humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Dzień dobry - lista obecności ;)

Go down 
+8
ulena
mania-r50
aśka
Baba
e-bajka
Fionka
bogatka1
Admin
12 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27
AutorWiadomość
Kicia
Piętaszek
Kicia



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime25/4/2013, 21:33

Ale czujny nad podziw od razu riposta. Nie wiedziałam, że podaje do stołu w surducie, pewnie taki wioskowy zwyczaj.
Powrót do góry Go down
kogut
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime26/4/2013, 21:01

Cytat :
Ja ze swoim członkiem robię co chcę a na razie nikt mnie jeszcze nie kupił od urodzenia, ani Po ani PiS ani narodowcy nie mówiąc o lewakach. Jestem wolny i czuję się jak ptak, który chodzi po ziemi i po forum, ale nie zatracił świadomości, że jeszcze ma skrzydła.
Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361 LOL5 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361 LOL5 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361 LOL5 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361 LOL5 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361 LOL5 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime28/4/2013, 11:41

Anonymous-Konfliktowy napisał:
Wiem jak się pisze i co napisałem. Nie zawsze w slangu pisze się tak jak powinno tylko fonetycznie. Nie zamierzam Ci więcej zajmować czasu bo i ja mam go za mało.
Sajonara
Słowo pochodzące od japońskiego zwrotu "sayonara" oznaczającego nie "do widzenia", a "żegnaj". Na angielski przekładane zwykle jako: "goodbye forever, I'll never see you again".

Konfliktowy big freszcz Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361
specjalista smiech1 od przepisywania Internetu, se przepisuj na swoim seniorku
a na humor-ole proszę cudze teksty ujmować w ramki cytatu
podać link - adres do strony
http://www.miejski.pl/slowo-Sajonara

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 279

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 280

Cytat :
I naucz się nie zaczepiać i ubliżać ludziom bez powodu jak masz gorsze dni.

masz jakiegoś hyzia na punkcie zaczepiania, ubliżania,
ale się tobie porobiło hmm

Cytat :

Takie flosinowanie mnie już nie bawi, kiedyś tak, bo nie jestem zwykłym Freszczem. stop

Łomatkoboska, zagubiłeś język ojczysty, slangiem nawijki wstawiasz,
cofasz się w rozwoju, szok
pewnie niedługo zaczniesz gaworzyć jak niemowlę. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361

Dajesz do zrozumienia,
że kiedyś byłeś tylko zwykłym frajerem Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361
a obecnie, pewnie dzięki netowi,
stałeś się niezwykłym frajerem LOL5 pośród milionów innych leszczy. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361


Anonymous-Konfliktowy napisał:
Ja ze swoim członkiem robię co chcę a na razie nikt mnie jeszcze nie kupił od urodzenia, ani Po ani PiS ani narodowcy nie mówiąc o lewakach. Jestem wolny i czuję się jak ptak, który chodzi po ziemi i po forum, ale nie zatracił świadomości, że jeszcze ma skrzydła.

Zdradzisz, co takiego z nim robisz? smiech1

A kto by chciał kupić taki wybrakowany towar LOL5 LOL5 LOL5

Rzeczywiście niezwykły z ciebie frajer,
skrzydełka ma ale latać nie potrafi,
bo członek do ziemi przyspawany. LOL5 LOL5 LOL5

__________
edytowane: kupić! było kupiś blue1401


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia 28/4/2013, 13:51, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
CTKWO
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime28/4/2013, 13:28

Nigdy nie zmądrzejesz, choćbyś miała nawet naszyjnik z czerwonych diamentów to zawsze będziesz Fizia kartoflanka. Szkoda mi czasu się nawet logować, bo to i tak nie ma przyszłości. Jak tu wszedłem, myślałem, że znajdę jakieś mądre i dowcipne baby, ale to same kancery. Pozdrów te swoje zapyziałe i spleśniałe przystawki, i do zobaczenia w piekle.
Powrót do góry Go down
CTKWO
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime28/4/2013, 13:33

Pogrzebałaś w śmietniku i teraz wiesz, że pisze się sajonara.
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime28/4/2013, 13:56

Anonymous-Jaro-II-gi Konfliktowy napisał:
Nigdy nie zmądrzejesz, choćbyś miała nawet naszyjnik z czerwonych diamentów to zawsze będziesz Fizia kartoflanka. Szkoda mi czasu się nawet logować, bo to i tak nie ma przyszłości. Jak tu wszedłem, myślałem, że znajdę jakieś mądre i dowcipne baby, ale to same kancery. Pozdrów te swoje zapyziałe i spleśniałe przystawki, i do zobaczenia w piekle.


Jaki PRYMITYW!!! szok

Spadaj koleś do nieba, ja tam znajomych nie mam. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361
Takie nieświeże frajery - kancery dno
wiszą mi obojętnym zgniłym kalafiorem, jezyk2
mnie nie ruszają chamowate odzywki nadętego balona;
jak to znosi twoja żona?

Fizia Kartoflanka w jarzębinowych koralach jest zniesmaczona prostakiem. dno i jeszcz raz dno
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
algida
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime28/4/2013, 20:49

LOL5 LOL LOL5 LOL Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Duxi75re5t8hhot2vle5

taki obrazek do tego co napisał CTKWO
Powrót do góry Go down
ponocnik
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime26/5/2013, 17:14

"Szkoda mi czasu się nawet logować, bo to i tak nie ma przyszłości."

hue he he ten kolo myślał że laske wyszarpie LOL5
kolo na randkowy zapylaj Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 1559649361
Powrót do góry Go down
a ja sie
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime28/5/2013, 17:17

nigdzie nie loguje,pozdrawiam usmiech1
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime28/5/2013, 23:01

a ja owszem, bo inaczej zapominam hasła... smiech1
Powrót do góry Go down
e-bajka
rozbitek




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime1/6/2013, 23:21

Wszystkiego najlepszego w Dniu Dziecka

http://demotywatory.pl/3817114/Dzien-Dziecka
Powrót do góry Go down
linka
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime26/7/2013, 15:04

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 691a4d655f32f43c73d9a6dc1cd4819d

 kwiat1 kwiat1 kwiat1 kwiat1 kwiat1 heart
Powrót do góry Go down
kasik
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime30/7/2013, 09:10

hej Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Mag8  kawa  radosc1
Powrót do góry Go down
kasik
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime30/7/2013, 09:17

zlosc  lipa teraz moze sie uda  Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Mag8
papatki1
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime18/10/2013, 10:31

34b 
Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 H_1
usmiech 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime1/4/2014, 15:34

Wiosna,  Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 158  odświeżam zakurzone kąty   usmiech 

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Sponsored content





Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 27 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dzień dobry - lista obecności ;)
Powrót do góry 
Strona 27 z 27Idź do strony : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27
 Similar topics
-
» Witam :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: SPOŁECZEŃSTWO :: Rozmówki o tym, i o tamtym :)-
Skocz do: