humor-ole

Portal*IndeksFAQRejestracjaZaloguj

Share | .

Co słychać na necie

zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
mufinka
Gość

PisanieTemat: Co słychać na necie   Pon 22 Paź - 23:27

Cytat :
pani ma komputer, ale jak powiedziałam, ze mam koleżanki i z nimi piszę codziennie, czyli rozmawiamy tak sobie, o wszystkimi o niczym, to stwierdziła, że to szkoda czasu, bo tam nikt wartościowy nie pisze, więc od razu określiła też moją wartość.

trzaśnij ja w łeb, żeby razem z płucami odleciał.
Jak można kogoś klasyfikować nie znając tych osób. KRETYNKA

podoba mi się rada Wifci, już widzę jak babie płuca fruwają pod sufitem

ale ten Babol wrednawy

LOL
Powrót do góry Go down
mufinka
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Wto 23 Paź - 22:19

makrela polatala po necie nazbierala zdjecia i "wycieczke" pokazuje LOL
za te stare daja sie tak w lolo robic LOL
Powrót do góry Go down
esbek
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Wto 30 Paź - 22:20

Technologiczny Senior
Cytat :
Jak kupuję do firmy robota za trzy.....Pln to muszę się zapoznać z budową, bo kupuję go pod tym kontem aby pomagał w pracy, chociaż redukuje kilkunastu ludzi.

LOL5
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Sro 31 Paź - 5:57

........i se pozniej kontempluje
Powrót do góry Go down
esbek
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Sro 31 Paź - 22:53

Cytat :

przyznaję Ci rację w całości, nie piszę nic ciekawego.
Przyczyna jest prosta - w moim codziennym życiu,nie dzieje się nic warte opisania.
Dlatego lepiej będzie jak pisać przestanę.
Będę tu zaglądać i cieszyć się z Wami jak kafejka się utrzyma i rozwinie.

Witam.
Jestem koleżanką Wify z innego portalu.
Martwimy się brakiem kontaktu.
Będę wdzięczna za jakąkolwiek wiadomość,
że wszystko jest ok. Też próbowałam dzwonić, nic z tego.
Liczę na wiadomość od Poznanianek.
Pozdrawiam cieplutko i życzę przyjemnych pogaduszek.

Te same baby siedzą na 5 forach wstawią obrazek z kawą nic innego nie mają do roboty tylko pogaduszki o niczym.
szok
Powrót do góry Go down
eses
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Nie 6 Sty - 14:31

swieta niedziela w necie a katoliki siedza na seniorku i nawalaja sie po ryju out3 wstyd2
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Nie 6 Sty - 21:17

a co robia SS w niedziele, ktora sami nazwali swieta, bo mnie jakos taka nazwa nie przyszla do glowy

i dlaczego SS ?
Powrót do góry Go down
setka
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Czw 10 Sty - 9:16

Dzisiaj, 01:04
Ahoj!
Dzisiaj potuptałam nieco po swoich zasobach ulokowanych w części "ulubione" i znalazłam pominięte niestety w obchodach dwie dość atrakcyjne do zabawy okazje a mianowicie: 1 stycznia ŚWIATOWY DZIEŃ KACA (1 stycznia) oraz DZIEŃ DZIWAKA (7 stycznia). Szkoda...
Z "innej beczki" a wręcz smutnościowej dopatrzyłam się: dzisiaj I rocznicy śmierci "naszego" STALINA, a jutro II-giej TADEUSZA 50... No i tak... okazje "zbilansowały się" a czas pędzi!
xxxxxx
Dzisiaj, 09:34
Wcześnie mi się dzień zaczął i jakiś taki zamyślony...
Za oknem nie może się zdecydować, czy padać, czy prószyć. Światła jakoś mało.
I takie smutne rocznice...
Wczoraj rok minął od odejścia Andrzeja-Stalina. Dziś dwulecie odejścia Tadeusza.
Prawa Losu...
xxxxx

czas leci starym doopą LOL
Powrót do góry Go down
aldek
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Pią 1 Lut - 14:48

Nowe wątki robią się po kłótniach i plotkach na prywatne wiadomości,,,jedna uważa że lepsza od innych i otwiera nowy
wszystko to samo i znowu robi się klub wzajemnej adoracji
Powrót do góry Go down
szysz
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Pią 1 Lut - 17:51

PODZIEL SIĘ CIEKAWĄ INFORMACJĄ...
,,,
Nie wien co sie dzieje od dwóch dni jak pisze na Seniorku to otwiera mi sie komunikat " złośliwe oprogramowanie koń trojński " ???????
,,,
Nowy wątek. Ładna zapowiedź w pierwszym poście i ... znowu tak jak na paru innych podobnego typu wątkach, zawiązuje się Bractwo Wzajemnej Adoracji. To już się ewidentnie dało zauważyć po wczorajszych reakcjach. Taka koalicja pn. BWA to grupa znająca się, bo bywająca i przemieszczająca się na tych samych wątkach - np. parę osób z "Wkufionych ...", 2 z "Czasu myślenia o przyjemnościach ..." ale będących zarazem też na "Wkufionych...", 3 z tych userów funkcjonują także na wątku "Mężczyźni z Marsa ..." itp. Taka grupa staje się hermetyczna i wzajemnie popierająca nawet w sytuacjach absurdalnych. Wystarczy przynależeć jako członek takiej grupy BWA aby zostać przez owo gremium zaakceptowanym raczej bezkrytycznie, bez względu na to co taki userek ma pod sufitem. Ewidentnie widać, że celebryci forumowi czyli lanserzy prezentujący i stroszący swoje pióra na wielu wątkach, także i tutaj mają się dobrze. User pokazujący się na wątku po raz pierwszy gdy tylko odważy się krytycznie odnieść do jakiegoś postu usera z BWA, od razu ma przechlapane, bo BWA nie uznaje głosów innych niż akceptujące i pochlebiające. Towarzysze z bractwa w takiej sytuacji natychmiast "huzia na Józia". Nie ruszać naszych! Wczorajszy dzień tego ewidentnym przykładem. Zaledwie 2 osoby spoza BWA odważyły się niekoniecznie pochlebiająco wypowiedzieć na temat jednego postu, to natychmiast naskoczyły na nich co bardziej krewcy BWA. Dobrze, że chociaż bić nie mogli. Powstaje pytanie czy na wątku potrzebny ktokolwiek poza BWA, taki przypadkowy gość, który na dodatek śmie oceniać czyjś tekst negatywnie, chociaż nikogo nie obrażając? Sympatyczna założycielko wątku, dlaczego inni poza BWA nie mają racji bytu na tym wątku i traktowani są odpychająco? Nie można by traktować wszystkich jednakowo chociaż mają krytyczne uwagi? Coś mocno zacietrzewieni ci z BWA, widać że liczą na poparcie swoich zachowań jakie by one nie były. Mimo wszystko liczę, że wątek się rozkręci bez takich nagonek. Oglądalność wątku jest imponująca, dlaczego więc tak mało osób nań wchodzi? Warto się nad tym zastanowić w świetle tego co napisałem.
A o tematach trudnych czy kontrowersyjnych tym bardziej należałoby rozmawiać spokojnie.

,,,
rozpisałeś się, to też jest źle odbierane przez wielu. Bo,
więcej niż 3 okrągłe zdania jest nie do strawienia.

Odważne spojrzenie.
Lepiej się za bardzo nie wychylać z tego, czy innego 'pociągu' /czyt. kolejnego, słodkiego wątku/
bo można zdrowo oberwać laską, czy parasolką i usłyszeć mało kulturalne odzywki
od wielce "kulturalnych" ludzi, którym nerwy puszczają.
Posty wylecą w kosmos z dopiskiem, w rodzaju:

Powód: brak związku z tematem,
wycieczki osobiste lub odpowiedzi na nie, naruszenia regulaminu KSC
Powód: Naruszanie regulaminu poprzez uporczywe krytykowanie wypowiedzi innych użytkowników

bo KWA mają moderatorów głęboko wierzących, że każdy odmieniec /taki, co nie słodzi/ to podły troll
niszczący wspaniały świat ludzi bez wad.
Może KWA /klubik byłby bardziej adekwatnym skrótem i lepiej określiłby "ideę" kolejnego celebryckiego wątku.
która to idea sprowadza się do KWAkania zgodnym chórem "podziwiajcie mnie,
nawet wątek potrafię założyć", kolejny o niczym; to samo co w innych, różni się nickiem założyciela/cielki.
i
"zostać przez owo gremium zaakceptowanym raczej bezkrytycznie, bez względu na to co taki userek ma pod sufitem."

Rozumiem, że spora grupa, a może nawet większość nie ma wiele do powiedzenia,
poza opisywaniem swojej codzienności, ale takie opisy są dobre na blogach,
bo
jakim przyczynkiem do szerszej wymiany poglądów może być informacja, że wypiło się kawę, poleżało, itp.

Wiele osób w ten sposób zaznacza swoją wątkową obecność, nabijając liczniki postów i odwiedzin.
Nic w tym złego, ale niech skupią się tylko na tym i nie udają ekspertów od wiedzy, moralności, obyczajów.
,,,
Ja-nuszu
Jakim prawem zaliczasz mnie do BWA z "wkufionych"?
Komu ja tam schlebiam? Kto mi tam schlebia? Czy Ty wiesz na pewno, o czym piszesz?
Założyłam ten wątek między innymi dlatego, żeby móc porozmawiać na różne tematy, bez słodkich uśmieszków,
bez tej obłudy, bez buziaczków, bez tych wszystkich słodkich obrazeczków, tego całego kiczu.
Każdy mógł tu zajrzeć i wypowiedzieć swoje zdanie.
Ale chyba normalnie dyskutować się nie da. Szkoda...
Wczorajszy desant BWA z wątku o ateizmie (być może ktoś z piszących na wte i wewte tam się z kimś starł) określasz "odważnym wystąpieniem spoza koalicji ?"
Ja tam zauważyłam tylko zaczepkę.

Założyłam wątek: Kobiety z Wenus - mężczyźni z Marsa również po to, aby znalazły tam pole do polemik feministki.
Jakoś się nie kwapią, wolą zadymę tutaj.

Jest mi przykro,
poproszę administrację o wykasowanie niezgodnych z regulaminem postów, ale być może również o zamknięcie wątku.
,,,
Bolciu, wydaje mi się,że przekroczyłaś dobry obyczaj i zgłosiłam Twoje "kulturalne"
posty do administracji.
Wklejam co napisałam, aby wszystko było jasne:
Proszę o usunięcie postów, gdyż nie są głosem w dyskusji, a jedynie oceną użytkownika, aby go obrazić i to w sposób nielicujący z osobą uważającą się za kulturalną.
Dziękuję Ada
,,,
Ada
Only, podpisuję się pod Twoją wypowiedzią....
a jako członkini BWA mówię: trzymaj się i nie daj się.
Bądź ponad ludzkie słabości czasem graniczące z patologią.
,,,
,zgłaszać to ty mnie możesz (#89). To tylko potwierdza szczególne kryteria BWA, o których pisał Ja-nusz w #87. Jemu zresztą także sięgnęła się złośliwość w twojej wypowiedzi i czepianie się do nicku (skoro nie ma się do czego przyczepić). Ale takie tu widać maniery niektórzy mają.

Mój ostatni post #86, który tak cię bardzo razi, a przecież wnosząc z fotek jest trochę z przymrużeniem oka, to jedyny post odnoszący się osobiście do osoby, ponieważ to właśnie ten krewki user odniósł się niedo meritum, ale starał się mnie zgnoić osobiście (#83). I to niewybrednie, obraźliwie i prowokująco niemal każdym słowem. Jakoś to cię nie raziło a wyłącznie moja adekwatna do tych zaczepek reakcja. A chwilę przedtem prosiłam przecież aby wystopował, bo mu się zrewanżuję.
I pomyśleć, że moje normalne odniesienie do jednego z postów oraz do Koali, która odważyła się także do wypowiedzi, rozpętało burzę wśród stałych bywalców tego wątku, ale - co chwalebne - wywołało dyskusję merytoryczną wchodzących dziś na wątek nowych-starych userów, co bardzo cieszy, bo pokazuje sytuację tworzącą się na tym wątku - ## 87, 92, 101, 104.
Dziwne, że ci określający się być mężczyznami lubią szczególnie podkręcać atmodferę i ciągnąć swoje prowokacje jak gumę. A Only to nadal nie wyszedł z przysłowiowej piaskownicy - nie tylko obraża, prowokuje, judzi ale jeszcze jest w pretensjach. I to są "wycieczki osobiste" prowokujące do reakcji ale na tę subtelność Ada zamyka oczy, bo tak przecież wygodniej. Widzi wyłącznie moją reakcję na prowokacje Only. Przecież gdyby nie było prowokowania i obrażania, to nie byłoby reakcji. Przecież Only nawet do mojego nicku się przyczepił gdy zabrakło mu fantazji w dokopywaniu.

Mamy tu do czynienia z tzw. obroną "swoich" choć ich zachowania są z gatunku bliskich podłogi. O tym właśnie tak trafnie napisał Ja- nusz.
,,,
Odezwał się głos "sprawiedliwej" KWAczki, ktora natychmiast wychwyciła przekroczenie dobrego??? obyczaju!
i zgłosiła posty admince,
ale
tak jakoś w jednym z postów przeoczyła takie zdanie skierowane pod adresem Bolci:
Odpowiem tak ...twoje posty , z którymi tu przyszłaś to g...o zawinięte w złotko
no, ale ten według morale Ady jest zgodny z dobrym obyczajem! :(
,,,
Moi mili panstwo. Nie psujcie watku, ktory wyglada na ciekawy. Zapomnijcie o piaskownicy - nie te lata.

Ado, widzialam Twoje zgloszenie o usuniecie postu Bolci - NIE USUNE - moze inny Modek tego watku to zrobi, jezeli uzna to za stosowne. W zamian proponuje abys Ty rowniez zluzowala i postarala sie o dobra atmosfere na watku.

Mysle, ze warto.

No i jeszcze jedno, fakt, ze na innych watkach sa "cukierkowe mizdrzenia, kawki, kwiatki i buzi buzi" - to nie jest Wasza sprawa. Kazdy pisze na watku co chce, wstawia to co uwaza i uwazam za bardzo niewlasciwe pisac jawnie tego typu krytyczne uwagi.

Mysle, ze sie zrozumielismy.

Dziekuje i pozdrawiam wszystkich uczestnikow tego dowcipnego watku.
,,,
Ja nie mam co wyjaśniać, bo zainteresowanym
winna być Administrator forum....więc jakie pw ma Administrator?
Za informację dziękuję.
,,,
Ada administrator Ci nie pomoże. Włącz "ignor" i alle-luja i do przodu.
Do administracji. Ponieważ ja na wątku Koali nie pisałem, wobec powyższego proszę o usuniecie moich wpisów Ja ich nie autoryzuję w tym miejscu.
,,,
Jarosławie,
napisz najpierw do Administracji (na PW),
a potem należałoby zgłosić sprawę do prokuratora.
Cytat:
W dniu 6 czerwca 2011 r. weszła w życie poprawka do ustawy - Kodeks karny, opublikowana w Dz. U. z 2011 r. Nr 72, poz. 381, uznająca cyberprzemoc jak i stalking w Polsce za czyn zabroniony. Obecnie czyn ten podlega karze na podstawie art. 190a K.k.[5][

Skopiowałam przezornie cały watek.
Nie tylko Ty zostałeś tu wykorzystany, jest też Ada, Czesia...

Chciałabym coś dodać, ale... pozostawiam bez komentarza
,,,
Być może już niedługo tu popiszę, chociaż widzę, że wątek po resuscytacji znów oddycha pełną piersią
Jednak okazuje się, że niektóre pytania są bardzo niewygodne.
Muszę liczyć się z tym, że zostanę zabanowana, bo nie zamierzam przestać pytać.

Wszystkim życzę powodzenia.
Dopisuję:
Pytam, czy użytkownik forum może tak się zachować,
obrzucić błotem innego użytkownika, bez umożliwienia mu jakiejkolwiek obrony.
,,,
Nareszcie rozumiem dlaczego tak nagle zasyfiało.

Uwielbiam takich jaśnie oświeconych prowokatorów, którzy nijak nie mogą wystopować i ciągną te swoje prowokacje jak gumę do żucia. Czy myślisz chłopczyku, że to co robisz służy wątkowi? Ale chyba masz to gdzieś, bo ty lubisz bawić się jak w piaskownicy - błotem w twarz i łopatką po głowie
,,,
To nie tylko jeden gosc.
Swiat jest pelen takich klientow ktorzy nie moga sie zachowac inaczej niz rozprzestrzeniając obornik wszedzie gdzie wstapia.

Ten watek na poczatku byl spokojny, interesujacy... kiedy nagle pojawilo sie kilku zamaskowanych obywateli z fałszywymi nosami i juz atmosfera zostala zatruta.

Nie ma watpliwosci, ze takie zachowanie bylo celowe i zorganizowane do zniszczenia watku.

Last but not least, jako moderator na innym forumie, wydaje mi sie ze w tej sprawie - tutaj,
moze zabraklo bezstronnego moderatora — inaczej nie moglo by sie tak szybko skazić.
,,,
Obornik w złotych papierkach przywieziono.
W tę i we w tę stronę szeroko rozgarniono.
Całą uprawę totalnie skażono.
Bo, tak się cichcem umówiono!?
Last but not least >>> w końcu nie mniej ważne jest,
że V. jest moderatorem na innym forumie! incredible case!>>> niesamowity przypadek!
Powinnam zacytować jeden z bardzo znanych aforyzmów J. Cocteau, ale po co? dla kogo?
,,,
Onlik to Ty jednak jesteś odważny chłop. Ja nawet nie pytam jako rebeliant.
Zresztą nawet na O'le piszą, że na tym wątku piszę sam do siebie.
,,,
Zmyślasz, lawirujesz, kombinujesz. Na humor-ole nikt nie napisał, że sam do siebie gadasz.
Magiel świetnie wygładza, lepiej niż Q-enzymy, efekty już po tygodniu stosowania
No, ja cenię :D Konfliktmena za posiadanie tego i owego...
a już szczególnie za miłe określenia kobiet, np.: syfrażystki, kancery życiowe
Rebeliant w krótkich majtach, z wiaderkiem i łopatką
Powrót do góry Go down
ppppp
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Pią 1 Lut - 19:25

ida na bezczela kretacze cwaniaki matoly zły2
Powrót do góry Go down
redol
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Pią 1 Lut - 23:53

Powrót do góry Go down
capppppp
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Sro 6 Lut - 15:25

Dobre o fałszywych mordach papatkim
Powrót do góry Go down
rafff
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Sro 13 Lut - 22:44

ludzie trzymajcie mnie chyba spadne z krzesla LOL

[quote=Jarosław II] Wiara katolików to jest coś co zastępuje wiedzę.[/quote]

Powrót do góry Go down
uffa
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Pią 15 Lut - 19:43

Spróbuj niebieskiej pigułki,
bo takie ciskanie się po forach z braku wzwodu,
jest męczące dla innych ich użytkowników.

x
Rano 27 czerwonych róż,
Potem buzi, buzi,
Teraz po kolacji romantycznej przy świecach,
Teraz może seks bez przymuszeń.
Feministki co to za gatunek?
x
erotoman 60+
x
Mężczyźni wg przedziału wiekowego:
20-letni mężczyzna to KELNER-rozleje zanim doniesie
30-letni to DRWAL rąbie co popadnie
40-letni to WIRTUOZ długo stroi, krótko gra
50-letni to METEOROLOG z przodu opad z tyłu wiatry
60-letni to MŁYNARZ siedzi na workach i bawi się sznurkiem
Powrót do góry Go down
Admin
admin

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Sob 16 Lut - 11:43

rafff napisał:
ludzie trzymajcie mnie chyba spadne z krzesla LOL

[quote=Jarosław II] Wiara katolików to jest coś co zastępuje wiedzę.

Nobel LOL za to odkrywcze stwierdzenie, LOL wręcz boski dogmat LOL5
nie podlegający dyskusji, nie wymagający dowodów!!!
szok szok szok
Powrót do góry Go down
http://humor-ole.forumakers.com
ekstraa
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Nie 17 Lut - 16:04

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Powrót do góry Go down
robak
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Wto 30 Kwi - 21:37

""Co mnie śmieszy? dziecinada seniora.""
Powrót do góry Go down
nowinki
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Czw 2 Maj - 9:26

Mabasia nazbierala zdjecia znow wkleja
Powrót do góry Go down
FBS
Gość

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   Pią 17 Maj - 8:36

~gość: 213.180.136.xxx

Sugeruję autorowi artykułu wziąć do ręki kalkulator i obliczyć 2013 -1953 ! To na pewno nie jest 59 ! Pozdrawiam. Mario

martok
Zajrzałem do tego artykułu - jego pierwsze zdanie brzmi: "Słynny z roli Jamesa Bonda aktor kończy dziś 60 lat".
*
==========

wczoraj bylo 59 lat dzisiaj nadal w tytule watku na forum jest:

cytat:
"Pierce Brosnan kończy 59 lat - komentarze

Komentarz do artykułu: Pierce Brosnan kończy 59 lat"

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Co słychać na necie   

Powrót do góry Go down

Co słychać na necie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry