humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Na tarasie, pod palemką...

Go down 
+3
szokoladka
bogatka1
Baba
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next
AutorWiadomość
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime15/10/2014, 12:05

Fionka napisał:
Tylko gdzie by znalazł drugą babę z ptakiem??

LOL5  Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 1559649361   LOL5
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime15/10/2014, 23:34

Się te ptaki pchają same...
ten pukał w szybkę u drzwi, ale nie otworzyłam bo się boję wariatów...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 DSC09524
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime16/10/2014, 20:53

Fionka napisał:
Się te ptaki pchają same...
ten pukał w szybkę u drzwi, ale nie otworzyłam bo się boję wariatów...

Po czym poznałaś płeć szok  usmiech1  Dlaczego wariat?  smiech1
Uroczy sikor? a może sikorka?  usmiech
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime16/10/2014, 21:09

Nie wiem...skłaniam się ku myśli, że to jednak sikorka...
przyleciała w odwiedziny na plotki do papużki...

a dlaczego wariat?? pchać się dobrowolnie do domu gdzie mieszka i kot i pies...?  Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Eusa_think
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime17/10/2014, 00:26

O!  znalazłam jeszcze ptaszora...
ale wklejam tutaj bo jest z Dziecką, która w dodatku jest w niewymownej koszulce...


rudzik...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 DSC08898

i w pudełku...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 1

czy ja ich już tu gdzieś nie wklejałam?
smiech1
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime17/10/2014, 09:44

Fionka napisał:
czy ja ich już tu gdzieś nie wklejałam?

Nie ma,
w temacie "Ptaszki, rancho Fionki"
wstaw  tam, koniecznie! sikora też.  blue1401
Fotki super.   brawo
Jakiś oswojony? ten rudzik na palcu Lalki.  blue1401
Do mojego  karmnika przylatuje jeden, ale jest bardzo płochliwy.
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime17/10/2014, 10:42

Nie był oswojony, chciał popełnić sepuku o moje okno od sypialni goniony przez jastrzębia (chyba)
Wpadł na szybę i stracił przytomność na kilka sekund po czym zerwał się spadł z balkonu prosto pod łapy kota, któremu zdobycz odebrała Lalka. Przenocowaliśmy go ale nie chciał odlecieć.
Tu się zastanawia...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 DSC08923
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime20/10/2014, 09:30

Fionka
wyczytałam, że

wiki napisał:
Rudzik jest stosunkowo mało płochliwy i zdarza mu się towarzyszyć ogrodnikowi kopiącemu w ziemi. Kiedy ogrodnik robi sobie przerwę, rudzik potrafi usiąść na wbitym w ziemię szpadlu lub innym narzędziu i wypatrywać pożywienia. W tym samym celu podchodzi do dużych dzikich zwierząt, które ryją w ziemi, jak dziki i niedźwiedzie, aby skorzystać z nadarzającej się okazji do znalezienia pokarmu, który mógłby pojawić się na powierzchni.

blue1401

w karmniku wcześnie rano i późnym wieczorem pojawia się jeden rudzik blue1401
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime3/11/2014, 20:20

Zmutowany pająk straszy w Warszawie?
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime4/11/2014, 12:24

"Pajączek" to całkiem sympatyczny psiak, zdolny aktor usmiech1

Nowe straszydełko Wardęgi, jak jesteś strachliwa to lepiej nie otwieraj smiech1

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime12/11/2014, 22:29

hahaha....co za krótkowzroczne głupole...
fajnie się to ogląda, ale szczerze mówiąc jakbym wzięła tam jakiegoś drąga to bym im kręgosłupy poprzetrącała...
niestety mam tak, że na strach reaguję agresją...jak to choleryczka...
Podobno Wardęga za tego "pajączka" dostał 1500 złotych mandatu jakiegoś...
nie sprawdzałam ... ale jeśli owszem to i słusznie...
mam nadzieję, że jednak do tych filmików używają aktorów, a nie przypadkowych przechodniów...
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime23/11/2014, 09:05

hej
Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 271

usmiech
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime27/11/2014, 14:03

Bo na tą kawę nawet mało czasu...
ale dziś owszem znajdzie się...
od jutra urlop, więc mam nadzieję odrobić trochę zaległości...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Kazuki-Yamamoto-3D-latte-art3
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime28/11/2014, 10:45

usmiech


usmiech
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime28/11/2014, 16:59

Oooo... jaka fajna kawka... dzięki.
Pracowałam wczoraj do 4 nad ranem...dzisiaj znaczy i dzień mam rozbity jakiś.
Chyba odeśpię w weekend  na rancho.
Odmelduję się w poniedziałek....
papatki
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime4/12/2014, 14:52

Z poniedziałku zrobiła się środa jak widzę...
ale muszę wykorzystać okazję...póki jeszcze mogę klikać w klawisze, bo już jutro to może być "niebardzo"
Skrótem przez ostatnie wydarzenia...
papuga ma nową klatkę, nic to, że złotą...wychodzić z niej nie chce i nie wiem czy tak jej się podoba nowa siedziba czy wkurza ją, że nie ma szyberdachu...w tej, która na rancho została ma dwa wejścia i korzysta z tego dachowego przeważnie...
przemocą trzeba ją na spacery po mieszkaniu wyganiać a i tak zaraz wraca do klatki...
komedia jest gdy chcemy ją ręcznie wyjąć, bo samo otwieranie klatki nie robi już na niej żadnego wrażenia, bardzo sprytnie ucieka, chowa się za huśtawką, skacze po prętach, akrobacje wyczynia rozmaite i  się zniechęcamy...
do snu zimowego się szykuje czy co??
Pies w weekend poleciał z Lalką do stajni i tam bawił się z miejscowymi psami tak, że wrócił z przeciętym uchem, krwawił 3 dni czym zrobił mi z domu krwawą rzeźnię...
latałam z miską i ze szczotką i szorowałam plamy, które rozsiewał kręcąc łbem...zdaje się, że na krześle zostawiłam te ślady...w oczach mi stoi, że zanotowałam osobistą optyką i pominęłam...
Potwory były na zabawie andrzejkowej i do pilnowania krwawiącej mazepy zostałam z Luxusem tylko...na zmianę...jak z małym dzieckiem. Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 311399

Kotka grzeczna jak nigdy, przymila się, żeby jej z domu nie przeganiać, myszy przynosi, na zmianę z psem, z tym, że jednak pies ma wyniki lepsze...
Na rancho złodzieje oprawili działkę Sąsiadki, była policja i tyle stwierdzili, że kradzież miała miejsce kilka tygodni temu, Sąsiadka nie odwiedzała siedziby od września ...zostały jej w komórce kosiarki i rower...
dobre i to...
Nasz pies budzi nas w nocy głuchym warczeniem i poszczekiwaniem, zważywszy, że przenieśliśmy się ze spaniem do sypialni na górze pewien problem sprawia nam teraz uczciwe rozdzielanie obowiązków "wypuszczaniowych"
Od chwili stwierdzenia u Sąsiadki kradzieży Luxus nawet wstaje w nocy, bo wcześniej to mnie wyganiał, jako, ze Potwora Starszego ( właściciela psa) dobudzić w nocy jest sztuką bardziej niż cyrkową...
Pieseł wybiega, robi obchód całej posesji, pogoni kocury, które przychodzą wyżerać naszej kotce żarło z misek w stodole i wraca, 15 minut wyjęte ze spania i potem problem z zaśnięciem...

A ... przeniesienie spania nastąpiło, bo ponieważ, że wynieśliśmy meble z pokoju tzw. kominkowego i będziemy tam kłaść płytki...te akurat, które miały iść na schody, przedpokój i kuchnię...granit szaro-kremowy...
tak, że cały weekend nosiłam meble...

no...będzie...
nawet kawa może być, mimo pory nieprzyzwoitej bo coś mię ciśnienie spada... Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Smajlikkafe


Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Signature_2

bransoletki do szlachetnych paczek w trakcie pracy, jutro oddaję...

a jeszcze z nowin...nabyłam drogą zakupu z drugiej ręki lustrzankę Sony Alpha 300 i qrcze...nie mam czasu poczytać jak się tym zdjęcia robi... to co zrobiłam gdzieś w biżuterię wrzuciłam, dziś robiłam fotki papużce, ale jeszcze ich nie widziałam, poza tym, fotki w klatce...pfff...
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime4/12/2014, 19:09

Fionka! usmiech

Ale elaborat! Fajnie wszystko opisałaś, prawie jakbym film obejrzała.
Papuga super, ale nie słyszałam aby papugi w sen zimowy zapadały smiech1
Piesowi ucho się zagoi. Pewnie ostro było w walce o panienkę LOL5

Powiadasz, że twój pies myszy przynosi??? a to ciekawe "zboczenie" smiech1
takie kocie zwyczaje.
Moja kicia myszy nie przynosi, bo pewnie zadnej w ogrodzie nie ma,
ale za to od czasu do czasu ptaka przynosi. zły2

Z powodu piesy przeprowadziłam się na parter,
bo ta moja piesunia ma krótkie łapki i uważa, że schody to nie dla niej.  smiech1
Na zewnątrz są schody, ale stopnie mają 14 cm i po tych łazi bez problemu.

Będziecie kłaść płytki? o to ty potrafisz? układać płytki usmiech1

Zaangażowałaś się  w szczytny społeczny cel,  brawo   best    respekt   więc nie masz czasu na Internet.

Czekam na fotki papugi  zrobione nowym sprzętem.  usmiech
Mój aparat ma juz kilka latek, ale mnie w zupełności wystarcza.

Dzisiaj u mnie spadł  pierwszy śnieg platek2
ale jakieś 2mm  smiech1
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime4/12/2014, 22:07

Pewnie, że umiem...płytki układać, ale wole się logistyką zajmować... smiech1
jeszcze się nie splamiliśmy wynajmowaniem płytkarzy...ani tutaj w mieście, ani na rancho....
Papug w klatce...niech będzie...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 DSC01267

mój aparat padł był całkiem, jest w naprawie (jak się uda) ... musieliśmy kupić cokolwiek...
akurat znajomy z G+ sprzedawał swoją lustrzankę, więc się skusiłam, bo widziałam jakie fotki nią robił...

Kitka nasza najpierw przynosiła myszy nam, potem piesełowi, on żarł je i zwracał...
tak mu się spodobało, że teraz sam łowi i trzeba pilnować i odbierać...

Kotka na nietoperze poluje, z sukcesami, też dostaje za to opiernicz, więc się nie chwali...sikorki są dla niej za sprytne, a wróbelki krzyczą stadem, wiec nie łapie...

Schody dla psiątek krótkonogich są rzeczywiście problematyczne, fajnie, że ulegasz potrzebom swej psiaczenty, będzie Cię za to kochać dwa razy mocniej.

Jutro idę po mięsiwa do peklowania, wędzenie za jakieś 2 tygodnie, przy okazji wezmę znów trochę nasion dla ptaków ( przy okazji, bo idzie ze mną tragarz jeden smiech1 ) sól peklową muszę kupić, przyprawy  i siatki...
dobrze, że Dzieć ma praktyki na drugą zmianę... radosc2
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime5/12/2014, 10:31

Fionka napisał:
Pewnie, że umiem...płytki układać, ale wole się logistyką zajmować... smiech1
jeszcze się nie splamiliśmy wynajmowaniem płytkarzy...ani tutaj w mieście, ani na rancho....


przy okazji wezmę znów trochę nasion dla ptaków

No to jest nas dwie do układania usmiech

Nasiona dla ptaków najtaniej na Allegro, np. słonecznik
słonecznik łuskany

i nie tylko ptaszki jedzą, ludzie też usmiech1
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime6/12/2014, 01:14

Nooo...toteż ja człowieczy kupuję (słonecznik) i się dzielę...
nie no...nie umiem pisać na tym lapku, każden jeden musi mieć inną klawiaturę???
Fryzjerka dziś zrobiła ze mnie realną blondynkę pełnoetatową i chyba nie ogarniam... smiech1

Jestem na rancho, cisza jak makiem zasiał i poduszka mnie woła...
papatki
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 24 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na tarasie, pod palemką...
Powrót do góry 
Strona 24 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: ARCHIPELAG WYSP SZCZĘŚLIWYCH :: Cafe Fionka-
Skocz do: