humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Na tarasie, pod palemką...

Go down 
+3
szokoladka
bogatka1
Baba
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime8/6/2010, 21:52

A z czym tak wojujesz,jesli mogę zapytac?proszę o odpowiedź,zwięzłą i konkretną. Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 783503
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime10/6/2010, 19:08

Krótko , zwięźle i konkretnie było dziś o 17-tej... Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 85178
reszta na skype jak sie uda zgrać zegarki...

kawa dziś może nawet być...pora nie zabójcza jeszcze... Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Kawa

i jako, że lato prawie , a przynajmniej temperatury tropikalnie wręcz letnie....znaczy, ten-tego...nie letnie, a gorące...to może...lody?
dobrze, że tu "faceci" nie pisują... Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Lol bo by mogli źle zrozumieć...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 141d022618123debc97d6906e8dbc083
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime17/6/2010, 11:57

Jakoś mi dzisiaj mocno muzykalnie...
do kawy pasuje, nawet knajpiany kawałek jest w teledysku....



musze tu chyba jakąś szafę grającą zamontować... Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 204101
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime2/7/2010, 14:10

Fionka,gdzie ty sie podziewasz?
Ja byłam na wczasach a to fotka z wczasów Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 783503

Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 33585441852605075342852
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime30/7/2010, 21:23

belladonna58 napisał:

Ja byłam na wczasach a to fotka z wczasów

Ta w zielonym to ty? smiech1

Fionka pewnie gdzieś pod żaglami szanty wyśpiewuje blue1401
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Gość
Gość
Anonymous



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime2/8/2010, 01:49

Cytat :
Ta w zielonym to ty? smiech1

Fionka pewnie gdzieś pod żaglami szanty wyśpiewuje blue1401

E gdzie tam ,ja to ta w różowym,ta zielona małpa chrapkę na mojego hiii,hiii ślubnego miała
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime17/8/2010, 12:25

Fionka się po południowej (mocno południowej) Polsce włóczyła, a co widziała i słyszała...hoho...nie wiem czy cenzura przepuści... smiech1
Zdobycze z wyprawy jeszcze nie macane biektywem, niektóre to nawet jeszcze nie umyte po wydobyciu, jak będą gotowe to pokażę...
Chwilowo mam pod ręka piredołę Wojtka, który jak tylko zobaczył dzieci i wędki na brzegu żwirowni zaraz przyleciał żebrać o kąski...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 127

na koncert szantowy szykuję się 10 września o ile nie wejdzie mi w paradę Świetokrzyski Piknik Jurajski
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime5/9/2010, 05:48

Swintogrzyzki PIknik
NO toc u nos bedzie , zachodzic po jajecka
Ostatnio papuzie mamy jojecka , dietetycne
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime9/10/2010, 18:22

Na jajeczka świętokrzyskie się nie załapałam niestety.
Za to spędzam godzinki na dokarmianiu wiewiórek.
Zuchwałe takie, z rąk orzechy wyrywają
Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 155


Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 125
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime11/10/2010, 13:29








Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 3
Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 1



Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime13/10/2010, 11:38

To jest skandal, żeby w kafiarni nie było kafy...
jakiś ekspresik tu zamontuję chyba Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 198279

Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Ekspresy_do_kawy_4

pora na kawę odpowiednia, wypijam i hajda na....zdjęcia... Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 52418

jakie fajniutkie emotomany...
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime18/10/2010, 21:56

Jak kawa jest to i jakieś jadło by się zdało...
Wczoraj byliśmy na rodzinno-harcerskim pikniku ku czci ziemniaka...
Zaraz przypomniały mi się ubiegłoroczne, jesienne wyjazdy...
skojarzenie ziemniakowo-smakowe
Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 2-20091121
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime19/10/2010, 10:02

Fionko

Mniammm...
a gdzie przepis na te pyszności? No?!
papatki1


Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime19/10/2010, 12:06

Przepis? w głowie chyba...tak myślę ;)
-ziemniaki w grubych plastrach
-marchweka, burak, cebula też w plastrach (jak ktoś lubi to można dodać paprykę kolorową, fasolkę szparagową, brokuły, brukselkę - ja nie daję, bo się to wszystko szybciej dusi i wychodzi jarzynowa papka)
-boczek, kiełbasa w iloścach - jak kto lubi smiech1
-skóry z boczku , słoninki, albo tłuszczyk z podgardla do wyłożenia dna garnka
-przyprawy: sól i pieprz - koniecznie, majeranek albo co komu pasuje jeśli przyjdzie ochota

Układamy warstwami, najpierw ziemniaki, odrobina soli, na ziemniaki boczki i kiełbasy, nastepnie warzywka i sypiemy znów troszkę soli i pieprz...takich warstw najlepiej zrobić ze 3.
Moi Rodzice wykładali dno grara liśćmi kapusty i na wierzch też kapustę dawali, ja nie, bo smaku spalonej kapuchy nie lubię, a spód lubi się czasem przypalić, z czego cieszą się dzieci i na wyścigi wyżerają do dna.

W tym dużym garze pieczemy na dobrze rozżarzonym ognisku około 50 minut, najlepiej kontrolować zapach jaki się wydobywa spod pokrywki... od samego zapachu ślinianki pracują na pełnych obrotach, gwarantuję!

Nie ma nic lepszego na towarzyskie spędy w jesienne wieczory...


Bawiłam się dziś swoimi fotkami ...kolejna odsłona z cyklu "Kiedy Fionka się nudzi"


Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime22/10/2010, 17:50

Zamiast
Rosół wołowy przeczytałam przed chwilą Rosół do włosów

chyba sobie na kilka godzin odpuszczę kuchnię... Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 359638
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime26/10/2010, 20:15


Moje dziecko rozdyźdało dynie...wycięło jej oczyska i paszczu też...
wstręcista jest...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 89679164

a to wszystko przez nową świecką tradycję przybyłą do nas zza granic...to nic, że dzieci nie wiedzą o co chodzi w tym wszystkim, ale gdzieś słyszały, cośtam widziały i chcą...
niech chcą...uważam, że to nabyte święto i tak jest jednym z najlepszych tych wpływów...
Odczarowuje trochę istotę śmierci, pokazuje dzieciom, że w śmierci jest też coś niestrasznego ...
Powinno być wprowadzone obowiązkowo do przedszkoli...
Pamiętam ze swojego dzieciństwa, że mój kolega panicznie bał się cmentarzy i histerii dostawał 1 listopada...takiemu by pomogło, gdyby przebranego za smierć kolegę mógł od czasu do czasu kopnąć w zadek...

i słusznie....This Is The World We Live In
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime27/10/2010, 15:04

Fionka napisał:


Moje dziecko rozdyźdało dynie...wycięło jej oczyska i paszczu też...
wstręcista jest...

a to wszystko przez nową świecką tradycję przybyłą do nas zza granic...

Fionko papatki1

Dla dziecka dynie i takie tam smiech1 KLIK TUTAJ

Powiadasz, że Halloween to świecka tradycja. Hmm
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime28/10/2010, 22:21

Tak się mówi na wpływy świąteczne i nie tylko zza granic (nowa świecka tradycja)
Dzieki za lineczki, fajna zabawa z tym straszkiem dyniookim...
Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Hallowenv

Obchody w klasie już były, wczoraj, Dzieć Mój wymalowany na czarnookiego wampa bawił się świetnie...
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime1/11/2010, 23:49

Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 1%20listopada
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime3/11/2010, 00:40

Fionko ,
kcym lobocyc Twojego dziecia umalowanego na wampa , wkleilabyc kochaniutak jakie zdjencie

a znowusz jo nie lubiem jak mie sie lopce po lobejsciu krencom bo tyko patrzom co jes do ukradniencia,
tozem brame zawarla i zatknelazem kartkem ze :

"Trick or Treat not allowed"

i tylA

nie bedom mie sie lopce bachory krencic po podworku i zebrac lo cukierki , niech jim rodzice darmozjady , zlodzieje i morony kupiom f skelpie jak chcom zeby jadly cukierkow, a nie bedom dzicka na sile przebierac i wysylac na zebry. Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 288169

Trochi godnosci cy cus...

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Na tarasie, pod palemką...   Na tarasie,  pod palemką... - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Na tarasie, pod palemką...
Powrót do góry 
Strona 2 z 26Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: ARCHIPELAG WYSP SZCZĘŚLIWYCH :: Cafe Fionka-
Skocz do: