humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Dzień dobry - lista obecności ;)

Go down 
+8
ulena
mania-r50
aśka
Baba
e-bajka
Fionka
bogatka1
Admin
12 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next
AutorWiadomość
sebas
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime22/3/2013, 14:47

do Sk.
jestes jak wrzod na doopie ja zagladam wsciekly spinkalaj stary dziadu dno
Powrót do góry Go down
pajac
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime22/3/2013, 16:59

usmiech1 usmiech1 usmiech1 usmiech1 usmiech1 Obrzezali i się jeszcze nie zagoiło? lol!
Powrót do góry Go down
donka
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime22/3/2013, 17:54

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 884mozesz_przytulac_sie_d

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 1559649361 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 1559649361 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 1559649361 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 1559649361
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime22/3/2013, 18:34

sk.pajac napisał:
Na wszystko się zgadam ale nie jestem ani bigotem ani dewotem . Chodzę raz w tygodniu do kościoła i dbam o czystość rasy i wiary. Napisałem sk.rwiel bo celowo słowo z błędem nie jest wulgaryzmem. Dla ciebie te plusiki może mają jakąś cenę dla mnie nie. Te same likaony które tobie dupsko objadły próbują i moje ale jest żylaste a likaony są bez zębów mają kalpy wymienne. Nie wiem czemu próbujesz mi fisiować kota w rajtuzach, ale to lepsze niż twoje wsparcie, lubię być sam i mieć za plecami ścianę. Poza tym nie próbuj porównywać twojego grajdołka z KSC bo tamto żyje a twoje jest"umarte". Ja na celebrytę forumowego nie zabiegam, bo dziś jestem tu, a jutro gdzie indziej tak jak do tej pory jestem z nikąd. Jak będę chciał bana to świadomie o to będę zabiegał, na razie to robię taniec na linie ale z asekuracją. papatkim

Konfliktowy Jarosławie II-gi

Przeczytaj mój poprzedni post jeszcze raz, ze zrozumieniem.
Jeśli nie pojąłeś o co mi chodzi, to odjazd na swoje "żywe" forum z prostackim fasonem.
Wolę "umarty" grajdołek niż stado prostaków z chamstwem ukrytym pod stertą kwiatków i serduszek,
też masz spory ładunek prostactwa nie do strawienia.
Twoja wrażliwość emocjonalna jest na poziomie obscenicznej fizjologii płciowej
+ Słownik polskich przekleństw i wulgaryzmów.

Może lepiej chodź do kościoła 5 razy dziennie, duchowo się wzbogacisz
i pewnie w raju dostaniesz lepsze miejsce.
Od tego siedzenia przy kompie pewnie masz na tyłku odciski wielkości patelni LOL
i zamiast na kościelną tacę,
wydajesz majątek na plastry na odciski w rozmiarze XXL; LOL5
a przecież nie stać cię na taką rozrzutność;
nie jesteś mężem J. Liszowskiej,
gdybyś miał tyle kasy co Ola Serneke to pewnie kupiłbyś sobie jakiegoś boga na własność
i harem hurys po 80-siątce. LOL5

znikąd też celowo? z błędem Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 1559649361
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
egd42
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime22/3/2013, 21:32

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 589o6ur5buxc_t
LOL
Powrót do góry Go down
szantrap
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime23/3/2013, 10:18

Walisz na oślep i zachowujesz się ja suka której potopili szczeniaki. Ja Ci ich nie potopiłem to czemu się czepiasz mnie na forum. Jest pewna kolejność najpierw wkłada się bieliznę a potem futro z mysich jąderek, Ty robisz na odwrót, to Twoja sprawa. Ja Cię pierwszy nie zaczepiam ale nie pozwolę aby jakaś Fizia Kartoflanka (dla szacunku z dużej litery) mi bez pozwolenia robiła backstage. Ja mogę rozmawiać z każdym niezależnie od wieku wykształcenia poglądów politycznych czy orientacji seksualnych ale z Tobą to nie wykonalne bo zależnie czy wciągniesz kreskę czy nie albo masz fakson, taki masz nastój. I nie uważaj się za taką fafarafę uważająca się za nie wiadomo kogo...... i recenzującą czyjeś życie czy postępowanie. Ja nie jestem jakimś dreszczem do obróbki. Nie oczekuje, że kiedykolwiek jeszcze będziemy rozmawiać po ludzku, bo za daleko już zaszliśmy ale możemy się nie zauważać, ale to zależy od Ciebie. Największym problemem jest to ze mamy podobne charaktery.

Powrót do góry Go down
kicia
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime23/3/2013, 14:26

Konfliktowy Jaro II vel Szantrap zawsze ma dużo do powiedzenie, a jaki mądry on jezd usmiech1
Czyżby KSC za ciasne dla spuchniętego wodogłowia, wróć mózgowia. Babuszki nie utuliły do snu?
Ciekawy człowieczek, zawsze to coś do pośmiania na deser po postnym obiadku, a jak tam wycieraczka pod zakrystią, widać, że śnieg podwórko zasypał i nie da się klęczeć pod własną figurką. Trzeba nie mieć dobrze w głowie, ale ten typ tak ma.
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime24/3/2013, 09:32

szantrap napisał:
Walisz na oślep i zachowujesz się ja suka której potopili szczeniaki. Ja Ci ich nie potopiłem to czemu się czepiasz mnie na forum. Jest pewna kolejność najpierw wkłada się bieliznę a potem futro z mysich jąderek, Ty robisz na odwrót, to Twoja sprawa. Ja Cię pierwszy nie zaczepiam ale nie pozwolę aby jakaś Fizia Kartoflanka (dla szacunku z dużej litery) mi bez pozwolenia robiła backstage. Ja mogę rozmawiać z każdym niezależnie od wieku wykształcenia poglądów politycznych czy orientacji seksualnych ale z Tobą to nie wykonalne bo zależnie czy wciągniesz kreskę czy nie albo masz fakson, taki masz nastój. I nie uważaj się za taką fafarafę uważająca się za nie wiadomo kogo...... i recenzującą czyjeś życie czy postępowanie. Ja nie jestem jakimś dreszczem do obróbki. Nie oczekuje, że kiedykolwiek jeszcze będziemy rozmawiać po ludzku, bo za daleko już zaszliśmy ale możemy się nie zauważać, ale to zależy od Ciebie. Największym problemem jest to ze mamy podobne charaktery.

Jaro II-gi
chłopie, masz jakieś odchyły, daj spokój z tymi jąderkami, sukami, bo to mało zabawne. dno
Jesteś jakiś zakręcony na punkcie własnej osoby. szok
Czytaj ze zrozumieniem co jest napisane.
Masz nawyki do obrabiania tyłka za kulisami /czyt. priv, PW/ wyniesione z forum KSC,
ale na tym "umartym" forum tak se ne da pane Jaro. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 1559649361
Kolejny raz używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz:
backstage - za kulisami,
co to jest fakson, synek faksu??? Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 1559649361

Fafarafa przeurocza smiech1 w połączeniu z dreszczem? do obróbki PRZECUDNA! LOL5

No, fafarafy ino szczekajom, LOL5 a Jarki się wysławiają. respekt

Łomatkoicórko, podobne charaktery??? szok
NIGDY w życiu! wkurzona
Gdyby, niedajbuk! tak było, to siedziałabym w klubiku, obrabiała innym dupencje na priv
i czuła się taka szczęśliwa, że jakieś portki zwróciły uwagę na urocze foto w "awatorze"
i wklejki na profilu. LOL
Zabawne są te awatarki z fotkami, jak na portalu randkowym, LOL "celebrycki" LOL5 lansik.
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime24/3/2013, 09:37

kicia napisał:
Konfliktowy Jaro II vel Szantrap zawsze ma dużo do powiedzenie, a jaki mądry on jezd usmiech1
Czyżby KSC za ciasne dla spuchniętego wodogłowia, wróć mózgowia. Babuszki nie utuliły do snu?
Ciekawy człowieczek, zawsze to coś do pośmiania na deser po postnym obiadku, a jak tam wycieraczka pod zakrystią, widać, że śnieg podwórko zasypał i nie da się klęczeć pod własną figurką. Trzeba nie mieć dobrze w głowie, ale ten typ tak ma.

Kicia
daj spokój temu misiu; usmiech ale masz chyba rację;
zamiast backstage, można on stage, w blasku jupiterów. LOL
On jezd debest brawo ze wszystkich Jarosławów,
bo w głowie ma totalne bezhołowie. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 1559649361

Jaro jest rozpoznawalnym, wirtualnym "celebrytą", smiech1 gdzie się nie pojawi,
zaczyna od autoreklamy: wirtualny wyjadacz obecny na wielu forach,
znawca organów płciowych i "dziewcynek" w kwiecie wieku,
które na jego widok sikają... smiech1
w pampersy Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 1559649361
a szczeneczki wpadają w rytmiczne dreszcze. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 1559649361
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
marzenie
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime24/3/2013, 10:20

zabrać wsciekly białe - dać serce zielone bukiet542
Powrót do góry Go down
jest
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime25/3/2013, 07:49

jest -11 szok
Powrót do góry Go down
pepi
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime28/3/2013, 12:13

kwiat502 kwiat1 kwiat502
Powrót do góry Go down
3kreski
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime29/3/2013, 13:18

pogoda szok
Powrót do góry Go down
sypie
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime29/3/2013, 13:20

sypie śnieg stop
Powrót do góry Go down
motylek
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime29/3/2013, 13:32

W Lublinie też sypie zły2 jajka na choinke powiesze Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 1559649361
Powrót do góry Go down
pikotek
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime29/3/2013, 15:32

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 447203341KPrO_w_tn papatki1
Powrót do góry Go down
pikotek
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime29/3/2013, 15:33

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 447203341KPrO_w papatki1 men552
Powrót do góry Go down
trollo
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime29/3/2013, 18:36

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 10191359439758402312
Powrót do góry Go down
zajac
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime30/3/2013, 11:39

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 363106552194

Zycze Wesolych Swiat usmiech1
Powrót do góry Go down
zajec
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime30/3/2013, 11:47

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 2013_wielkanoc
image
LOL5 LOL LOL5 LOL LOL5
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 25 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dzień dobry - lista obecności ;)
Powrót do góry 
Strona 25 z 27Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next
 Similar topics
-
» Witam :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: SPOŁECZEŃSTWO :: Rozmówki o tym, i o tamtym :)-
Skocz do: