humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Podróże duże...

Go down 
AutorWiadomość
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Podróże duże... Empty
PisanieTemat: Podróże duże...   Podróże duże... Icon_minitime6/10/2008, 15:01

Tu już każdy wie w czym rzecz...
nasze wyprawy, wczasy, zloty, większe imprezy, wycieczki do ciekawych miejsc...
dawne...niedawne...ulubione miejsca...
zapraszam...
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Podróże duże... Empty
PisanieTemat: Re: Podróże duże...   Podróże duże... Icon_minitime6/10/2008, 15:51

Wakacje...Lwóweckie Lato Agatowe czyli święto poszukiwaczy skarbów Ziemi...
Podróże duże... Mlmapa_lwowek_slaski Podróże duże... Mlmapa_ls_256
pojechaliśmy dwa dni przed imprezą, żeby klimat złapać.. :ups:
porozglądać się po okolicy, bo teren piękny i za każdym zakrętem jest co zwiedzać...
Impreza zaczęła się paradą
Podróże duże... Mldsc00179 Podróże duże... Mldsc00174 Podróże duże... Mldsc00144 Podróże duże... Mldsc00142
pamiętacie film "Sami swoi" ? kręcony był w Lubomierzu, niedaleko Lwówka...
Kargul i Pawlak oczywiście zaszczycili rozpoczęcie LLA
Podróże duże... Mldsc00125 Podróże duże... Mldsc00118
i dalej
Podróże duże... Mldsc00111 Podróże duże... Mldsc00109 Podróże duże... Mldsc00181
teatr uliczny...sama pomysłowa młodzież
Podróże duże... Mldsc00185 Podróże duże... Mldsc00190
wieczorem były występy estradowe... "Świr" na scenie czyli Grupa Operacyjna
Podróże duże... Grupao640
i trzeba było słyszeć jak kilkaset gardeł śpiewało razem z Mieszkiem
okazało się, że moje dzieci znają te teksty i też zdzierały gardła, świat się kończy... :hang:

http://pl.youtube.com/watch?v=n9O5AcnVSIo

cdn...
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Podróże duże... Empty
PisanieTemat: Re: Podróże duże...   Podróże duże... Icon_minitime6/10/2008, 16:55

Noooo....a potem się zaczęło...szaleństwo oglądania, podziwiania, kupowania i trwonienia czasu....tego dnia męska część rodziny pojechała zobaczyć gdzie te pola agatowe, które nam organizatorzy obiecywali...ale o tym za chwilę...
popadało, więc ludź słabszy wykruszon mocno i dało sie spacerować po straganach wystawców...
Podróże duże... B93bb15cca291a18
te dwa leżały pod ladą, dla koneserów z grubym portfelem, ten po prawej miał ze 30 cm...
Podróże duże... Ebf505ae6736ad1d Podróże duże... 9f3efbc18eb09506 Podróże duże... 02cc69402367e5ec
te można sobie było kupić, z właściciel stoiska je gratis przecinał i polerował...
Podróże duże... 9706dae3f9e59620
a od tego stoiska trzeba mnie było odciagać siłą, nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego? w ogóle stragany były rozmaite, nie tylko szajbusów kamiennych, ale np producentów różnego rodzaju chleba, zdrowej pośleli...jednym słowem szydło i powidło...
Podróże duże... C7bb19b13b1efade
bikini z Koniakowa...
Podróże duże... 49474104e614ac24
następnego dnia zachęcone przez naszych chłopaków (przywlekli plecak kamoli) poszłyśmy na poszukiwanie skarbów, dojście do tych pól agatowych to droga przez mękę...dosłownie, mokro deszcz padał całą noc prawie, ostre kłosy traw i zbórz cięły bezlitośnie po dłoniach i twarzy...
Podróże duże... E3f902d92ee3e5f6
szliśmy, szliśmy i...doszliśmy...
miejsce wśród pól, koparką wykopany taki dość duży dołecek, usypana górecka i hej do boju....bez przewodnika nie dało by rady tam trafić po raz pierwszy...
Podróże duże... 0113b5e1b830a3f7
ale zabawa była przednia...niektórzy zapadali na pewien rodzaj gorączki złota, śmialiśmy się z tego dopóki nas nie dopadło, ale to już innego dnia, w innym miejscu i na innym tle..o tym potem...
niektórzy mieli ochotę tylko się poprzyglądać na grzebaczy...ale nie ma obaw, ich też dopadła chęć posiadania...Lalka miała fart, znalazła kilka cudnych okazów ...
Podróże duże... 8cf455ff74ca0748

aaa....zapomniałam dodać, że uzyskałam tytuł Badacza Ziemi Lwóweckiej...na gorąco, na miejscu, wypisywane na kolanie... :)
Podróże duże... 7c900382059b4fc1

i to też jeszcze nie koniec...niestety.... :)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Podróże duże... Empty
PisanieTemat: Re: Podróże duże...   Podróże duże... Icon_minitime6/10/2008, 21:49

Na początek dłuuuuugiego urlopu,maleńki wypadzik z siostrą i moim młodszym szczęściem.Kilka dni wypoczynku w ciszy i spokoju.Piękne miejsce,rzeka,las i duuużo spokoju.
Podróże duże... Zdj28110
Podróże duże... Zdj28111


Armata sojuszników zdobyta
Podróże duże... Dsc00111

A w gorące dnie pełen relaks w basenie
Podróże duże... Zdj28112
Podróże duże... Zdj28113
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Podróże duże... Empty
PisanieTemat: Re: Podróże duże...   Podróże duże... Icon_minitime6/10/2008, 22:02

O!!!!! mój ulubiony zięć.... :radość:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Podróże duże... Empty
PisanieTemat: Re: Podróże duże...   Podróże duże... Icon_minitime17/1/2010, 09:17

A może podróże sentymentalne, tam gdzie spełniają się marzenia????
Powrócimy do miejsc gdzie zaczęło się nasze dorosłe życie. Na początek czarowne miejsce spotkania Wielkiej Miłości. Moje niestety juz nie istnieje, zarosła je trawa i tatarak, obozowego tanga już nie zatańczymy gdyż barak na tratwie, który był naszym domem dawno został rozebrany, ale sentyment do miejsca pozostał. Jezioro zniszczone, zamulone, zamiast piaszczystych plaż głębokie bagnisko z gliny. Smutek mnie oganął taki, że popłakałem się i nie powiem gdzie to jest, ale z sentymentu pokażę.
Podróże duże... 95088eaa
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podróże duże... Empty
PisanieTemat: Re: Podróże duże...   Podróże duże... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróże duże...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: HOBBY, ULUBIONE ZAJĘCIA :: Podróże: małe i duże-
Skocz do: