humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Dzień dobry - lista obecności ;)

Go down 
+8
ulena
mania-r50
aśka
Baba
e-bajka
Fionka
bogatka1
Admin
12 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next
AutorWiadomość
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime20/12/2012, 15:40

O żesz Ty...
odcięłam pępowinę pracownikom to i umknęło...
dobre... Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 862989

o skype w tym kontekście nie pomyślałam, tzn w zestawieniu z przyjemnością... Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 198279
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime22/12/2012, 12:53


Konfliktowy

życzę Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 227
smiech1
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Konfliktowy
big freszcz




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime23/12/2012, 20:26

Admin napisał:

Konfliktowy

życzę Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 227
Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 198279

Wybieram partnerki po klimakterium, całe życie na to czekałem. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 302979
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime25/12/2012, 12:46

a po co bylo czekac szanowny Panie Konfliktowy , przecie babkow po klimakterium nigdy nie brakowalo
Powrót do góry Go down
klimakt
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime29/12/2012, 22:09

hehe ja tez po klimakterium LOL
na co mogę liczyć? LOL
Powrót do góry Go down
ola4
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime29/12/2012, 23:10

super podobuje mi sie LOL
Powrót do góry Go down
sylwek
Gość
Anonymous



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime31/12/2012, 10:21

hej Zdrowia, pomyślności, kasy w NOWYM ROKU 2013 bukiet542 serce


hej Życzę zdrowia, pomyślności, kasy w NOWYM ROKU 2013 bukiet542 serce
Powrót do góry Go down
Konfliktowy
big freszcz




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime1/1/2013, 19:23

A z gościami to je róznie. Jedne przyjdą i nic nie przyniesą a inne patrzą coby wynieść . Mam do gości stosunek. Jak nie proszony tom goscinny ja ten przyjaciel ze wschodu w 41 jak przydom to zostają na wiekuiste wieki
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime2/1/2013, 08:42

U nas na wsi to sie s przyzwycszajenia gosciomna rence patrzy bo po co zalowac ze cus wyniesli jak mozna zapobiec a sztachety u nas swiezutkie bo zawsze sie uzywa i wymienia wiec mocnym kolkiem takim jak gosciu by dostal toby wiency nie grzeszyl i lapki by mu sie przestaly kleic
Powrót do góry Go down
Konfliktowy
big freszcz




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime2/1/2013, 12:13

U mnie sztachetów nima a jak sie jakem żelazem z ogrodzenia przyfasuje to józ tylko na częsci sie interesant nadaje. Czaby za to jakie piądze brać bo części tera drogie.
Powrót do góry Go down
Konfliktowy
big freszcz




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime2/1/2013, 12:19

klimakt napisał:
hehe ja tez po klimakterium Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 85178
na co mogę liczyć? Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 85178
Jak obejrzem to powiem. Musowo mieć tak z osimdziesiąt, I wodzionke musi umić robić
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime2/1/2013, 22:27

to tysz mowiem ze sztachety lepsze

przecie my wyprobowali wszystko , u nas wojny zawsze byli i nawet pepesze my mieli - Lorcyk jom we stodole chowal

to we wojne mozna se bylo poczynac jak sie chcialao , ale jak zapowiedzieli pokoj to teras trzeba uwazac co sie uzywa , bo taki jeden z drugim gosciu: gryzipiorek i wymoczek jakis (tfu...) w garniturku suchmielec i s komputerkiem pot pachom to tysz jes podobniez czlowiek - tak my sie dowiedzieli jak kcieli Krzesnego do kryminalu zabrac bo takiemu w lep dal i tamten naslal jakiegos drugiego w garniturku co mowil jak w ksionszkach a nazywal sie adwokat

Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 288169

inne czasy som teraq , zelazem niepolitycznie jes walczyc
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime2/1/2013, 22:28

a jak sie nie poradzi to sie trza przyczic i okazywac ze sie dostosowalo

ajusci
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime3/1/2013, 02:11

Ja lubię gościć gości...
jeszcze mnie nie zawiedli ...
żadnych sztachet nie posiadam...wszystkie przerobione na cieplne kalorie...
wodziankę mogę Wam robić z przyjemnością, ostatnio mnie z przeziębienia wyleczyła... Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 198279 Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 198279
a w szkole ...hm...nauczyłam współspaczkę i często nas ratowała przed zejściem głodowym...
Powrót do góry Go down
Konfliktowy
big freszcz




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime4/1/2013, 07:00

Dawno to pewnie było, teraz i w szkołach i na studiach mają sponsorów, Nawet i w apartamentach mieszkają zamiast w akademikach. Jednak widac postęp w technice. Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 920328
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime4/1/2013, 19:32

Daaaaaawno...
sponsoringiem głowy sobie nie zawracałyśmy, sztandar honoru dziewiczego dzierżyłyśmy wysoko i nam powiewał z szelestem...
w żeńskiej szkole byłam i mieszkałam w zamku... Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 198279
Nawet jak udawałam nocami białą damę to widziały to tylko koleżanki spowite w szaty dam o innych kolorach... Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 166720
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime4/1/2013, 20:49

Konfliktowy napisał:

Jak obejrzem to powiem. Musowo mieć tak z osimdziesiąt, I wodzionke musi umić robić

Oglądanie? pewnie macanie LOL Co to, to nie se niech jaką chabetę w stajni obejrzy
Wodzionkę robię luksusową. LOL tylko niestety brakuje mi deko do 80-tki. hmm
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime4/1/2013, 23:42

luksusową?? Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 601301
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime5/1/2013, 00:33

he, he, he

dobre ......luksusowom
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime5/1/2013, 00:36

u nas sie zawsze rozne plyny "gonilo"
'to tysz Lorcyk mial tego najwiency, ale i moj Walek se popendzal - s mocne to bylo ze az pan inspektor kiedys wpadl se do naszy gnojowki jak inspektowal wychodek co go kazala gmina zbudowac dla higienicznosci

ale zeby jako baba cy kubita takie cus sporzondzala tozem nie slyszala, toc rozne trunki to menska rzecz jes przyrzadzac
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry - lista obecności ;)   Dzień dobry - lista obecności ;) - Page 20 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dzień dobry - lista obecności ;)
Powrót do góry 
Strona 20 z 27Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Witam :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: SPOŁECZEŃSTWO :: Rozmówki o tym, i o tamtym :)-
Skocz do: