humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Co sądzisz o legalizacji marychy

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Admin
admin
Admin



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime21/1/2013, 17:52

GW napisał:

- Gdyby ktokolwiek powiedział nam wcześniej, że jego problemy mogą brać się z tego, że pali trawę, być może wtedy ta układanka ułożyłaby nam się wcześniej. Być może dzięki temu Staś by żył - mówi matka licealisty, który w Wigilię popełnił samobójstwo. Rozmowy z nią publikują "Newsweek" i "Wprost"
Czy palenie marihuany może prowadzić do śmierci? Wprost" i "Newsweek" publikują rozmowy z Anną Fryczkowską, matką licealisty, który w Wigilię popełnił samobójstwo, wieszając się na pasku we własnym pokoju. Z obydwu rozmów wynika, że 16-letni Staś odebrał sobie życie "pod wpływem psychozy ponarkotykowej".

"Wprost" okrasza to zapowiedzią na okładce: "Wywiad z matką licealisty, który popełnił samobójstwo po marihuanie".


/jeden z komentarzy do artykułu - dopisek adm./
Jak nazwać ludzi, którzy po tragicznej śmierci nastolatka zaraz organizują konferencję prasową by obwinić za to konkurentów politycznych? Słowo "hieny" byłoby obraźliwe dla tych zwierząt. Zresztą wszystkie media które walą po oczach nagłówkami "powiesił się, bo palił trawę" są niewiele lepsze.
źródło: KLIK TUTAJ

Tutaj o marihuanie Gazeta Konopna

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime24/1/2013, 13:38

Artykułów na ten temat jest w sieci masa, nie wiem czy czytałam akurat te, zaraz sobie poklikam...
tam akurat chodziło jeszcze o przewlekły stan depresyjny, trudno orzec jeśli nie jest się specjalistą obeznanym z tym wyjątkowym przypadkiem czy narkotyk przyspieszył samobójstwo czy wręcz przeciwnie, podobno marycha godzi ze światem i ogranicza agresję, czy samoagresję też??
Nie jestem za legalizacją ... może dlatego, że mam dzieci i boję się, że legalizacja dałaby takie prawne przyzwolenie na posiadanie i palenie ...
Moje dzieci mają po mnie zakodowaną jakąś tam ilość legalizmu, przynajmniej jeszcze nie zagłuszoną przez środowisko i nie zawsze mądre otoczenie...
póki jest zakazane to jakiś respekt przed używkami mają, jakby było dozwolone to ciekawość mogłaby ich popchnąć do próbowania...
a z marychą podobno jest tak, że wystarczy kilka razy i przepadasz...
Nie mam wiedzy na ten temat, medycznej, psychologicznej więc nie feruję wyroków, z mojego rodzicielskiego punktu widzenia jestem przeciw.
Powrót do góry Go down
trafffa
Gość
Anonymous



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime24/1/2013, 22:39

Przychodzi uradowana krowa do lekarza.
Lekarz:
-Co pani tak wesoło?
Krowa:
-A bo ja wiem? Może to po trawie?
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime24/1/2013, 23:16

to tak jak ze wszystkim - jednemu pomoze, drugiemu zaszkodzi

Jesli wyraznie bylo napisane , ze marichuana lagodzi agresje czyli uspakaja - nalezy przypuszczac, ze pogarsza stany depresyjne

to co, jakby zalegalizowali to powypuszczaja wszystkich kryminalistow , ktorzy siedza za marichuane w wiezeinieu??
Powrót do góry Go down
jesttak
Gość
Anonymous



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime27/1/2013, 23:30

wtrące 3 grosze
co nie dozwolone pociąga malolaty i nie ma zadnej kontroli
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime28/1/2013, 01:22

chyba mialo byc co - dozwolone pociaga malolaty i nie ma zadnej kontroli?
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime28/1/2013, 15:22

Nie...właśnie co niedozwolone...
w sensie zakazanego owocu...
jak dozwolone, to mniejszy fun...
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime29/1/2013, 02:31

czy dozwolone czy nie to i takn jakis gupi se zapali
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime29/1/2013, 15:41

Fionka napisał:
Nie...właśnie co niedozwolone...
w sensie zakazanego owocu...
jak dozwolone, to mniejszy fun...


Zgadzam się tobą.
Młodych od zawsze pociągają zakazy.
Ponadto uważam, że na rodzicach spoczywa odpowiedzialność za małoletnie potomstwo.
Dobry rodzic, to taki który zna swoje dziecko, a nie tylko je ogląda jakie piękne rośnie.
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Kicia
Piętaszek
Kicia



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime24/4/2013, 11:24

Jak się obserwuje działania speckomisji Macierewicza to człowiek ma ochotę znieczulic się czymś, może marycha będzie w sam raz LOL .
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime24/4/2013, 15:35

Kicia napisał:
Jak się obserwuje działania speckomisji Macierewicza to człowiek ma ochotę znieczulic się czymś, może marycha będzie w sam raz LOL .


E, tam Macier z PiS rozbawi lepiej niż marycha LOL5

KLIK tutaj
LOL

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Kicia
Piętaszek
Kicia



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime25/4/2013, 15:07

Admin napisał:


E, tam Macier z PiS rozbawi lepiej niż marycha LOL5

KLIK tutaj
LOL

Słusznie, jakoś nie pomyślałam.
Powrót do góry Go down
macior
Gość
Anonymous



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime28/5/2013, 17:20

Maciorewicz jest najlepszy Co sądzisz o legalizacji marychy 1559649361
Powrót do góry Go down
ma-rycha
Gość
Anonymous



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime5/6/2013, 18:02

LOL5 Co sądzisz o legalizacji marychy 403xyz LOL5
Powrót do góry Go down
ojeej
Gość
Anonymous



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime7/6/2013, 19:35

skąd nasionka albo sadzonki takiej roslinki???

Co sądzisz o legalizacji marychy 1559649361
Powrót do góry Go down
a co mi
Gość
Anonymous



Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime9/6/2013, 22:19

Chcesz się naćpać, to wejdź na KSC, a tam niejaka Mar-Basia poda ci dojścia, bo ona na fleku jest codziennie i jak ma lepszy dzień to wkleja kradzione zdjęcia ha ha
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co sądzisz o legalizacji marychy Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzisz o legalizacji marychy   Co sądzisz o legalizacji marychy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co sądzisz o legalizacji marychy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: SPOŁECZEŃSTWO :: Rodzina-
Skocz do: