humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Na tarasie, pod palemką...

Go down 
+3
szokoladka
bogatka1
Baba
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Next
AutorWiadomość
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime29/4/2014, 12:03

Właśnie okazuje się, że ciuchy na wyjazd wybieram w ostatniej chwili i te właśnie padły ofiarą zapomnienia w szafce...wyprałam i rankiem w dniu wyjazdu zwyczajnie włożyłam ... 
kawał gumy owszem, albo będę kleić kropelką bezpośrednio do ciała, bo klej zabrałam, jakby buty nie wytrzymały.... smiech1 

Saba przeurocza, to miniaturka jest?? 30 cm długości to ona chyba ma jak wyprostuje ogon...takie maleństwo...nudzić to się nie będziesz przy niej...jak Hortensja reaguje na nią??
filmiki przepiękne...będzie fajna pamiątka kiedy już będzie dorosłym psem...
nie wiem czy widziałaś ten filmik??
http://deser.pl/deser/1,111858,15383685,Maly_buldog_oglada_film_ze_soba_w_roli_glownej__Reakcja.html 


wolne chwile...haha...teraz to będą chyba dopiero jesienią, ale walcz o tę kamerkę, ciekawa jestem...

a co do wycieczek na północ, niewykluczone, jeśli masz kawałek miejsca na namiot lub małą przyczepę...może uda ją się jeszcze reanimować, bo w ubiegłym roku padła nam na autostradzie...CZYTAŁAŚ?
mojej fotorelacji jeszcze nie ma, bo nie było czasu, ale zrobię ... po majówce... blue1402 

no to co....kawa??
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Images?q=tbn:ANd9GcTw5VRHXf4O4CagZVPT4HBoHiNLMYkHcXxzfdddnBg2lrsQM5EwKw
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime29/4/2014, 12:34

Fionka napisał:


Saba przeurocza, to miniaturka jest?? 30 cm długości to ona chyba ma jak wyprostuje ogon...takie maleństwo...nudzić to się nie będziesz przy niej...jak Hortensja reaguje na nią??

Miniaturka, ale sporo urośnie,
od wagi urodzeniowej /jakieś 30-35 dkg/ ze 20 razy więcej smiech1 

Hmm, syczy, ale nie atakuje. Przemyka na piętro, tam teraz jest  jej rewir  usmiech 


Cytat :

nie wiem czy widziałaś ten filmik??
http://deser.pl/deser/1,111858,15383685,Maly_buldog_oglada_film_ze_soba_w_roli_glownej__Reakcja.html 

ten link nieaktualny, ale chyba znalazłam na YT, mały słodziak  usmiech1 



Cytat :
a co do wycieczek na północ, niewykluczone, jeśli masz kawałek miejsca na namiot lub małą przyczepę...może uda ją się jeszcze reanimować, bo w ubiegłym roku padła nam na autostradzie...CZYTAŁAŚ?
mojej fotorelacji jeszcze nie ma, bo nie było czasu, ale zrobię ... po majówce... blue1402 
Hmm, miejsce pod namiot? a duży?
bo nie wiem czy zmieści się na tym spłachetku trawy LOL5 
A może lepiej w chacie pospać, miejsca jest full,
gratów brakuje po wyprowadzkach dzieciuff, ale spokojnie można przenocować.

Cytat :
no to co....kawa??
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Images?q=tbn:ANd9GcTw5VRHXf4O4CagZVPT4HBoHiNLMYkHcXxzfdddnBg2lrsQM5EwKw

Z kawy lubię jej zapach  usmiech 
ale w miłym towarzystwie posiorbię   smiech1

PS
podoba się  podział forum?
zwierzaki, ptaki, płazy, owady
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime29/4/2014, 13:17

Podoba się....
a filmik ten...
Alece po roku ogląda tamten, który wkleiłaś



mnie tamta stronka chodzi...skopiuję opis...
Cytat :
Mały buldog ogląda film ze sobą w roli głównej. Reakcja psiaka jest bezcenna [WIDEO]Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Z15383694Q,Alice---uroczy-buldog-francuski
Ta historia zaczęła się rok temu. Gdy była jeszcze szczeniaczkiem, Alice - suczka buldoga francuskiego, bardzo chciała dostać się na łóżko swojego właściciela, jednak była zbyt mała, żeby mogło jej się to udać. Zirytowana niepowodzeniem, zaczęła dość głośno użalać się nad swoim losem. Wyglądało to tak:
filmik 1
Jednak czas płynie bardzo szybko, rok minął niepostrzeżenie, a Alice ze szczeniaka przerodziła się w pełnoprawną suczkę i bez problemu dostawała się na łóżko. Jej właściciel postanowił sprawdzić czy pamięta swoje szczenięce zawodzenia. Okazało się, że pamięta to doskonale. Jej reakcja była niesamowicie urocza.
filmik 2
 Dzięki... możemy skorzystać z Twojej gościnności jeśli nie będziemy przeszkadzać...ale
przyczepa lub namiot to zawsze nasza baza, bo nie zagrzewamy miejsca nigdzie długo...
na bursztyny z morza już teraz nie czas...ale na przykład takie skamieniałe drewno jest wszędzie...i wiele atrakcji, o których już zapomnieliśmy...
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime1/5/2014, 18:50

Fionka napisał:

 Dzięki... możemy skorzystać z Twojej gościnności jeśli nie będziemy przeszkadzać...ale
przyczepa lub namiot to zawsze nasza baza, bo nie zagrzewamy miejsca nigdzie długo...
na bursztyny z morza już teraz nie czas...ale na przykład takie skamieniałe drewno jest wszędzie...i wiele atrakcji, o których już zapomnieliśmy...

jest miejsce parkingowe, tzn. stał kiedyś Fiat ducato, więc przyczepa powinna wejść  usmiech 
jak będziecie przeszkadzać to wygonię i poszczuję psem i kotem  LOL   LOL5   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 1559649361

np. "latanie" kite'm  usmiech1 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime8/5/2014, 12:35

Ja bym chciala nawet taki latawiec zobaczyć, który by mnie uniósł... smiech1 
latanie fajna sprawa...
ale ja nie mam piór (zresztą wzorem tej pijanej papugi...na "co" mnie te pióra ?)
a stopy jednak na podłożu stałym...no czasem wodnym wolę trzymać...
lataczy mogę fotografować najwyżej...Potwory może by latały...
Kiedy jeździliśmy na mierzeję helską były jeszcze za małe na latanie... nie próbowali...

wkleję ostatnią zdobycz...wczoraj byliśmy na wycieczce w pobliskiej kopalni...
takiego olbrzyma jeszcze w zbiorach nie mieliśmy...
belemnit...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 P07-05-14_19.28%255B01%255D

taki miły widok do kawy...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Os-latte-art-pictures-022
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime9/5/2014, 12:21

Wpadam na kawę...
i ta właśnie filiżanka obrazuje upływający czas...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Z
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime9/5/2014, 17:29

Fionka napisał:
Ja bym chciala nawet taki latawiec zobaczyć, który by mnie uniósł... smiech1 
latanie fajna sprawa...
ale ja nie mam piór (zresztą wzorem tej pijanej papugi...na "co" mnie te pióra ?)
a stopy jednak na podłożu stałym...no czasem wodnym wolę trzymać...
lataczy mogę fotografować najwyżej...Potwory może by latały...
Kiedy jeździliśmy na mierzeję helską były jeszcze za małe na latanie... nie próbowali...

wkleję ostatnią zdobycz...wczoraj byliśmy na wycieczce w pobliskiej kopalni...
takiego olbrzyma jeszcze w zbiorach nie mieliśmy...
belemnit...

spoko, nawet zdrowo upasione osobniki "latają",
a ty przecież nie jesteś okaz  wagi ciężkiej  usmiech1 
no i niekoniecznie latanie, można popływać na większej desce z żaglem  usmiech 
no i można nic nie robić tylko poleżeć na piasku  usmiech 

Belemnit - jakiś bardzo  zabytkowy "umarlak" smiech1Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 160
  
niewiele wiem  o skamielinach  blue1401
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime13/5/2014, 00:34

No właśnie...wiemy jak wyglądały jedynie odtworzone ze znalezisk...
fotki im nikt nie zrobił "za życia"...
To co teraz znajdujemy to kalcytowe lub aragonitowe rostra, zwane od wieków "strzałkami pioruna" ludzie wierzyli, że znajdują się w ziemi tam gdzie uderzył piorun...
nosili przy sobie dla ochrony przed piorunami i na szczęście...
a tymczasem one pływały sobie beztrosko w ciepłych morzach i drapieżnikowały...
 oko 
Podobno (wikipedia tak pisze) miały od kilku cm do około 6 metrów...
no...rostrum od takiego 6-metrowego to bym chciała zobaczyć...pewnie wyglądał jak pal dla Azji T.
Znaleźliśmy fragmenty rostra z belemnita Megateuthis, nawet z kryształami kwarcu

Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 03
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 DSC09873
porównanie wielkości widać...
ale trafił nam się również belemnit z zachowanym częściowo
fragmokonem, muszlą z przegrodami gazowymi...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 4fb83e5e414c1d0b

no...
i zaczęłam...Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Eusa_doh

o tej porze żadnej kawy, ciepłe mleko i spać...
 sen1201
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime13/5/2014, 07:38

Dzięki za opisanie belemnitów i pokazanie znalezionych okazów.
Czy można je znaleźć w innych miejscach, czy tylko na Jurze?

Zaglądasz wieczorami, a ja obecnie będę robić za budzik.
Pisałam, że wzięłam sobie na głowę, z własnej woli,  "kłopot".
Stara, głupia baba, jak mawia druga część "jabłka",  smiech1 
zdaje się,  też zauroczona wdziękami panienki    LOL5 
 Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 282
Kłopot wabi sie Saba, czyli Sapcia, bo śmiesznie posapuje i powarkuje.
Chodzi spać z kurami, czyli około 21.00, wstaje o 5.00 - to jest głęboka noc! zly1 

ulubiona zabawka  smiech1 
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 279
przegląd śmietnika smiech1 
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 280
czy to zielone jest jadalne? LOL 
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 281
czysta "niewinność"  smiech1
 Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 283

Obecnie staram się negocjować warunki pokojowe
pomiędzy,  stałą już,  domowniczką Kicią H. a nowicjuszką S. Kiepsko to wychodzi.
Jedna syczy i wyciąga łapę uzbrojoną pazurami,  druga szczeka i warczy.
Narazie Saby teren operacyjny to parter, krótkie odnóża nie pokonają schodów.
Kicia urzęduje na piętrze.
Kicia po 2 latach to dobrze wychowany kot, a teraz jest w stresie,
bo jakaś "przybłęda" zaanektowała część jej terenu.

Może kiedyś zapanuje pokój.  LOL5
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime13/5/2014, 13:12

Jaka słodzizna...cudna!!!
Mój Simba też wyżera z kosza na resztki organiczne, najbardziej lubi wywlekać skorupki z jajek, wylizywać, szatkować i robić śmietnik pod stołem... wkurzona 
skórki z bananów też oprawiał i te dupki, które zwykle się odcina... ostatnio jednak nie...
w ogóle nie lubi owoców, kiedyś jadł jabłka suszone na przykład, teraz nawet surowym go nie skusisz...
fanaberie takie...
Relacje między Simbą a Sarabi u mnie też są napięte, tzn pies z entuzjazmem podchodzi do kici, ale ona okazuje pełną nieufność i nie pozwala się zbliżać za bardzo...czasem jeszcze syczy, ale już mogą przebywać bez szkody na jednym terytorium...
Twoje też się ze sobą oswoją, zwłaszcza, że psica jest jeszcze malutka...

Co do belemnitów...można je znaleźć wszędzie tam, gdzie są wychodnie skał ery mezozoicznej (trias, jura, kreda)... my znajdujemy w gliniankach, kopalniach przy cegielniach, bo tam są najlepiej zachowane...
robiłam z nich nawet breloczki, ale nie wiem gdzie posiałam foty...a może nie robiłam fot??
hmmm...
zrobię...

a...kawa gdzie?? bo za chwilę do pracy muszę...cały ranek leniuchowałam to teraz będę nadrabiać...ale w przelocie obiad zrobiłam minimalistyczny i już nawet zdążyłam zjeść... smiech1
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Latte-art-three-flowers-300x231
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime14/5/2014, 00:27

Skończyłam... LOL  LOL  LOL 
nooo...wprawdzie już z godzinę temu, ale musiałam najpierw poleżeć, bo siedzenie na pracowym krześle powyżej 5 godzin jest mordęgą...
Kręgosłup musi po tym natychmiast odpocząć...

Jutro miałam mieć rajskie życie, ale zdaje się, że szefowa (niby nic nie mówiła o nowym zamówieniu, ale...) pytała czy mam materiał i co dowieźć...
no to będę znów plaszczyć zad...
a...rajskie życie... bo miałam na zakupy iść, ale po pierwsze zaczęło padać i jutro może nie być miło włóczyć się po sklepach, po drugie chciałam ugotować bigos na sobotę, bo zlot rodzinny się szykuje na rancho...Luxus miał urodziny...
Muszę zamówić jeszcze jakieś produkty na sałatki, owoce i ziemniaki do gara...chociaż jedna taka przez telefon jęczała, że takich z popiołu dawno nie jadła...
to ma być plenerowo-altankowy zlot... Jak się pogoda wścieknie zupełnie to będziemy siedzieć w domu i nic z pieczonek nie wyjdzie...

zdaje się, że zaczynam marudzić... wstyd2
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime19/5/2014, 00:05

Widzę, że na tematy kawowe na Rafie Koralowej mam zakaz wstępu ...
muszę się więc raczyć kawą u się...kawa

Zlot rodzinny udany mimo przelotnej pogody, pieczonki, karkóweczki i kiełbaski wytrzymały na grillu ile trzeba ... nakarmiłam rodzinę i o mało co nie zapomniałam napoić...dwa "szampany" w końcu pękły chociaż, szczerze mówiąc nie zaplanowałam alkoholizowania gości...
a wspominam o tym bo poznałam cudny smak szampana z sokiem ananasowym i kropelką cytryny...sama bym na to nie wpadła...pycha...
 pijewino
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime19/5/2014, 10:47

Fionka napisał:
Widzę, że na tematy kawowe na Rafie Koralowej mam zakaz wstępu ...
muszę się więc raczyć kawą u się...kawa

Zlot rodzinny udany mimo przelotnej pogody, pieczonki, karkóweczki i kiełbaski wytrzymały na grillu ile trzeba ... nakarmiłam rodzinę i o mało co nie zapomniałam napoić...dwa "szampany" w końcu pękły chociaż, szczerze mówiąc nie zaplanowałam alkoholizowania gości...
a wspominam o tym bo poznałam cudny smak szampana z sokiem ananasowym i kropelką cytryny...sama bym na to nie wpadła...pycha...
 pijewino

Gdzie ty ten zakaz wypatrzyłaś?   szok 

Jest temacik kawowy serdecznie zapraszam  KLIK TUTAJ   34b   


W sobotę lepsza połowa miała okrągłe urodziny, ale szampana nie postawił
więc przy innej okazji podam szampana z sokiem - ile tego soku?  40b
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime19/5/2014, 14:27

Admin napisał:
ale szampana nie postawił

to trzeba było jakiegoś przewrócić ... oko 

Sok to nie sok był (ananasowy) tylko syrop z puszki...ananas poszedł był do sałatki a syrop do szampana, dwie łyżeczki na kieliszek...
podobno sok ze świeżego grejpfruta też jest dobry z szampanem, ale nikt się nie odważył odławiać go z sałatki, żeby dać mu wycisk...
Następnym razem może, chociaż nie jestem przekonana...

a zakaz...normalnie, "nie możesz odpowiadać w tematach"...

hm... kawa...zawsze jest, wstawiłam tu kiedyś ekspres i co? ukradli??  Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Eusa_snooty
te hostingi pazerne takie...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Wybieramy-ekspres-do-kawy_3_
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime19/5/2014, 20:58

Fionka napisał:

Sok to nie sok był (ananasowy) tylko syrop z puszki...ananas poszedł był do sałatki a syrop do szampana, dwie łyżeczki na kieliszek...
podobno sok ze świeżego grejpfruta też jest dobry z szampanem,
a zakaz...normalnie, "nie możesz odpowiadać w tematach"

Dzięki za podanie proporcji.  pijewino 
Sok z grejpfruta jest dobry do czystej, można wiecej wypić i kaca  pijekac  nie ma  lol! 

Tematy pomocowe też są zablokowane - to ułatwia szybkie znalezienie potrzebnej informacji.
Jeśli ktoś szuka gifa to na pewno nie bedzie czytał postów  usmiech 



Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime20/5/2014, 01:09

Aaaaa...to ja nie używam czystej...żadnej właściwie...kolorowej też,
po pierwsze, bo nie lubię, po drugie bo moja cera nie znosi...

a nie, sorry...lubię wiśniówkę, mimo cery, prze-okrutnej słodyczy i lepkości trunku...
przez nockę wypiłam kiedyś ze szwagierką całą, w Jastarni zresztą ...nasi mężowie przyglądali nam się ze zgrozą i podziwem aż padli...a my do świtu...chichocząc z tego, że nie dałyśmy rady się upić...
rety...to już ze 6-7 lat temu było...  smiech1 
na sen...

Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Wisniowka_PNG_300x300_q85
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime20/5/2014, 07:48

Fionka napisał:
Aaaaa...to ja nie używam czystej...żadnej właściwie...kolorowej też,
po pierwsze, bo nie lubię, po drugie bo moja cera nie znosi...

a nie, sorry...lubię wiśniówkę

używam do nasączania biszkoptów, do tortów,

ale czasem lubię posączyć Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 107   smiech1 

Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 105
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime20/5/2014, 11:08

Sheridana lubiła moja Mama...
i sałatkę owocową zaprawianą martini ...
mówiła, że po niej kamień z zębów sam odpada...  smiech1
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime20/5/2014, 11:58

Kawa świeżo parzona   LOL5  
Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 112
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime21/5/2014, 12:37

Świetna kawa !!! tylko dlaczego ten wymoczek taki zielony??
za dużo wychlał?? czy dlatego, że bez mleka??

Wczoraj znów byliśmy w kopalni i szukaliśmy padlinek...
po drodze kupiłam sobie saszetki z neskafe ...
Po kilku godzinach ganiania po pokładach gliny pogoda zrobiła się odrobinę oburzająca, powietrze jakiś cięższe i duszno ogólnie...w ogóle w odkrywkowych kopalniach, na dole wyrobiska zawsze jest duszno i mały ruch powietrza, przed burzą się to zjawisko nasila, no chyba, że zrywa się wiatr, ale wczoraj nie...
Było mi sennie i tak z przekory wysypałam sobie na język kilka granulek kawy ... uuuuh... kopa ma ta kawa ...
a zawsze twierdziłam, że ta kawa, którą ja pijam to w życiu prawdziwej kawy na oczy nie widziała...
od dziś , no od wczoraj  smiech1  będę szanować każdy gram...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 22 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na tarasie, pod palemką...
Powrót do góry 
Strona 22 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: ARCHIPELAG WYSP SZCZĘŚLIWYCH :: Cafe Fionka-
Skocz do: