humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Starość to gówniana sprawa

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime18/4/2013, 22:35

No właśnie...
bo nie wiem czy mogę się tu wypowiadać w ogóle...Starość to gówniana sprawa - Page 2 Eusa_snooty
ustalcie coś...







smiech1
Powrót do góry Go down
Kicia
Piętaszek
Kicia



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime20/4/2013, 19:00

Fionka napisał:
No właśnie...
bo nie wiem czy mogę się tu wypowiadać w ogóle...Starość to gówniana sprawa - Page 2 Eusa_snooty
ustalcie coś...
smiech1

Ustalamy coś, możesz się wypowiadać radosc1
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime21/4/2013, 11:55

Fionka napisał:
No właśnie...
bo nie wiem czy mogę się tu wypowiadać w ogóle...Starość to gówniana sprawa - Page 2 Eusa_snooty
ustalcie coś...
smiech1

Fionka,
czy ciebie coś "lochło"??? LOL5 LOL5 przeca wewogóle Starość to gówniana sprawa - Page 2 1559649361 Starość to gówniana sprawa - Page 2 1559649361
na tym forum możesz pisać wszędzie, gdzie masz ochotę
i nie musisz być zasuszoną staruszką by dodać kilka słów o starości.
usmiech
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Kicia
Piętaszek
Kicia



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime22/4/2013, 20:52

Jak dobrze być zasuszone staruszką, a co, nie wolno?
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime22/4/2013, 21:36

O nie!!!...gdzie mój post??
znikaczuuuu zrobił??

Pisałam przed Kicią, że przecież wiem...
o tym pisaniu i o tym, że się nawadniam, żeby się nie zasuszyć i nawet glinki kaolinowej używam, ale zupełnie naturalnie, a nie w słoiczkach sklepowych...
i nawet się odgrażałam, że zdjęć poszukam na tę okoliczność...

i chyba wiem co się stało...kliknęłam podgląd i wtedy się wtyczki jawy wyłączyły...i post nie przeszedł...

Kicia...zasuszoną wolno oczywiście, ale niezbyt dobrze być, pokruszysz się, nawadniaj się jak ja ... smiech1
już Ci glinki nie polecam, bo nie każdy lubi się w błocie grzebać...
Powrót do góry Go down
Kicia
Piętaszek
Kicia



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime24/4/2013, 11:27

Możesz mi wierzyć, że się intensywnie nawadniam. pijewino
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime25/4/2013, 14:17

deszczówką!!!
smiech1 smiech1 smiech1
no dobrze, wewnętrznie też może być...
a tu dowód, że używam glinki kaolinowej, chociaż jest to korzyść dodatkowa...
Starość to gówniana sprawa - Page 2 6
Powrót do góry Go down
Kicia
Piętaszek
Kicia



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime25/4/2013, 14:53

Glinka kaolinowa ze zdjęcia jakoś taka kredowato brudna, ale jak mówisz, że dobra to cza spróbować. A może jakieś SPA z masażykiem kamieniami, albo czekolada na całe ciało, myślę i myślę, długi weekend przed nami, cos sobie zafunduję.
PS
Jestem staruszką bez oznak LOL5
Powrót do góry Go down
zdecydow
Gość
Anonymous



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime28/5/2013, 17:14

Zdecydowanie zgadzam,że starość jest gówniana.Wegetacja za marną emryturke i udawanie że jeszcze coś można. papatki1
Powrót do góry Go down
enddo
Gość
Anonymous



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime15/10/2013, 12:28

Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime6/11/2013, 15:58

Starość to gówniana sprawa - Page 2 87654-2292d226523187387f574138e859b11d
Powrót do góry Go down
Kicia
Piętaszek
Kicia



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime24/11/2013, 19:13

Siwy włos na głowie i nie to zdrowie, a w sercu ciągle maj (Kabaret Starszych Panów).  Malkontenci do łóżek, papiloty na wyleniałe włosy i gnicie przed telewizorem. Zainteresowani życiem do działania. Można bardzo aktywnie spędzać ostatnie lata życia, ale każdy ma taką starość na jaką zasługuje i na jaką ciężko całe życie pracował. Gówniane życie, gówniana starość, a niby czemu miałaby być inna? Moja jest sympatyczna.
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime25/11/2013, 11:33

Kicia napisał:
Malkontenci do łóżek, papiloty na wyleniałe włosy i gnicie przed telewizorem. Zainteresowani życiem do działania. Można bardzo aktywnie spędzać ostatnie lata życia, ale każdy ma taką starość na jaką zasługuje i na jaką ciężko całe życie pracował. Gówniane życie, gówniana starość, a niby czemu miałaby być inna? Moja jest sympatyczna.
Zapomniałaś o komputerze, lekarzach, kościele.  LOL

też nie narzekam  blue1401 

A tak ogólnie,  to zima za rogiem    usmiech 
bo forumowe Kicie smiech1  ciepłego domu szukają  Starość to gówniana sprawa - Page 2 1559649361
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Kicia
Piętaszek
Kicia



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime28/11/2013, 20:45

Rozumiem, że nie powinny. Ok. bye1
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime29/11/2013, 11:16

Kicia napisał:
Rozumiem, że nie powinny. Ok. bye1
Kicia
Nooo, weź przestań się tak nadymać, trochę luzu, humor  Ole!     usmiech 
bo nie uwierzę, że twoja starość jest sympatyczna smiech1 smiech1 


Zapewne pochodzisz z  szarej, smutnej krainy, gdzie wszyscy dostojni w swej starości  Starość to gówniana sprawa - Page 2 1559649361 

Ludzie radośni lubią k o l o r o w y świat bez względu na ilość lat  usmiech 
tutaj jest Archipelag Szczęśliwych Ludzi, kolorowy i radosny świat - może i ty  jakąś wysepkę zasiedlisz?
Nie bądź sknera, daj grosik za uśmiech  
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime30/11/2013, 00:27

oj, tam...Kicia...nie złość się, wprawdzie Kicie to indywidualistki, ale co by to było za forum bez głaskania i mruczenia...Starość to gówniana sprawa - Page 2 Kotek
zwłaszcza zimą ... przy kominku...
o właśnie! przychylam się do wniosku Adminki  o zrobienie kominka dla Kici na jednej z wysp...
Powrót do góry Go down
Kicia
Piętaszek
Kicia



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime30/11/2013, 17:10

A ciepły koszyczek z wełnianym kocykiem będzie?
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime1/12/2013, 19:50

I z kłębkami włóczek do ganiania za nimi...
Wczoraj moja Sarabi wywlekła mi do kotłowni motek sznurka bransoletkowego...
niestety nie miałam ze sobą aparatu...
ale doprawdy...taka poważna kotka i takie zabawy...wstyd normalnie...
i ja do niej mówiłam, a ona się nadal bawiła...aż się pies zdziwił...smiech1 

Koszyczek dla Kici...
Adminka może dołoży jakiegoś  animowanego kociaka... ?

Starość to gówniana sprawa - Page 2 Legowisko-dla-kota-asta-trixie-1.jp.thumb
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime3/12/2013, 13:02

Fionka napisał:


Koszyczek dla Kici...
Adminka może dołoży jakiegoś  animowanego kociaka... ?

Starość to gówniana sprawa - Page 2 Legowisko-dla-kota-asta-trixie-1.jp.thumb

dołoży, oczywista oczywistość  usmiech  
wrzucę na jakąś wyspę, żeby temat o gównianej starości nie zaśmiecać usmiech1

Zapiecek Kici - KIK TUTAJ usmiech 
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Sponsored content





Starość to gówniana sprawa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Starość to gówniana sprawa   Starość to gówniana sprawa - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Starość to gówniana sprawa
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: SPOŁECZEŃSTWO :: Rodzina-
Skocz do: