humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Dzień dobry - lista obecności ;)

Go down 
+8
ulena
mania-r50
aśka
Baba
e-bajka
Fionka
bogatka1
Admin
12 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Next
AutorWiadomość
Konfliktowy
big freszcz




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime16/1/2013, 16:13

Fionka napisał:
Jak się ma pokojową to ...
albo nie... Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 593429
ona je znajduje z tymi skarpetkami a one są w woreczkach?? Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 500363
ciekawe co z nimi robi jak znajdzie?? umieszcza w kolekcji??
Przecie wyrażnie słyszałem jak mówiłem, że skarpetki się wyrzuca a same majtusie się kolekcjonuje jako fetysze z feromonami Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 526950zawsze można do nich wrócić po latach i wyjąć z albumu spod zdjęcia. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 268597
Powrót do góry Go down
majty
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime16/1/2013, 21:00

,,,wyjąć z albumu spod zdjęcia,,,

stringi moze sie zmieszcza do albumu na "majtusie" XXL po klimakterium potrzebna szafa LOL duza szafa LOL LOL LOL LOL LOL
Powrót do góry Go down
Konfliktowy
big freszcz




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime17/1/2013, 12:54

majty napisał:
,,,wyjąć z albumu spod zdjęcia,,,

stringi moze sie zmieszcza do albumu na "majtusie" XXL po klimakterium potrzebna szafa Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 85178 duza szafa Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 85178 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 85178 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 85178 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 85178 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 85178
Sznurek ze stringów bardziej wchłania feromony. Sam widziałem puszyste mamuśki w stringach. Niezapomniane chwile. Kilka lat życia bym oddał za te widoki. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 302979
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime17/1/2013, 19:26

Konfliktowy napisał:

Sam widziałem puszyste mamuśki w stringach. Niezapomniane chwile. Kilka lat życia bym oddał za te widoki.

Napawaj się widokiem puszystych mamusiek w stringach,
o ile te stringi dojrzysz po zwałami apetycznego blue1408 smiech1 tłuszczuDzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 32
i majtach, Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 33

bo trudno by taka zmieściła się w w te twoje majtusie LOL


Dla równowagi i oczu innych facetów
Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 34
Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 35



Konfliktowy
Bardzo czytelny nick sobie obrałeś, ale powiedz, czym objawia się twoja konfliktowość? smiech1
bo chyba nie tym, że 2 tygodnie nosisz te same skarpety i zbierasz majtusie ... LOL
swojej własnej żony? czy zupełnie przypadkowych kobiet? LOL

Gdybym to ja taki nick sobie wymyśliła, to bez problemu mogę podać przyczynę;
jestem niespotykanie paskudna specjalistka od tworzenia konfliktowych sytuacji. LOL5
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime18/1/2013, 01:49

moze nick jest wybrany dlatego, ze jest albo nadizeja na zmiane charakteru ( Chce byc konfliktowy!!) albo sa zdolnosci , ktore niekoniecznie trzeba wykorzystywac, ale warto wyroznic
Powrót do góry Go down
Konfliktowy
big freszcz




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime18/1/2013, 17:40

Admin napisał:

Konfliktowy
Bardzo czytelny nick sobie obrałeś, ale powiedz, czym objawia się twoja konfliktowość? Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 198279

Gdybym to ja taki nick sobie wymyśliła, to bez problemu mogę podać przyczynę;
jestem niespotykanie paskudna specjalistka od tworzenia konfliktowych sytuacji. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 913534
Różnica miedzy nami jest zasadnicza, Ja wiem, że jestem konfliktowy i wcale tego nie ukrywam. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 439275 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 288169
Powrót do góry Go down
adulka
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime19/1/2013, 08:52

Puk puk dzien dobry men552
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime20/1/2013, 10:23

Konfliktowy napisał:
Ja wiem, że jestem konfliktowy i wcale tego nie ukrywam.

Zadałam konkretne pytanie; czym ta konfliktowość się objawia?
Nie opowiedziałeś. Mam po prostu wierzyć na słowo. LOL
i mieć nadzieję, że mówisz prawdę LOL
Ale zdanie "Ja wiem, że jestem konfliktowy" równie dobrze może brzmieć:
'jestem przystojny', etc., konkrety proszę.

Twoje stwierdzenie mam przyjąć, ot tak na wiarę! smiech1
Z wiarą jest jak z całowaniem żaby - nadzieja,
że ta zamieni się w bogatego królewicza, królewnę.
O nadziei już wiele wiadomo LOL5
Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 81
zaś wiara w czary mary niektórym zastępuje wiedzę. LOL5
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Konfliktowy
big freszcz




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime20/1/2013, 20:39

Możesz nie wierzyć, wystarczy poczekać, wcześniej niż później wyjdzie bestia. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 288169
O czarach lubię słuchać, jak dobra bajka dostaję erekcji.
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime20/1/2013, 23:18

Ja tam myślę, że to tylko prowokacja...
po postach też tak wygląda, konflikty na siłę będą, żeby potwierdzić nicka...
Powrót do góry Go down
Konfliktowy
big freszcz




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime21/1/2013, 18:53

Ty to taka sufrażystka jesteś. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 198279 zamiast dziury szukać poszukaj czym ją zatkać. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 706939
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime21/1/2013, 20:29

"Złe i bardzo uproszczone wnioski wyciągasz. Nie idź tą drogą." Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 198279
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime22/1/2013, 16:50

Fionka napisał:
"Złe i bardzo uproszczone wnioski wyciągasz. Nie idź tą drogą." Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 198279


Świetne smiech1
Biedny Konfliktowy LOL LOL LOL
Czy ten cytat jest ... LOL5
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime22/1/2013, 17:08


22 stycznia - Dzień Babci i Dziadka
serce




:904: nostalgicznie usmiech903


Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 281Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 282


romantycznie

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 285

lol! humorystycznie blue1409


Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 287Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 288Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 289Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 290





Ostatnio zmieniony przez Admin dnia 22/1/2013, 18:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime22/1/2013, 18:04

Wszystkim Babciom i Dziadkom, także tym przyszywanym i chrzestnym...
przede wszystkim dużo zdrowia, żeby apteka nie zżerała świadczeń,
dobrej pracy tym, którzy są za młodzi na emerytury...
usmiechów szczęścia i codziennych radości.,
żadnych trosk i zmartwień,
kochanych i kochających wnucząt i ... podróży!!!

WIELKICH PODRÓŻY!!!


Wesołe jest życie staruszka... :LOL51: best

:LOL50:
Cytat :
Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 288

Admin napisał:
Czy ten cytat jest ... LOL5
taaa...dokładnie... smiech1
Powrót do góry Go down
Konfliktowy
big freszcz




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime22/1/2013, 22:27

To myślę, że mogę się już wymeldować. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 184292
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime23/1/2013, 09:19

Konfliktowy napisał:
To myślę, że mogę się już wymeldować. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 184292

Konfliktowy
no... co z tobą. Jakaś zimowa deprecha cię dopadła?
Se niech marsowe liczko rozchmurzy,
taki zestrachany, a przeca chłopak duży. LOL5 LOL5 LOL5

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Konfliktowy
big freszcz




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime23/1/2013, 09:41

Tu mam pisać a "tam "odpisywać czy odwrotnie? Buhahahaha Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 920328
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime23/1/2013, 10:51

Konfliktowy napisał:
Tu mam pisać a "tam "odpisywać czy odwrotnie? Buhahahaha Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 920328

Se pisz gdzie chcesz LOL a co innego masz do roboty LOL
ale kiedy ktoś zada pytanie, to sie nie migaj, i odpowiedz na nie. zly1
Coś mi się zdaje, że jesteś konfliktowy, kiedy inni na wakacje wyjadą. LOL5 LOL5 LOL5
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime23/1/2013, 12:48

DO PAddy and Keith !

NO do nas zapraszam coby sie zameldowali i naucyli caluchne forum tak tancyc - tosz to karnawal. Konfliktowy zamelduj sie na piontom po poludniu na partnera (moze dla Walerki ) bedziemy sie uczyc od Paddy i Keitha tak tancowac. Jo jusz zem se umowila Krzesnego.

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 714199 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 706939 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 714199 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 706939
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 22 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dzień dobry - lista obecności ;)
Powrót do góry 
Strona 22 z 27Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Witam :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: SPOŁECZEŃSTWO :: Rozmówki o tym, i o tamtym :)-
Skocz do: