humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Na tarasie, pod palemką...

Go down 
+3
szokoladka
bogatka1
Baba
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next
AutorWiadomość
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime3/11/2010, 14:45

Zajrzałam do obejścia Baby, a tam ...w pogańskim języku napisy...straszą...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Wsciekly_pies_fotomontaz



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 TNa tarasie,  pod palemką... - Page 3 RNa tarasie,  pod palemką... - Page 3 INa tarasie,  pod palemką... - Page 3 C Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 KNa tarasie,  pod palemką... - Page 3 0Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 ONa tarasie,  pod palemką... - Page 3 R
Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 0Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 TNa tarasie,  pod palemką... - Page 3 RNa tarasie,  pod palemką... - Page 3 ENa tarasie,  pod palemką... - Page 3 ANa tarasie,  pod palemką... - Page 3 T
Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 0Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 NNa tarasie,  pod palemką... - Page 3 ONa tarasie,  pod palemką... - Page 3 T
Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 0Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 ANa tarasie,  pod palemką... - Page 3 LNa tarasie,  pod palemką... - Page 3 LNa tarasie,  pod palemką... - Page 3 ONa tarasie,  pod palemką... - Page 3 WNa tarasie,  pod palemką... - Page 3 ENa tarasie,  pod palemką... - Page 3 DNa tarasie,  pod palemką... - Page 3 0

to zajrzałam jedynie przez płot, żeby nie być posądzoną o jaką kradzież znowu...
narzucać się byłoby niebezpiecznie...

Dzieć mój na żebry nie chodził, wypraszam sobie, a jeno hulanki w sali szkolnej urządzał, za wiedźmę przebrany...fotkę mam tylko przed malowaniem, ale już uwiedźmioną...
Może być?
oglądać prędko bo znikać będzie niedługo...

Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 9ff49048a86e80e4

To stworzenie w białej szacie to pamiętacie z jakiego horroru było?
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime7/11/2010, 01:23

dziecko pikne na fotce.
jak jes ladne to i w makijazu wiedzmowym tesz bedzie ladne , ajusci

tozem lo wasy dziewusce nie mowila , boc przecie jak w rodzinie co to zem ciotkom jes lo wasych dzieckow ,

u nas przy drodze tyko jedna rodzina mo dzieci , ta co mo psa co mie onego casu f dupe ugrys
a tera mie dziecka slom po cukierki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
loto mie siem roschodzilo
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime8/11/2010, 00:38

Aaaa... no to ja teraz rozumiem... Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 198279
Trza było w cukierki napchać papierków...albo i czego... Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 204101

Wczoraj pomalowaliśmy sobie sypialnię na pięterku... wyspa robi się coraz bardziej niebieska...jeszcze jakieś ozdoby tam muszę powymyślać, bo jest bardzo...klasycznie.
Ale o tym potem bo mi sie oczy zaczynają kleić...
Mleczko ...zamiast.... i spać... Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 964220
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime9/12/2010, 12:31

Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 9
U mnie zima... wreszcie niebrzydki początek...
Wyspa z zielonej zrobiła się biała, mój ulubiony kolor... Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 483654
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime12/12/2010, 10:24

Piękne zdjęcie Fionko, u psa też zima, ale zrobiło się czysto, nawet psie kupy zniknęły pod śniegiem i w to mi graj, albo coooooooooo?
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime12/12/2010, 12:29

Przyjdzie zima i przykryje
wszystkie puszki i butelki
pochowają się pod śniegiem
chleby bułki, żółte serki
wszystkie szlaki śnieg wymiecie
śmiecie schowa pod pierzyną
ale kiedy przyjdzie wiosna...
znów wypłyną...
Skojarzenie jak co roku...Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 93630
Za oknem dzieciaki lepią bałwanka, śnieg jest mokry i lepki,
Lalka już 2 razy przybiegała zmieniać rękawiczki...
będzie katar ? ?
Gdyby nie ich obowiązki słuzbowe dziś pewnie robilibyśmy kulig...

znowu pada...pojechałam wczoraj na wyspę, nawet miałam ze sobą lampki choinkowe, żeby ubrać jakieś drzewko, poczekać na solidny opad i zrobić fotke podobną do tej
Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Choineczkawnieguix9

ale nic z tego nie wyszło, czasu brakło, odśnieżanie do drzewek zbyt dużo czasu zajęło i nie mam fotki...no nic, może zima okaże się łaskawa i pozwoli na głupie eksperymenty jeszcze.
Choinka jedna juz u mnie stoi, kilka dni...wieczorem zrobię jej fotkę, teraz nie ma uroku...

Pozdrowionka zostawiam...
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime13/12/2010, 12:57

Fionka napisał:
Przyjdzie zima i przykryje
wszystkie puszki i butelki
pochowają się pod śniegiem
chleby bułki, żółte serki
wszystkie szlaki śnieg wymiecie
śmiecie schowa pod pierzyną
ale kiedy przyjdzie wiosna...
znów wypłyną...


Jakie prawdziwe, dlatego lubię zimę, która w cudowny sposób kryje bajzelek ludzkiej niefrasobliwości zły2
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime15/12/2010, 01:25

Jestem niesłychanie spokojnym człowiekiem...zawsze byłam,
wyłączając jakieś głupie wybryki w nader młodym wieku...
każdy tak ma... Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 979410

Niczego specjalnie nie żałuje, ani też nie mam czego specjalnie się wstydzić...
ale ja nie o tym...pierwszą porządną awanturę na ulicy zrobiłam matce z dzieckiem.
Z dzieckiem, które wyrzuciło papierki z lodów zdaje się na chodnik.
Gdy im zwróciłam uwagę zostałam mało politycznie zelżona przez matkę...
Moja Mama mnie wychowała bardzo porządnie i na ulicy nie przeklinam...
ale taką awanturę jaką zrobiłam tej babie, to bym chciała kiedy jeszcze zobaczyć... Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 198279
Tłumek był dookoła spory...Tłumek nie był tak dobrze wychowany jak ja...
Pewnie na długo zapamiętała... Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 920328
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime15/12/2010, 10:02

No proszę, nawet nie zauważyłam kiedy mi stuknęło 200...

Kwiaty do garderoby, autografy...a nie, nie rozdaję... Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 876274

no to szampan i wybuchy...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Nieuwjaar37Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 NajdrozszyszampanswiataNa tarasie,  pod palemką... - Page 3 Nieuwjaar37
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime15/12/2010, 13:25

Fionka napisał:
No proszę, nawet nie zauważyłam kiedy mi stuknęło 200...

Kwiaty do garderoby, autografy...a nie, nie rozdaję... Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 876274

no to szampan i wybuchy...

Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Szam0010

Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Ognie310Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Ognie410Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Ognie510

bukiet542

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime16/12/2010, 17:27

Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Orange-Tort-CakeO i zabawa trwa...
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime18/12/2010, 11:08

Fionka napisał:
O i zabawa trwa...

Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 40193110
LOL
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime18/12/2010, 15:02

Łomatko Załozycielko...za co tak oberwał??
Toż mi wszyscy goście uciekną...chyba, że to łasuch był?? lol!
Powrót do góry Go down
bogatka1
pirat
bogatka1



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime19/12/2010, 06:34

Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 2dheh54
piękne ciacho, tu jest doskonała chłodnia dla takich specjałów. To się poczęstuję, mniam, pychotka! radosc1
Powrót do góry Go down
http://forum.gazeta.pl/forum/f,48033,aha_Grafika_com.html
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime19/12/2010, 10:22

O...dziękuję ślicznie...

rzeczywiście, na forum nic się nie psuje...można sobie uzywać, zapraszam... Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 979410
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime20/12/2010, 02:50

a dalabys kochaniutka jakij kawy cy cus ,
napilybysmy siem trochi i poplotkowaly
jo sie zara zabiere za zdjencia
u nas grad padal jak zielony groszek - bily tylko takiej wielkosci. trochi mie pomidory uszkodzil
a znowusz snieg tysz momy , jes na ty wysokij gorze co ma prawie 2000mnp niedaleko nas , mowiom ze nie wytrzyma do swiont bo wiatr piz....i
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime20/12/2010, 02:54

a rybe zem zlowila ,
abo leszcz to jes abo okon . ale chyba okon
mo 43 cm dugosci i wazy 1140g
ajusci
o malozem se wentki nie zlamala, a kolce mo kole gemby takie ze mie pokul
zdjencie tysz mom , na talerzu takim wielgachnym zem go polozyla
moze przyniosem Fionko do CIebie to na wigiliem zrobila lo caly wsi
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime20/12/2010, 08:45

Fionka napisał:

na forum nic się nie psuje...

LOL

Baba napisał:

a znowusz snieg tysz momy , jes na ty wysokij gorze co ma prawie 2000mnp niedaleko nas , mowiom ze nie wytrzyma do swiont bo wiatr piz....i

No, prawie jak u nas smiech1 Śniegu nasypało, ale podobno na święta odwilż idzie :1404:

Baba napisał:
a rybe zem zlowila ,
abo leszcz to jes abo okon .
moze przyniosem Fionko do CIebie to na wigiliem zrobila lo caly wsi

Babo gratulacje. blue1401
Wrzuć tę rybkę na forum, bo tu się nie popsuje LOL
i Fionka zrobi wigilijne danie. papatki1
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime20/12/2010, 10:03

Wszelki duch... dawajcie rybę Babo...ciekawam strasznie bo u okonia jak żyję kolców przy pysku nie widziałam...już nie mówię o leszczu...okoń paski ma, a leszcz ości, się porówna na patelni... Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 198279
Kawę już podaję...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Kawa-u%C5%BCywka
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime20/12/2010, 11:39

Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Ryban
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na tarasie, pod palemką...
Powrót do góry 
Strona 3 z 26Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: ARCHIPELAG WYSP SZCZĘŚLIWYCH :: Cafe Fionka-
Skocz do: