powrót do góry 
Strona 9 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 26  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: ARCHIPELAG WYSP SZCZĘŚLIWYCH :: Cafe Fionka-
Skocz do: