humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Cenzura na forum

Go down 
+3
Fionka
satii
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Admin
admin
Admin



Cenzura na forum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cenzura na forum   Cenzura na forum - Page 5 Icon_minitime10/12/2013, 14:07

Kabarecik
w roli "gwiazdy"   LOL   Marna Baśka - "światowa pańcia - specjalistka od klejenia cudzych fotek   dno 

w pozostałych rolach:

"surowa"  LOL5 admin pewnego, zapyziałego  foruma

ASS  /Agent Służb Specjalnych/super moderator   Cenzura na forum - Page 5 1559649361    Cenzura na forum - Page 5 161
 
naczelna trollica - tut. adminka zemby szczerzy  usmiech 

oraz kilkoro naiwnych miłośników superduper "gwiazdy"  Cenzura na forum - Page 5 1559649361  

i jakaś jedna nepokorna dusycka co chyłkiem przemkła  usmiech1 


kolejne obrazki chronologicznie;
powiększenie,  klik w napis: Enlarge this image
albo
klik w obrazek otworzy się strona hostingu a adresem obrazka  
 
scena 1 - wejscie wrednego trolla   wkurzona 
 
Cenzura na forum - Page 5 122
 
Linki ze zrzutu-screenu są nieaktywne, poniżej linki aktywne umieszczone w poście:
--Trofea zebrane w necie:
KLIK TUTAJ – lokalna gazeta
klikać w znaki < > przy zdjęciach
 
więcej zdjęć na blogu Rafaela:
KLIK TUTAJ – blog Rafael Flores Dominguez
 
więcej o Rafaelu Flores Dominguez
 
KLIK TUTAJ
 
 
scena 2 - wejście "władzy"  dno 
 
Cenzura na forum - Page 5 123
 
scena 3 - wejscie "gwiazdy" ....   zdąRZyła    brawo   zasapana z ciężką dyslekCją  LOL5 

Cenzura na forum - Page 5 124

scena 4 - w natarciu groźna SzanPani   respekt  zły2 

Cenzura na forum - Page 5 125

scena 5 - trollica wkurzona na maksa  szok  stop  wsciekly  dno 

Cenzura na forum - Page 5 126

link do obiecanek-cacanek   LOL 
obietnica złożona ponad 2 lata temu   uwaga2010    KLIK TUTAJ – post admin




scena 6 - tajni szpiedzy donieśli władzy, ASS w natarciu  boski 

Cenzura na forum - Page 5 127

scena 7 - głowna gwiazda skorzystała z podpowiedzi suflerki-trollicy   brawo  wskoczyła i zdąRZyła poprawiła   LOL5 ale tak się spieszyła, że nie zdążyła napisać dlaczego edytuje!   smiech1 

Cenzura na forum - Page 5 128

scena 8 - ostatnie wesołe spojrzenie trolla bez sankcji   radosc1  

Cenzura na forum - Page 5 129

scena 9 - permanentnie to  możesz  mi  nas...   Cenzura na forum - Page 5 1559649361    LOL5  jezyk2 

Cenzura na forum - Page 5 130

scena  10 - trollica  zdobyła kolejny zaszczytny medal  za niewinność i kulturę i dociekanie prawdy radosc2 

Cenzura na forum - Page 5 131

scena 11 - finałowe, ekstatyczne wejście głównej gwiazdy   boska  boska diva  bukiet542  kwiat501  kwiat502  kwiat1 
kosze kwiatów, frenetyczne oklaski zakochanej publiczności   brawo  brawo bravissimo  kobieta550 
Cenzura na forum - Page 5 132

 
 
Czekam na maila od pewnego Hiszpana o pięknym imieniu Rafael.
Jestem przekonana na 99%, że nie jest on kumplem, przyjacielem
ani też sąsiadem Marnej Baśki.  lol!
Ona  nie wie gdzie on mieszka, a ja wiem   blue1401
 
 
 
 
 
 
Winston Churchill napisał:
Criticism may not be agreeable, but it is necessary. It fulfils the same function as pain in the human body. It calls attention to an unhealthy state of things.
 
Krytyka nie może być przyjemna, ale jest to konieczna. Spełnia ona tę samą funkcję jak ból w organizmie człowieka. Zwraca uwagę na niezdrowy stan rzeczy.
 
Winston Churchill
 
 
 
Ignacy Krasicki napisał:
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi,
Niechaj występek jęczy i boleje.
Winien odwołać, kto zmyśla zuchwale
:
Przeczytaj - osądź. Nie pochwalisz – spalę.
 
Monachomachia – Pieśń  szósta
 
 
  
Moje teksty nie łamią obowiązujących  aktów prawnych
natomiast regulamin wymyślony przez Szanpanią admin ksc jest sprzeczny z Konstytucją  RP

 
 
 
Konstytucja RP napisał:

Art. 31.
Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.

Art. 37.
Kto znajduje się pod władzą Rzeczypospolitej Polskiej, korzysta z wolności i praw zapewnionych w Konstytucji

Art. 53.
Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.

Art. 54.
Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
 
 
Konstytucja RP







No i pikne zakończenie  usmiech 


Cenzura na forum - Page 5 140

 radosc1  radosc1   radosc1  

 papatki 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Kicia
Piętaszek
Kicia



Cenzura na forum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cenzura na forum   Cenzura na forum - Page 5 Icon_minitime11/12/2013, 10:44

Zapadłabym się pod ziemię ze wstydu, czy ta osoba jest jeszcze na forum???
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Cenzura na forum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cenzura na forum   Cenzura na forum - Page 5 Icon_minitime11/12/2013, 14:11

Kicia napisał:
Zapadłabym się pod ziemię ze wstydu, czy ta osoba jest jeszcze na forum???

Ja też   szok zly1 

Ta osoba jest dalej na forum, nawet ktoś tam stanął w jej obronie!  dno 
a Szanpani admin tamtego forum  /jaki admin takie forum/  pewnie odpowiada  
takie  kłamliwe zero moralne bez kultury z chamskim tupetem;
ale  „ to nie mój cyrk, nie moje małpy”.    enie 

Smutne, że wśród  grupy około 100 czynnych użytkowników na palcach jednej ręki
można policzyć tych,
których oburza  takie zachowanie.  zły2 
Przykre, że coś takiego ma miejsce gdziekolwiek, a już szczególnie wśród dorosłych ludzi.  wkurzona    

Mam  pytanie, komu  dałabyś  bana?
notorycznemu kłamczuchowi
czy trollicy, która  udowodniła kłamstwo? /zresztą nie pierwszy raz uwaga2010 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Kicia
Piętaszek
Kicia



Cenzura na forum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cenzura na forum   Cenzura na forum - Page 5 Icon_minitime11/12/2013, 22:19

Cieszę się, że to nie ja rozdaję bany, ale udowodniona kradzież powinna być surowo karana. Na forum jest jedna kara ban, a w realu ?????????????
Nie rozumiem jak można wytłumaczyć kradzież, ale tak wielu rzeczy nie rozumiem blue1400 .
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Cenzura na forum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cenzura na forum   Cenzura na forum - Page 5 Icon_minitime12/12/2013, 11:35

Kicia napisał:
Cieszę się, że to nie ja rozdaję bany,

Załóż forum, może będziesz groźnym adminem  blue1409  blue1409 

Kicia napisał:
ale udowodniona kradzież powinna być surowo karana. Na forum jest jedna kara ban,

Ban niekoniecznie, można taką osobę oznaczyć specjalnym opisem - widoczna przestroga dla innych, nieświadomych kim jest dana osoba, taka z pozoru milutka /pazury dobrzy ukryte/


Kicia napisał:
a w realu ?????????????

pytasz jak jest w realu?
 smiech1 w Realu, Biedronce czy Tesco ochrona złapie, da manto, Policję wezwie, sprawę do Sądu odda, a…

Kicia napisał:
Nie rozumiem jak można wytłumaczyć kradzież,

Sąd,  bodaj do 200 zł,   kary nie zasądzi, bo MAŁA SZKODLIWOŚĆ SPOŁECZNA!!!  dno    szok 

Kicia napisał:
ale tak wielu rzeczy nie rozumiem blue1400 .

Zmartwiło mnie to zdanie, czy to z racji wieku? czy z innych powodów.


Kicia

tak troszkę bokiem obeszłaś moje pytanie.  Gdzie jednoznaczna odpowiedź?  blue1401 

Czy bany są konieczne? Moim zdaniem zbędne!
Jeśli  admin daje bana /musi, bo inaczej się udusi/ pewnie czuje się taki dowartościowany swoją władzą. Ech, brak słów.
 blue1401 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Kicia
Piętaszek
Kicia



Cenzura na forum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cenzura na forum   Cenzura na forum - Page 5 Icon_minitime12/12/2013, 11:51

Bany są zbędne podobnie jak usuwanie zakwestionowanych postów. Takie arcydzieło powinno wisieć na wieczną rzeczy pamiątkę. Proponowałabym tylko jakieś specjalne oznaczenie. Niech każdy wie czego robić nie należy.
Wyobraźmy sobie; kradzione fotki oznaczone administracyjnie nazwiskiem twórcy i informacją o kradzieży, jak ręką odjął proceder by się skończył. Prostackie wpisy zostają  z adnotacja o udzieleniu autorowi ostrzeżenia, a tak nikną w niepamięci razem z informacją "usunięto, bo niezgodne z regulaminem". W takim przypadku admin miałby komfortowa pracę mógłby wyrzucić nożyczki, bo niczego by nie usuwał, wyłącznie dodawał swój komentarz. Tak chyba jest w wymiarze sprawiedliwości wyrok z opisem czynu i uzasadnienie do publicznej wiadomości, no chyba, że forum jest na liście instytucji tajnych  Cenzura na forum - Page 5 1559649361
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Cenzura na forum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cenzura na forum   Cenzura na forum - Page 5 Icon_minitime12/12/2013, 14:09

Kicia napisał:
Bany są zbędne podobnie jak usuwanie zakwestionowanych postów. Takie arcydzieło powinno wisieć na wieczną rzeczy pamiątkę. Proponowałabym tylko jakieś specjalne oznaczenie. Niech każdy wie czego robić nie należy.
Wyobraźmy sobie; kradzione fotki oznaczone administracyjnie nazwiskiem twórcy i informacją o kradzieży, jak ręką odjął proceder by się skończył. Prostackie wpisy zostają  z adnotacja o udzieleniu autorowi ostrzeżenia, a tak nikną w niepamięci razem z informacją "usunięto, bo niezgodne z regulaminem". W takim przypadku admin miałby komfortowa pracę mógłby wyrzucić nożyczki, bo niczego by nie usuwał, wyłącznie dodawał swój komentarz. Tak chyba jest w wymiarze sprawiedliwości wyrok z opisem czynu i uzasadnienie do publicznej wiadomości, no chyba, że forum jest na liście instytucji tajnych  Cenzura na forum - Page 5 1559649361


W tym co napisałaś masz absolutną rację!!!   brawo  serce 

I tak, np. przy cudzych fotkach wyszperanych w necie dodać tekst:
te fotki nie są  twoje, zostały wykonane przez …. link do strony rzeczywistego autora
No, ale admin musi mieć jakąś wiedzę,  sprawność poruszania się w sieci,  sam musi przestrzegać netykiety.
Żebyśmy się dobrze zrozumiały, nie chodzi tu o słodkie obrazeczki z kawą, emotki, czy gify.
Przy okazji dodam info, że oprócz emotek w oknie pisania postu jest całe mnóstwo KLIK TUTAJ
a na różne okazje: zima, lato, Nowy Rok, itp.  klik w wybrane w tabeli na stronie głównej Forum i Portalu.  
Wystarczy skopiować link i wkleić w post na tym forum albo innym.
Cenzura na forum - Page 5 273
Cenzura na forum - Page 5 97


Dopiszę parę istotnych informacji:


Admin nie jest  kimś nadzwyczajnym! założył  forum;
kto poświadcza, daje świadectwo kultury, morale  admina-założyciela??? NIKT!!!

Admin lepiej, lub gorzej radzi sobie z konfigurowaniem skryptu;
a  forum może założyć każdy kto ukończył 12 lat  /jest tych for kilkaset tysięcy, miliony na świecie/.


Administracja forum to nie jest sztab ludzi – forum zakłada się jednoosobowo.
Czasem założyciel upoważnia zaufaną osobę do współprowadzenia.



Forum  to nie jest czat, skype, gg, czy inny komunikator,  w którym rozmowa odbywa się  w rzeczywistym czasie!
Nikt normalny nie siedzi na forum non stop i na bieżąco nie śledzi wszystkich tematów.
Wiele osób zastaje tylko wpisy nadgorliwych moderatorów i admina o usuniętych postach,
bez możliwości do  własnej oceny zdarzenia.
Na forum nie  ma nic  gorszego,  niż admin i moderatorzy zapatrzeni w jakiś regulamin.
Regulamin tworzy admin. Często regulamin,  przepisany  z innego forum,  
bywa zbiorem  bzdur oderwanych od obowiązujących aktów prawnych.

Jeśli jest większe forum to można wziąć moderatorów porządkowych,
którzy potrafią wydzielić posty do nowego tematu.

Ile warte jest forum???,  na którym rolę społecznych cenzorów pełnią przypadkowi ludzi,
/np. taka marna-baśka, co prawdę powie kiedy  przypadkiem się pomyli, długi czas była moderatorką KSC!!!/
którzy razem z adminem - założycielem wycinają posty według jakichś pokrętnych reguł; czyt. po uważaniu,
czyniąc forum przesłodzonym, mało strawnym  ulepkiem.


Banowanie to sztuczny sposób  na cywilizowanie niektórych użytkowników.
a ponadto obejście  bana  to nie problem dla osoby,
która potrafi coś więcej niż pisanie postów i wklejanie obrazków.
W realnym świecie jest wiele głupoty i chamstwa, więc są obecne także  w Internecie.
Można takie indywidua omijać, nie odpowiadać.  
Niewiele osób daje odpór  na niestosowne zachowanie; bo to jest akt  odwagi.
Zdecydowana większość dla własnego wygodnictwa chowa głowę w piasek;
ale przez takie zachowanie chamstwo i głupota nabiera pewności i rośnie w siłę.
Wielu ludziom???  w każdym miejscu trzeba by  postawić znak „Nie śmiecić”,
a mimo to,  jeśli nikt nie widzi,   śmieci wyrzucają!



Te powyższe przemyślenia moim zdaniem ściśle wiążą się cenzurą,
której podobno nie ma już ponad 20 lat!!!



Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Kicia
Piętaszek
Kicia



Cenzura na forum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cenzura na forum   Cenzura na forum - Page 5 Icon_minitime12/12/2013, 20:43

mogę się tylko podpisać brawo
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Cenzura na forum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cenzura na forum   Cenzura na forum - Page 5 Icon_minitime13/12/2013, 01:58

Admin napisał:
Można takie indywidua omijać, nie odpowiadać.
No można...to się nazywa zagłodzeniem trolla, który zwykle chce mieć jak najszerszy odbiór...brak reakcji zwykle zniechęca...ale na KSC sytuacja nie do opanowania...
zbyt wielu przydupasów...

Admin napisał:
Niewiele osób daje odpór  na niestosowne zachowanie; bo to jest akt  odwagi. 
albo pieniactwa, szukania zadymy itp...w końcu każdy sam odpowiada za swoją twórczość, tfu...tfurczość w sensie...
właściwie to się z tym zgadzam zależy jednak kto ma jakie priorytety i jak traktuje net, czy też fora gdzie jest zbieranina ludzi i charakterów od skrajności do skrajności...chociaż prawdziwego anioła jeszcze nie spotkałam... blue1409
a każdy z nich może pisać to co chce...zanim zostanie zbanowany...
I zgadzam się z Kicią w całej rozciągłości... powinno to wisieć ku uciesze i przestrodze potomnych na wieki...jako dowód
Admin napisał:
Zdecydowana większość dla własnego wygodnictwa chowa głowę w piasek;
ale przez takie zachowanie chamstwo i głupota nabiera pewności i rośnie w siłę.
dla wygodnictwa...hm...no nie wiem...może i tak...mnie jest szkoda energii i czasu...
w końcu ile razy już wykazywałaś, że hiszpanka bzdury pisze i kradnie nie swoje fantazje??
Komu wykazywałaś? ano dorosłym ludziom...wiedzą i co?? nie banują jej, nie krytykują, cmokają  i ściskają, klepią po plecach...zachwycają się...

rzucanie pereł przed wieprze...
Oni tam wszyscy chcą być zwodzeni i oszukiwani, myślą pewnie to samo co my, ale piszą (z różnych powodów, których tu nie będę analizować) pochwały i te cmokania...
więc dla kogo ta Twoja praca??
Ja rozumiem...dla zasady i jakieś 10 lat temu bym się w te wody z równym ogniem rzucała...ale teraz myślę: a bo to warto...?
Omijam to miejsce jak wiele innych w sieci, które mi nie odpowiadają...dziś zajrzałąm (przez Ciebie) i znalazłam coś co mnie rozbawiło...
Post Nory skasowany i kolejny wyedytowany do zera przez autorkę...powód: bez powodu...  smiech1  smiech1  smiech1
samobój znaczy...rozpaczliwy...
samozbanowanie niedługo wprowadzą...
Cenzura na forum - Page 5 Haha
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Cenzura na forum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cenzura na forum   Cenzura na forum - Page 5 Icon_minitime15/12/2013, 11:50

Fionka napisał:

w końcu ile razy już wykazywałaś, że hiszpanka bzdury pisze i kradnie nie swoje fantazje??
Komu wykazywałaś? ano dorosłym ludziom...wiedzą i co?? nie banują jej, nie krytykują, cmokają  i ściskają, klepią po plecach...zachwycają się...

No,
rzucanie pereł przed wieprze...
Oni tam wszyscy chcą być zwodzeni i oszukiwani, myślą pewnie to samo co my, ale piszą (z różnych powodów, których tu nie będę analizować) pochwały i te cmokania...

No, wykazywałam, i każdorazowo dostawałam bana.   szok  Chyba jestem za młoda???  
żeby  zrozumieć tych mocno  dorosłych??? ludzi.
Powiadasz, że oni chcą być oszukiwani… czy to jest normalne? dziwni ludzie.

Fionka napisał:

więc dla kogo ta Twoja praca??
Ja rozumiem...dla zasady i jakieś 10 lat temu bym się w te wody z równym ogniem rzucała...ale teraz myślę: a bo to warto...?

Jaka praca? radochę mam, ale czasem jest wkurzona i jest mi wstyd za starszaków.  wkurzona 
A mnie od zawsze jakiś diabełek węgla do pieca dosypuje, i  żar z pieca dmucha.
No, jakoś tak mam, że koło wielu spraw nie potrafię przejść obojętnie.

Fionka napisał:

Omijam to miejsce jak wiele innych w sieci, które mi nie odpowiadają...dziś zajrzałąm (przez Ciebie) i znalazłam coś co mnie rozbawiło...
Post Nory skasowany i kolejny wyedytowany do zera przez autorkę...powód: bez powodu...      
samobój znaczy...rozpaczliwy...
samozbanowanie niedługo wprowadzą...

Omijasz, bo przeca  młoda koteczka jezdeś,  smiech1  myślę, że nigdy nie będziesz taka jak te damulki, bo się wkurzę i...  wsciekly   LOL5  
No, ja czasem tam zajrzę, żeby się zdziwić, albo zawstydzić za swoje pokolenie.
Oj, zara przeze mnie, przeca nie zleciłam tobie inwigilacji  KSC. Łazisz za mną, nooo!
Ale chociaż się pośmiałaś.

Pierwsza powinna  samozbanować  się SzanPaani admin;
jaki wstyd!!!  kolejny  raz dała plamę, dostała dowód na fantazje marnej-baśki
i zamiast bana  dla bajarki strzeliła banem  we mnie - po prostu przegięła pałę, jak czasem mówią moje młode.
Zamiast notorycznej kłamczuchy banuje się niewinnego;
użytkownicy  robią karpika, a jedna publicznie wstawia się za bajarką!  szok   dno 
Pewnie wszyscy liczą na zaproszenie na Costa del Sol.  Cenzura na forum - Page 5 1559649361   Za friko.   LOL 
Leiej niech się nad Bałtyk wybiorą  usmiech  

Nora to  wyjątek, też wykazała, że marna-baśka podbiera fotki z netu i wstawia jako swoje;
wątek o Paryżu został zamknięty.
Może jeszcze ktoś wybudzi się z letargu?
ale  wątpię,  przeca nie będą nastawiać własnej, bezcennej  doopy za nic nie wartą trollicę.


Fionka
ja zapadłabym się pod ziemię ze wstydu będąc na miejscu  adminki i użytkowników
Tolerują w swoim gronie ewidentną kłamczuchę i dobrze im z tym.

Zerknełam to i ówdzie, czy wiesz, że te niby  „swoje”, a faktycznie cudze fotki pozamieniała w postach
Marna-baśka wykombinowała, albo ktoś  podpowiedział, co jest bardziej prawdopodobne;
że jak wyszperane fotki wstawi najpierw na swoje konto w hostingu
https://2img.net/h/i1212.photobucket.com/albums/cc441/sulimab1/Gaucin%20Andaluzja/1A_zps1e780112.jpg
wklei przez photobucket, tinypic, to będzie bardziej „wiarygodna”.
Po takiej podmianie  w przeglądarce Opera, FF widać adres hostingu, a nie faktyczne adresy stron skąd podebrała fotki.
/moderator może tak zrobić, bezśladowo! – przydało się bycie moderatorką/  
Naklikała się, ale  to psu na budę – są różne sposoby znalezienia prawdziwego autora fotki;
ta wymiana jest dobra dla takich co mają  małe pojęcie. Narobiła się, a i  tak zoopa blada!
bo i tak można znaleźć  stronę i rzeczywistego autora fotki, z tych niby  podróży do Dubaju, Miami, Paryża, itp.
jako przykład:  Andaluzja i „śnieżne trofea sąsiada i kumpla Rafaela”.

Ta wielka  „podróżniczka”  powinna   sobie wbić do swojej makówki, /bez maku/
że Andaluzja po hiszpańsku to Andalucia!!!  po angielsku Andalusia, przez i !!! a nie j.

Spanish??? or Polish  flea.  Cenzura na forum - Page 5 1559649361 

O’le! wesoło w kaesce  jest!


Ludzka głupota nie zna granic.

PS
Niedługo będzie grała WOŚP,
a mnie przypomniało się jak super ASS moderator wywalił mój post z linkiem do ich strony;
powód: spam
Lepiej niech  ten ASS zrezygnuje z „zaszczytnej” funkcji moderatora /może kiedyś był w ORMO czuwa/
i zakłada kulturotwórcze tematy w rodzaju „Liczymy do miliona”
Dobra też była „aferka” z  doopą.
I takie różne  fiki-miki dla publiki, którą  interesują chyba wyłącznie ploty, forowe rozgrywki
a tak często podkreślana empatia,  to li tylko wirtualne cmoki i kwiatki.



Fiona
masz rację, szkoda strzępić język na jakieś zmurszałe starszaki, których świat kręci wokół lansu na jakimś tam forum.
Ludziom przytrafiają się takie nieszczęścia, że brakuje słów, aby mówić o tym.
Przeczytałam w  WO  wywiad z Beatą Jałochą – tragedia, która spotkała tę piękną, młodą kobietę jest niewyobrażalna. Na pewno też o tym słyszałaś.

więcej:    KLIK TUTAJ

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Cenzura na forum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cenzura na forum   Cenzura na forum - Page 5 Icon_minitime16/12/2013, 21:09

Oczywiście, że słyszałam...taki przypadek nie powinien w ogóle się zdarzyć, to nieprawdopodobne...i co tu ukrywać głupie...
samobójca był strasznym egoistą i nie myślał, że kogoś za sobą pociągnie...
pewnie było mu wszystko jedno...
ech...płakać się chce nad losem tej kobiety...

no i widzisz...w obliczu takich nieszczęść hiszpankę można potraktować jak zwykłą internetową zarazę...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cenzura na forum - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cenzura na forum   Cenzura na forum - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cenzura na forum
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: SPOŁECZEŃSTWO :: Rozmówki o tym, i o tamtym :)-
Skocz do: