humor-ole

Portal*IndeksFAQRejestracjaZaloguj

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematuShare | .

Ogrzewanie na zimę.

zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kazimierz
rozbitek

PisanieTemat: Ogrzewanie na zimę.   Listopad 30th 2014, 17:23

Aktualnie reklamuję rozliczenie indywidualne ogrzewania c.o. , które przysłała mi spóldzielnia mieszkaniowa ( a właściwie firma ISTA, bo ona prowadzi odczyty podzielników ciepła i wszelkie obliczenia na dostarczonych przez sm danych).
Moim zdaniem, odczyty są błędne, bo podany przez nich stan nie zgadza się z odczytami , które widnieją na podzielnikach dzięki temu, że podzielniki zapamiętują ostatni odczyt. Jest to dla mnie niezrozumiałe, bo odczyty dokonywane są elektronicznie,  czasami dokonywane są zdalnie, bez wchodzenia do mieszkania.
Ciekawi mnie, czy mieliście już podobne doświadczenie, szczególnie z Firmą ISTA.
Powrót do góry Go down
darekson
Gość

PisanieTemat: Re: Ogrzewanie na zimę.   Listopad 30th 2014, 19:42

Każdy sezon jest problem!
To naprawde jest skandal z tymi podzielnikami u nas w Szczecinie, a Ty skąd jesteś?
Trzeba reklamacje składać  koniecznie to jest złodziejstwo.

http://www.mmszczecin.pl/238369/oplaty-za-centralne-ogrzewanie-kontrowersji-ciag-dalszy

http://www.mmszczecin.pl/238361/z-dwustu-kresek-zrobil-sie-tysiac
Powrót do góry Go down
Kazimierz
Gość

PisanieTemat: Temat: Re: Gorący temat-Ogrzewanie na zimę.   Grudzień 1st 2014, 13:17

Dziękuję Darekson,.
 Jak widzę ISTA działa podobnie jak w Gdańsku. Sytuacja opisana w Twoich linkach jest podobna do mojej, chociaż zdarza się 5 lat później. Ale, nie ze mną te numery ISTA. Albo dacie mi jasną odpowiedź na postawione w reklamacji pytania, albo ? 
Konkretnie, żądam ponownego odczytu na jednym z podzielników, bo jest zapisane w pamięci (R) 7, a nie 806, jak podaje ISTA w rozliczeniu indywidualnym. Poza tym, żadam wyjaśnienia, dlaczego podana przez nich kwota przedpłaty nie nie zgadza z kwotą przekazaną SM MŁYNIEC, gdzie mieszkam. 
Ciekawe , czy otrzymam odpowiedź do Świąt?
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ogrzewanie na zimę.   

Powrót do góry Go down

Ogrzewanie na zimę.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
nr strony