humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Dzikość nieujarzmiona

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Dzikość nieujarzmiona Empty
PisanieTemat: Dzikość nieujarzmiona   Dzikość nieujarzmiona Icon_minitime19/3/2014, 11:57

Rozmawiałyśmy o dzikuskach i myślałam, że właściwie nie trzeba nowego tematu, ale dziś znalazłam jeszcze kilka fotek, które nie pasują do ptasiego karmnika...
chociaż...zobaczymy...


no...tutaj dzikość ujarzmiona flaszkami mleka, te do karmnika pasują, ale nie są z ptakami...
Dzikość nieujarzmiona DSC01718

Dzikość nieujarzmiona DSC01734

Moje Potworki karmiły sarenkę, także królisie malutkie, pawie, gęsi i co ino...
to gospodarstwo agroturystyczne "Agromurena" w Gryfowie gdzie  sypialiśmy kiedyś podczas Lwóweckiego Lata Agatowego, od Lwówka to jakieś 8 kilometrów może, a bardzo przyjemne miejsce, czyściutko, pełen wypas, po drugiej stronie drogi dwa duże rybne stawy i dobra baza wypadowa na wycieczki po Dolnym Śląsku.
A na podwórku mini zoo z miłosiernego serca stworzone, ludzie zwyczajnie podrzucają gospodarzom znalezione dzikie zwierzaki...

a tutaj moje...schadzka wiewiórów...
Dzikość nieujarzmiona 4e20878d6f95dd1c
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Dzikość nieujarzmiona Empty
PisanieTemat: Re: Dzikość nieujarzmiona   Dzikość nieujarzmiona Icon_minitime13/4/2014, 19:41

Znalazłam liska...
podczas pobytu w kamieniołomie bazaltu w Lubiechowej siadłam sobie z książką za kampingiem i cichutko siedziałam, w pewnej chwili usłyszałam spadające kamyki ze ściany...
spojrzałam i zobaczyłam go...szedł sobie powoli, rozglądając się...nie zauważył mnie w pierwszej chwili i przeszedł obok o jakieś 3 metry...
Dopiero kiedy wszedł na przeciwległą ścianę rozejrzał się po okolicy...trochę się spłoszył, ale nie ruszałam się nadal, więc uznał mnie za obiekt niegroźny...
aparat zdążyłam podjąć kiedy nie patrzył...
Dzikość nieujarzmiona DSC04038
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzikość nieujarzmiona Empty
PisanieTemat: Dzikość nieujarzmiona   Dzikość nieujarzmiona Icon_minitime14/4/2014, 17:55

Fajna fota  usmiech  lisek słodziutki  blue1401 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Dzikość nieujarzmiona Empty
PisanieTemat: Dzikość nieujarzmiona   Dzikość nieujarzmiona Icon_minitime14/4/2014, 22:17

No fajny...później zostawialiśmy mu jadło rozmaite i mleko ...
czyścił miseczki dokładnie...

Tym razem upolowany obiektywem przez Luxusa zajączek, w środku miasta prawie,
w Piekarach Śląskich na hałdzie górniczej...
myślał, że jak uszy po sobie położy to go Luxus nie zobaczy...
zobaczył...
gdzieś go już tu wklejałam, ale nie wiem gdzie...
Dzikość nieujarzmiona 2b57e714bead1023
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dzikość nieujarzmiona Empty
PisanieTemat: Re: Dzikość nieujarzmiona   Dzikość nieujarzmiona Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dzikość nieujarzmiona
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: PTAKI, ZWIERZAKI---dzikie :: Fotki ptaków, zwierzaków, gadów, motyli-
Skocz do: