humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Co słychać na necie

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
porannak
Gość
Anonymous



Co słychać na necie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Co słychać na necie - Page 2 Icon_minitime3/6/2013, 21:55

Jest, taka przypadlosc pewnej z hiszpanii, bezczelnej od urodzenia, cwanej, ktora tepi madrzejszych i inteligentniejszych i tym sposobem zawsze pierdyka jak kot na cztery lapy, a w pamieci zostaje jako chamka i cwaniara
Powrót do góry Go down
porannak
Gość
Anonymous



Co słychać na necie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Co słychać na necie - Page 2 Icon_minitime3/6/2013, 22:09

ha ha ha ha ha ha
Powrót do góry Go down
paprok
Gość
Anonymous



Co słychać na necie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Co słychać na necie - Page 2 Icon_minitime4/6/2013, 16:46

Cytat:
Po przebudowie portalu ksenior.pl uruchomiliśmy po raz kolejny dotacje. Jak wiadomo korzystanie z filmów na naszej stronie jest bezpłatne a utrzymanie strony oraz nieustanna praca wiąże się z kosztami. Dochodzi do tego także oprogramowanie które musimy zakupywać aby kręcić materiały szkoleniowe. Przyszłościowo chcemy wprowadzić także poradniki w postaci materiałów które będziemy filmować kamerą. Wywiady z lekarzami weterynarii, mechanika pojazdowa itp. Wszystko wiąże się ze sprzętem który chcemy zakupić na dalszy rozwój przyszłościowy portalu kSenior.pl dlatego liczymy na wasze wsparcie.
Po prawej stronie znajduję się okienko dotacyjne z nr. rachunku.

Dziękujemy!

WpłatyKwoty
Małgorzata30Małgorzata30Ryszard50Ewa30Danuta50Henryka30Jan,Romualda50Małgorzata30
dziękujemy!
Za uzbieraną kwotę kupujemy programy, opłacamy serwery abyście mogli nieustannie nabywać wiedze.
uzbieraliśmy300zł


Byłam na takim forum , czy można zbierać kase czy to naciąganie może mi ktoś odpowie


LOL5
a ja ci odpowiem naiwnych nie sieją same sie rodzą LOL
Powrót do góry Go down
capri
Gość
Anonymous



Co słychać na necie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Co słychać na necie - Page 2 Icon_minitime2/8/2013, 17:42

kozucha kłamczucha z Hiszpani hahaha
napisała===Villefranche-sur-Mer czerwiec 2013===
a zdjęcia są z
Data i czas modyfikacji pliku: 2009:04:03 11:03:21
Wykonano za pomocą urządzenia: Eastman Kodak Company
Model urządzenia: Picture Maker G3
Oprogramowanie: Picture Maker G3 PM V5.2
Powrót do góry Go down
gacie
Gość
Anonymous



Co słychać na necie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Co słychać na necie - Page 2 Icon_minitime9/8/2013, 20:49

Poważne wątki na tematy religijne mają swoje miejsce w innych częściach forum niż humor zabawa. pokpiwanie z innych religii oraz treści o charakterze dyskryminujacym są niezgodnego z zasadami uczestniczenia w KSC. Proszę o zastosowanie się do regulaminu. Posty na temat religijny nie majace charakteru humorystycznego zostały przeniesione do forum Spoleczenstwo.
=====
Anku  , podpadłaś czymś "niebiosom", to pewne!  
Wysiudali nas.  
Co tam! Nieważne gdzie, ważne, że w dobrym towarzystwie!  
Bo z poczuciem humoru jak z gustem. Albo się ma albo się nie ma.
Ale nie wypada o tym dyskutować, o nie!
=====
Marylciu no ja tyz nie kumam jak to mozna zabronic kumpelkom gadac na wszystkie tematy   jak chcemy to o d... Maryni pogadamy a jak chcemy to o kwiatkach a kiedy indziej przepisy kulinarne wstawimy i co za kazdym razem temat bedzie przenoszony tam gdzie jego miejsce   bo jak widac jest rygor , niby humor i zabawa a Jarka post z dowcipem tez nie pasował ,
No ale ja tam od dawna tutaj czuję smród starych gaci i na to nie ma rady .
Anek tez sie obsmiałam z Waszych pogaduszek no ale jak widac pogaduszki surowo zabronione , własnego zdania nie mozna powiedziec . Znaczy rób ten berecik z moherku zeby nie wyrózniac sie w tłumie bo tu niedługo zadnego postu nie bedzie bo kazdy moze nie podobac sie władzy albo za smutny albo za wesoły albo za duzo polityki albo za duzo sexu
===================================

No ale ja tam od dawna tutaj czuję smród starych gaci LOL5 LOL LOL5 LOL
Powrót do góry Go down
pleeee
Gość
Anonymous



Co słychać na necie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Co słychać na necie - Page 2 Icon_minitime13/8/2013, 21:49

Dzisiaj, 08:06
Pleciuga :)
Wiadomość została usunięta przez: Stasienko Powód: Naruszenie regulaminu KSC.
 Dzisiaj, 11:46
szuanka
Wiadomość została usunięta przez: Stasienko Powód: Cytat usuniętego postu.



[13.08] 21:06
Papla pisze, nie pleciuga
GOSIACZKU KOCHANY 
Polecisz w kosmos i narobisz sobie kłopotu tak jak ja
Tutaj jest CENZURA !!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
perfum
Gość
Anonymous



Co słychać na necie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Co słychać na necie - Page 2 Icon_minitime22/8/2013, 14:53

Cytat:
Napisał amiii
A broń Boże! Nie chodzę nigdzie po obcych, no do wątku Anki zaglądam, bo ją lubię.


Żaba, Ty się w ucho prosisz! Jako i AnekS! Obie robicie ten sam błąd 
Też zaglądam do tego wątku, bo lubię.
Ale, czy jest gdzieś napisane, żeby zaglądać do szamba pt. o2? Nie!
Po kiego grzyba tam włazisz i czytasz chore wpisy chorych ludzi? ? Przecież to masochizmem pachnie!

PERFUMERIA!!!!!! LOL5
Powrót do góry Go down
niekumam
Gość
Anonymous



Co słychać na necie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Co słychać na necie - Page 2 Icon_minitime13/12/2013, 22:56

Cytat :
Marylciu no ja tyz nie kumam jak to mozna zabronic kumpelkom gadac na wszystkie tematy   jak chcemy to o d... Maryni pogadamy a jak chcemy to o kwiatkach a kiedy indziej przepisy kulinarne wstawimy i co za kazdym razem temat bedzie przenoszony tam gdzie jego miejsce   bo jak widac jest rygor , niby humor i zabawa a Jarka post z dowcipem tez nie pasował ,
No ale ja tam od dawna tutaj czuję smród starych gaci i na to nie ma rady .
Anek tez sie obsmiałam z Waszych pogaduszek no ale jak widac pogaduszki surowo zabronione , własnego zdania nie mozna powiedziec . Znaczy rób ten berecik z moherku zeby nie wyrózniac sie w tłumie bo tu niedługo zadnego postu nie bedzie bo kazdy moze nie podobac sie władzy albo za smutny albo za wesoły albo za duzo polityki albo za duzo sex

gdzie  tak jest??????
Powrót do góry Go down
fiuuuu
Gość
Anonymous



Co słychać na necie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Co słychać na necie - Page 2 Icon_minitime4/3/2014, 11:03

Nuda u starych pryków na senior cafe siedzą w kupie kawka srawka boją się buziunie otworzyć żeby nie wylecieć w "kosmos
kupa w szambie
,,,Ufajcie, ze jest tu admin, kiedy na polityce takie cuda się dzieją i szambo pod pseudonimem lila, obrażająca wszystkich z pod flagi po i jakoś leci co nie tchórze?,,,

 dno 
Powrót do góry Go down
haha
Gość
Anonymous



Co słychać na necie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Co słychać na necie - Page 2 Icon_minitime4/3/2014, 12:22

szambolila ma chody u adminy jest moderator i wywali was w las  Co słychać na necie - Page 2 1559649361 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co słychać na necie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Co słychać na necie - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co słychać na necie
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: SPOŁECZEŃSTWO :: Rozmówki o tym, i o tamtym :)-
Skocz do: