humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 opcja ukrytego uzytkownika

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Baba
była i się zmyła :)




opcja ukrytego uzytkownika Empty
PisanieTemat: opcja ukrytego uzytkownika   opcja ukrytego uzytkownika Icon_minitime26/1/2013, 00:12

po co komu opcja uzytkownika "ukrytego" ?

Jesli jest uzytkownikiem to powinien sie zalogowac, a jesli sie nie zaloguje to i tak widac go jako goscia. W koncu nie ma na tym forum powodow do podchodow, ani do tego zeby sie przed kims ukrywac
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



opcja ukrytego uzytkownika Empty
PisanieTemat: Re: opcja ukrytego uzytkownika   opcja ukrytego uzytkownika Icon_minitime26/1/2013, 01:59

A nie...ta ukryta osoba to ja...
grzebałam sobie w profilu ostatnio i zaznaczyłam tę opcję, żeby sprawdzić czy działa, ale na dole forum swój nick widziałam, więc uznałam, że i tak nie działa, wiec już nie klikałam odwrotnie...
Adminka nasza to się ustawicznie czai w krzaczorach...
U nas tutaj to nie jest problem i ja chętniej pewnie piszę kiedy widzę, że jest jeszcze ktoś i można nie tylko zostawić posta ale i wymienić...na bieżąco...
ale spotkałam się już z tym, że jak byłam widoczna na forum, a nie miałam czasu pisać, albo nie miałam ochoty, albo forum zostawiłam otwarte i polazłam gdzieś, albo zakopałam się przy obiedzie to ktoś mi potem pisał:
"o, a Ta była na forum i się nie odezwała nawet..."
albo:
"pewnie się obraziła, bo jest, a nie pisze..."
dlatego na niektórych forach korzystam z funkcji ukrytej użyszkodniczki...

a...jeszcze pamiętam z o2 na przykład, że tam się userom wyliczało ilość czasu spędzanego na forum z dopiskiem "marnujesz życie na forum"
a co komu do tego gdzie i jak ja sobie chcę życie zmarnować... opcja ukrytego uzytkownika 166720
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




opcja ukrytego uzytkownika Empty
PisanieTemat: Re: opcja ukrytego uzytkownika   opcja ukrytego uzytkownika Icon_minitime27/1/2013, 02:20

to ja zem nie przypuszczala , ze tak mozna sie komus za nic narazic i nasluchac bzdur

opcja ukrytego uzytkownika 913534

ja to wysluchiwalam od kolezanki jak bylam na Skajpie i gadalam glosowo , a Ona dzwonila i nic nie moglam zrobic . Ona mi pozniej naupychalca, ze "ode mnie to rozmow nie odbierasz!"
Powrót do góry Go down
Sponsored content





opcja ukrytego uzytkownika Empty
PisanieTemat: Re: opcja ukrytego uzytkownika   opcja ukrytego uzytkownika Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
opcja ukrytego uzytkownika
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: FORUM - KOMPUTER - INTERNET :: Mam problem-
Skocz do: