humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime27/3/2009, 17:14

we Jelopófku tys kfalom dzien kazdemu napotkanemu cy znajomek cy ni ,
na pocóntku , to mnie siem ji nawet podobalo , bo zem myslol co jakies ucciwe to
ji dobrotliwe te tubylce musom byc , tys jim lotpowiadolem na pozdrowienia ,
ino... minelo sporo casu , niby nic siem ni zmnienilo , dlai kfalom dzien kazdemu ,
jo zem siem zmnienil, jakem obacyl tom jich obludem , ukrytom ksenofobiem,
zawisc , zazdrosc , co jinnego we lbie , a lodwrotnie na mordzie...

psestalzem kfalic siem dobrym dniem , a po zlosci tys casem , coniktóremu
jelopowi (jelopófce ni , boc to kobita pseca) ali jelopowi casem mnie siem zdazy
lotpowiedziec na jego dzien dobry :

a kces cobym ci go polepsyl , tak co zacnom ciem wozic ?
ni kfoli siem dnia pset zachodem slonca ...


mom jus spory klubik nazbirony co to psestol kfalic siem do mnie dobrym dniem
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime28/3/2009, 03:53

jo tysz mom tych tutaj po uszy, abo sie nie odzywom abo jak mogę to ich omijom, w inszom stronę sie patrzę, a jak mnie atakujom dofcipami to jim klnem abo w inny sposop sie nie daje. Na ogół sie zmywajom sypko, nie starca im dofcipu coby w sranki stawać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime28/3/2009, 14:26

s tym witaniem , to jezd deko bardzij robudowany temat ...
u nas we f kraju jezd krótko , ... dzien dobry ji z bani ,
a we f jelopófku ji tys we f jinnych stronach jakem
zwiedzil psewaznie jezd tak co formo powitanio zalezy
lot pory dnia , ji inacy siem witajom rano , inacy we
f poludnie , a jesce jinacy calkim na wicór,
to samo psy pozegnanioch ...
ji po co se tak komplikowoc zycie ?
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime28/3/2009, 22:18

dawni sie po bożemu gadalo: pochwalony i tysz było dobrze, jesce za dziedzica tak było. Tera po pansku jes "dzień dobry". Mozno i tak . A Lorcyku cy w Jelipowku tysz se wszyscy dajom kartki na jemieniny? Bo tu jes tak że nawet jak przychodzi s prezentem to jesce mo kartkem że sklepu s życzeniami, a sam tyko godo "happy birthday" . Na ty kartce som wydrukowane takie wymyślne życzenia a un sie tyko potpisuje. No to tak samo jes w Jelopufku, cy inacy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime29/3/2009, 10:21

ino se gratulujom , dwa buzuiacki a pózni pacom co podali ....
ni lazim na takie jimprezy winc ni momy wilgij praktiki ino mnij wincyj tak
to wyglondo jkzem napisol.
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime8/4/2009, 00:28

znuf mi post zniknol.......Pisalazem lo wielkanocy i jjj symbolach: o jajcu i kroliku. Królika sie tu nienawidzi z wysokiego urzendu i uchwalom. Każden go może zabić, lokalecyk, znęcać sie itd. Byle ich tylko byli mnij, tylko na wielkanoc f sklepach pełno krolikof
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime8/4/2009, 00:35

no i trza te kroliki kupować i jeść i kochać, te cekuladowe tyko i tyko na wilkanoc. Te żywe to śmic i plaga i szkodnik, bić je mencyc i zabijać. Mój chopak ze skoly na prace domowe miol zaprojektowoc cus do masowego zabijania zwierząt uważanych za niepoczebne jak królik, zdzicaly kot, lis, dziki wieblont, dzika sfinia i te insze.
Miop
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime8/4/2009, 00:40

to miop to nic nie znacy , cus sie tak skomponowalo jak żem likfidowala censc tekstu ajusci
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime9/4/2009, 01:50

mom klopoty Babo kochano ....
cinskie
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime9/4/2009, 11:49

napista mi na skrzynkem, bedziemy radzić, Maciascka żyje jesce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime9/4/2009, 14:26

sunia,
brak pracy,
znikajonca kasa,
cyli ogólnie znane,
samo zycie ,
na dobitkem cekajonce stare occe ,
a mnie jakos nibardzo lostatnio stac na
lodwiedziny, ot , prawie sycko... prawie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime9/4/2009, 15:01

Coś ty taki markotny?
Życie jest piękne...podobno.
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime9/4/2009, 23:19

iiiiiii pikne! Walczyc ca ciongle s gupotom ludzi i jenstutucji co je ludzie stworzyli. Lorcyku , mom to samo oprócz psa. Jo mom kota w zeslym tygodniu konowal powiedziol co mu sie zacynajom nerki psuć i ze sie nie da wylecyc. Kot jes niemożliwy bo mie budzi w nocy kilka razy. Brak snu mie zacyna mózg lasowac. Pracy mom lo takiego fachofca jak Wy. Lo siebie ni mom lot lat, to wicie. Ale moja wieś daleko. Wicie ze mój komputer kurnikowy lodloncylam z internetu to nie mogę wam pokazać co i jak se planuje zrobić. Prawie jusz mom dzie, lo cenę sie targuje tym razem z zasady , bo mogę zapłacić tyle ilekcom.
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime19/3/2010, 22:14

Ano...Baba mi sie kojarzy z Babą Wielkanocną, Wielkanoc za pasem a tu ani Baby, ani Łorcyka ni widnąć ni słychnąć...
bida aż piszczy...
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime6/4/2010, 02:58

taki zywot , raz bida zapiscy , i smutki jakowes , kiedy indziej nic nie piscy. Kury mie cala spolecnosc foruma wylapala i zezarli piecone na ognisku toco mam zachodzic. Bidny Babie zawsze ktus cus ukradnie , NI ma co , jajkowy biznes sie skuncyl jak ni mo kur
ajusci
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime6/4/2010, 20:22

Ano jakeście Babo nie pilnowali gospodarki to i nie dziwota, że dobytek diabli wzieni...
Ale skoro jużeśta som to może jakie co na dobry początek gospodarzenia od somsiadów dostanieta...
Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Mungo_emu


Witajcie!!!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime7/4/2010, 12:41

Fionka napisał:
Ano jakeście Babo nie pilnowali gospodarki to i nie dziwota, że dobytek diabli wzieni...
Ale skoro jużeśta som to może jakie co na dobry początek gospodarzenia od somsiadów dostanieta...

Fionko
Ty to masz dobre serducho serce911

Trza Babie też coś dołożyć. Może pare jaj co po Wielkanocy zostali.
Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 06334459357612258337
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime8/4/2010, 03:14

ano dzinkujem piknie Fionce za kury a Carny za jojecka - a zaplodnione som? wylengnom sie kurcacki?

tyko niech mnie nie gada ze to moja wina co nie pilnowalam

a w sondzie to sie godo okradzionemu ze se powinien pilnowac cy sie kara zlodzieja?

a zgwalcony sie godo co sama chciala bo powinna pilnowac , cy sie gwalciciela za kratki sadzo? he?

sprawiedliwosci to jo se sama muszem posukac , tyko skrzykne Walka i Krzesnego i innych kuzynow , sztachety tysz som - ksiunc se widzialam nowy plot za plebaniom postawil

ajusci
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime14/4/2010, 15:00

Szuka tej sprawiedliwości i szuka...może by już dała spokój szukaniu i się znalazła we swoi chałupie?
Obejście znów pustką stoi, muszem kuraki sama karmić....
Na zmarnowanie dałam???
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime3/5/2010, 10:42

Fionka napisał:
Obejście znów pustką stoi, muszem kuraki sama karmić....
Na zmarnowanie dałam???

Skaranie boskie z tą Babą. LOL Pewnikiem znowusz ze pielgrzymkom na obkoło świata se poszła jezyk2
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Sponsored content





Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi   Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tradycje i zwyczaje , nasze i innych ludzi
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: ARCHIPELAG WYSP SZCZĘŚLIWYCH :: Chałupa Baby-
Skocz do: