humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 piękne ozdoby z filcu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
maluszkowa
inkubator dla bobaska:)
inkubator dla bobaska:)




piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime8/10/2012, 10:52

Ostatnio mam zajawkę na takie ozdobne elementy do pokoju dziecięcego z filcu :)
Co o tym sądzicie?piękne ozdoby z filcu Filcaki.blogspot
Powrót do góry Go down
http://potworek.com/
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime8/10/2012, 17:39

Witaj Maluszkowa !
Ozdoby z filcu chętnie pooglądam na zdjęciach i wtedy się wypowiem...na temat ich urody rzecz jasna, bo wydaje mi się, że to są łapacze kurzu i do dziecinnej sypialni nie bardzo się będą nadawały. Zamierzasz hodować Małego Alergika??
W jakim wieku ten Maluszek??

Moja Lalka robiła w ubiegłym roku bombki choinkowe z filcu, no wiesz, na styropianowych kulkach, dzwonkach itp
jak znajdę cokolwiek z tego (bo to do ozdoby harcówkowej choinki było) to postaram się wkleić ...
Ja też się bawiłam filcem, robiłam kuleczki do naszyjników...pięknie wyglądały na rzemieniach...
Moja kuzynka się teraz nimi cieszy...

Pokaż swoje wyroby, jestem bardzo ciekawa.
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime9/10/2012, 07:34

a ja sie znowusz pasjonuje jezykami i chcialam zapytac co to znaczy "zajawka"
Powrót do góry Go down
maluszkowa
inkubator dla bobaska:)
inkubator dla bobaska:)




piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime9/10/2012, 10:15

czekamy na maluszka, za dwa miesiące pojawi się wśród Nas. Pierwsza rzez to girlanda z jego imieniem nad łóżeczko. Jak tylko skończę to załączę zdjęcie. A dla bliskich aniołeczki do powieszenia.
Zajawka tzn coś nade fascynującego :)
Powrót do góry Go down
http://potworek.com/
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime11/10/2012, 09:52

Gratulacje dla przyszłej Mamy piękne ozdoby z filcu 474255
to pierwsza pociecha??
Girlandę z imieniem już robisz?? imię wybrane jak rozumiem i masz pewność co do płci??
U mnie za pierwszym razem miała się urodzić panienka, a był chłopiec, ale imiona były dla obmyślane dla każdej opcji...

Zajawka Babo to może być zwiastun jakiegoś programu w TV, filmu, widowiska, albo wydarzenia np koncertu, skoku Feliksa itp... albo tak jak pisała Maluszkowa coś porywającego, czym jesteśmy aktualnie zainteresowani, na co mamy ochotę, albo pcha nas do tego wewnętrzny przymus...coś co nas całkowicie zaprząta...
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime11/10/2012, 10:23

w imie szyckiego co pikne - to owe slowo jusz w slowniku jest?

jo zem myslala , ze to takie slowo , co w kazdej rodzinie sie ma bo sie je stworzylo w jakims momencie - abo dziecko cus takiego powiedzailo - jak na ten przyklat


"portugien" co oznacza motocykl terenowy z napendem na cztery kola - a ktore to slowo se moje dziecko wymyslilo jak pod stol wchodzil bez schylania sie
Powrót do góry Go down
maluszkowa
inkubator dla bobaska:)
inkubator dla bobaska:)




piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime11/10/2012, 11:25

Pierwsze długo oczekiwane maleństwo. W 30 tyg w końcu się poprawnie odwrócił i raczej mamy pewność że synek - Szymonek :)
Też mieliśmy wybrane dwie opcje imion w razie co, ale miałam przeczucia jakieś wewnętrzne że to będzie chłopczyk (podświadomie bardziej pragnęłam mieć pierwszego syna). Girlanda skończona! Muszę zrobić zdjęcie i zamieszczę dla pokazania!
tymczasem się śmieję z ciekawego śmiesznego filmiku
http://potworek.com/filmiki/pokaz/gangnam-style-parodia-po-polsku?pk_campaign=ref_kopiuj_do_schowka&pk_kwd=4

i Szymonek też skacze w brzuszku :)
Powrót do góry Go down
http://potworek.com/
Admin
admin
Admin



piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime11/10/2012, 14:38

maluszkowa napisał:
Pierwsze długo oczekiwane maleństwo. W 30 tyg w końcu się poprawnie odwrócił i raczej mamy pewność że synek - Szymonek :)

/.../

tymczasem się śmieję z ciekawego śmiesznego filmiku
http://potworek.com/filmiki/pokaz/gangnam-style-parodia-po-polsku?pk_campaign=ref_kopiuj_do_schowka&pk_kwd=4

i Szymonek też skacze w brzuszku :)

Wspaniała wiadomość best

Jak wstawić klip z You Tube - KLIK TUTAJ




Dla Szymona


papatki

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime25/11/2012, 12:34

a my nadal czekamy na zdjecie girlandy z filcu.... przyszlam omiesc pajeczyny z Adminki , Fionki i innych forumowiczow co siedzxa tutaj i czekaja na to zdjecie, niby nie moje wyspa , ale baba bez roboty nijak nie moze zyc , wiec przyszlam tu ze sowjom miotlom
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime2/12/2012, 15:00

Nie wiem czy możemy tak czekać na zdjęcie jak jeszcze nie była powieszona...
zaraz zdejmować??
Niech powisi ... jak już zawiśnie... piękne ozdoby z filcu 198279

Jak tam Maluszkowa?? to girlandowe czekanie jakieś bezowocne ...
( nie mam na myśli jabłek, bo one owocne nadmiernie...) piękne ozdoby z filcu 51435
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime3/12/2012, 07:26

jo zem se tak na palcach policzyla , ze prendzy my zdjecie Szymonka zobacymy nisz te girlandy

a co do tych pajenczynow to pajaki tysz som robotne, jednego dnia sie pajencyne loniecie a na drugi dzien jusz se nowom zasnuwajom , lomiatania nigdy nie za duzo .... i dzienkujem by wystarcylo , bo jak miotla jes to nie bedzie po proznicy stala

ajusci
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime4/12/2012, 13:32

Odniosłam wrażenie, że Maluszkowa wyspy nawiedziła w celu reklamowania
potworka humorka LOL
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime5/12/2012, 08:50

MOze tak bylo , to i nie bedzie girlandy ani zdjenc bobaska, ale i nik nam pieluchow do prania nie podrzuci i za nianie nie trzeba bedzie chodzic co jak by poprosili - odmowic byloby nieskladnie .
Czyli ni ma tego zlego coby na dobre nia wyszlo .

A znowusz moze Maluszkowa do spitala se poszal tego bobaska miec bo jak una jes z miastas to te szyckie miastowe do szpitala, w loszku lezom tak s tydzien i [potem do domu . Danwiej to kubita na wsi se miedzy rzadkami przukucla i se dziecko powila , a jak se zaczelo ssac , to i rzadek plewienia zakoncyla zanim do domu se poszla kurom i swinkom dawac.

Inne czasy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





piękne ozdoby z filcu Empty
PisanieTemat: Re: piękne ozdoby z filcu   piękne ozdoby z filcu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
piękne ozdoby z filcu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: HOBBY, ULUBIONE ZAJĘCIA :: Różności; szydełko, druty, itp.-
Skocz do: