humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 A ja na to jak na lato

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
bogatka1
pirat
bogatka1



A ja na to jak na lato Empty
PisanieTemat: A ja na to jak na lato   A ja na to jak na lato Icon_minitime30/6/2011, 16:28

A ja na to jak na lato Mediumlnle5z564e0c25f7e4f1b00415 DZIEŃ DOBRY. Wiosna minęła, czerwiec się kończy, dnia ubywa. Znowu czemuś nie działają mi narzedzia edycji, ale to chyba minie i następnym razem będzie już OK.Cytat: "Jagody na pamięćJeżeli boisz się, że o czymś zapominasz, zjedz jagodę. Albo jagodziankę. Bo jagody poprawiają pamięć - wynika z ostatnich badań. Wcześniejsze eksperymenty pokazywały, że czarne jagody - jedno z najbogatszych naturalnych źródeł antyoksydantów - poprawiają pamięć u zwierząt laboratoryjnych w podeszłym wieku. Badania amerykańskich i kanadyjskich uczonych, których wyniki opublikowano w najnowszym wydaniu dwutygodnika "Journal of Agricultural and Food Chemistry" potwierdziły, że te odkrycia odnoszą się również do ludzi. W badaniach tych wzięli udział ludzie w wieku ponad 70 lat. Część z nich przez dwa miesiące wypijała około dwóch szklanek soku jagodowego dziennie. Pozostali pijali napoje bez dodatku tego składnika. Członków obu grup przetestowano na początku i pod koniec eksperymentu. Okazało się, że u osób, które piły sok z jagód nastąpiła poprawa w rozwiązywaniu testów na pamięć i uczenie się."- Jutro dzień targowy, trzeba kupić parę litrów (bo u nas na półlitrówki sprzedają, nie na kilogramy) tego cennego owocu, abym miała lepszą pamięć i zaglądała częściej do Humor!Ole.A ja na to jak na lato Tzima0dto3j
Powrót do góry Go down
http://forum.gazeta.pl/forum/f,48033,aha_Grafika_com.html
bogatka1
pirat
bogatka1



A ja na to jak na lato Empty
PisanieTemat: Re: A ja na to jak na lato   A ja na to jak na lato Icon_minitime21/7/2011, 21:36

Wiatr jeziorne pieści fale -te się błogo rozpływają,
oczy ognia patrzą z żalem, nowych fal wciąż wyglądając.


Nowe fale przypływają, bliskości spragnione,


wiatr je pieści i kołysze, spływają spełnione.


Oczy ognia patrzą z żalem, wyglądając nagich fal,


Dym unosi się nicością, a z tym dymem płynie żal.


Mgła tęsknotę usłyszała, w szczęściu z ogniem chciała trwać,


naga dawać swoją wilgoć, gorąc, iskry w siebie brać


Ogień dziś inaczej płonie, we mgle dostrzegł szczęście swe,
mgła nagością go okryła, ogień płonie dziś we mgle.
---------
Tak na próbę napisałam...
Powrót do góry Go down
http://forum.gazeta.pl/forum/f,48033,aha_Grafika_com.html
Admin
admin
Admin



A ja na to jak na lato Empty
PisanieTemat: Re: A ja na to jak na lato   A ja na to jak na lato Icon_minitime17/7/2013, 14:50

  A ja na to jak na lato 1509053960 letnie dniA ja na to jak na lato 1509053960


 

klik w trójkąt - szum morza

klik w gwiazddkę - muzyka

klik w trójkąt i jedną gwiazdkę - szum morza i muzyka

WYŁĄCZ -klik w głośnik

38b 


 


 
A ja na to jak na lato 1813742381 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Sponsored content





A ja na to jak na lato Empty
PisanieTemat: Re: A ja na to jak na lato   A ja na to jak na lato Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
A ja na to jak na lato
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: PORY ROKU :: Lato-
Skocz do: