humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?

Go down 
+4
szokoladka
Fionka
Baba
Admin
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Admin
admin
Admin



Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime28/9/2010, 11:46

Wczoraj kawał roboty odwaliłam. Umyłam 4 okna, Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  85178

ale jeszcze zostało  lepiej nie mówić ile,

bo odejdzie ochota.

Pies został wyrwany z depresji, Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  198279

na którą zapada z powodu braku partnera do kopania piłeczki.



Serdeczności dla wszystkich w ten deszczowy dzień Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  636455


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia 4/11/2015, 15:31, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime29/9/2010, 10:26

a jo zem ptastwo nakarmila
dziecka zem dwa na latafce zabrala na plaze gdzie nas wypizdzilo
chaupe zem wyspszontala, tera lobiad gotujem - rosol jakby to niedizela byla cy cus
kota zem na smycy zabrala na zewnontrz coby se poboiegal
iiiiiiiiiiii
nudny zem miala dzien
jutro Walek jemeryture bedzie lotbieral to bedzie dzien nie s ty ziemi, trza go bedzie gonic coby szyckiego nie przepil
ajusci
miotle zem juz na niego naoszczyla, grabie tysz mam nagotrowane jakby sie mietla zlamala
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime19/10/2010, 12:37

Nie zrobiłam bałaganu przy gotowaniu obiadu i Synu Mój nie będzie marudził, że ma znów po powrocie ze szkoły pełen zlew garów.
A co? karę musi odpracować, ale dziś...qrcze, dobra, pójdę nabałaganić w łazience, duuużo prania ręcznego mam... LOL
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime3/11/2010, 00:50

dzisiaj zem nic jesce nie zrobi;la bo mie jusz bokiem wychodxzi co zawse tyko ja cos lo inszych robiem
wcora my s chopokiem pojechali na kajaki
znacy jo zem zaprzegla i dawaj 50 km na rzeke fajnom dawaj my pjechali
no to chopok mie mowi a moze byswa podjechali do jego kolegi co tysz kajaka mo i jes chentny na przejaszczke coby go zabrac s nami
to mowiem - dobra
pojechali my i kulega gada co to un jes chentny ale kcy w mojem kajaku se plywac nie f sfojim bo w jego kajaku to go plecki bolom
moj kajak mo glepsze siedzisko i takie specyjalne loparcie co jo se moge wioslowac przy mojem chorym krengosupie
to moj chopok godo - matka doj swoj kajak kuledze.
a jo zem go przeklela i nie dalazem .....

wcora zem palila swicki w domuna 14 rocnicem smierci moi matuli
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime3/11/2010, 15:29

Mojej Mamy też już nie ma, prawie pół roku...
takie życie...
a jak Twój Tata Babo? trzyma się jakoś?

Chłopaka Twojego też bym chętnie zobaczyła kiedy...
Mój już Ojca przerósł...chyba Mu musze mniej obroku dawać... Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  601301
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime7/11/2010, 01:39

MOj chopok siem zmienil

duzy jes, mie to w lutym jusz przeros, ale jo to mom 168 , to niewiele

nie dal mie sie zmierzyc wczora ale ostatnio mial cus 174-5 cm

wlosy mu siem skrencaja w losobne loki , takie twrde sprenzynki, dlugie dosyc jusz mo loki , takie s 5 cm
chopoki to i tak urosnom , jo mojemu nie daje lobroku a i tak rosnie

dziewuchom sie podobo , ale un cus jesce za dzieciuchowaty na kochania

jak se wystudiuje wklejanie lobraskow to cus fkleje

A LOciec siem czyma.... dzienkuje
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime8/11/2010, 00:55

A.. To ja swojego zdybam przed aparat i zrobię z nim sobie fotkę...bo opisywać to nie dam rady.

Jak dzieciuchowaty to może jeszcze da sie uściskac od Ciotki ?? Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Ucisk

czekam na to obiecane wklejanie... Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  293290
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime8/11/2010, 12:27

Baba napisał:

jak se wystudiuje wklejanie lobraskow to cus fkleje


Babo


Nałobiecuje, nałobiecuje a sie okazuje co dali studiuje
wieczna studentka smiech1

Ty się bierz do roboty, ale migiem! No! blue1405 serce911

Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime13/11/2010, 00:27

na szyx
cko bedzie cas
u mie nowe jajka som -ctery , karmie ptoski na lokronglo , samcyk mie kcy za palec chycic od 24 listopada sie bedom ptoszki wykluwac i potym bedzie karmienie i fkolo wojtek

a raporty mozna se pisac ,jo se pocytom bo umim i lokulary do cytonia tysz mom
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime14/11/2010, 12:01

Baba napisał:


u mie nowe jajka som -ctery , karmie ptoski na lokronglo

Jojków u mię nima, bo sie zbliża zima, ball
karmie jakomś papugie LOL Łokropnie żarta jezd. smiech1

Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  1401515346

Babo

ty sie wyznajesz na papugach to pewnikiem wiesz co za paskuda ma we swoich skrzydełkach takie cudne modre piórka smiech1
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime15/11/2010, 13:48

Myślałam, że papuzią paskudę masz na myśli, bo nie wyświetlił mi się obrazek, dopiero po otworzeniu okienka odpowiedzi widzę...
piękna sójeczka...
Bardzo lubię obserwować jak sójka lata, zachowuje się jak wariatka... Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  198279 za to przydomowej hodowli jaszczurek trzeba przed nią pilnować...(przed bocianami też)
Dokarmiaj Adminko, sójki u nas są pod ochroną, u mnie też żerują, uzupełniając sobie na zimę spiżarnię...
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime16/11/2010, 03:14

Papuga mo miec krzywy dzup , a to ptase ni mo krzywego dzioba to nie bedzie papuga, tak se myslem , ajusci
a jak kiedy Fionkem zdybiem na Skajpie to ji przeslem moje zdjencia i una moze wklei jak jom poproszem.
Jo siem na termono;logiji nie wyznajem , to siem nie naucem jak wklejac lobraski, moie by trza task tumacyc jak na wsi ...
: dwa rkoki za kosciolem i wq lewo az do remizy i pozni skok bes strumyk i za trzeciom chaupom w prawo.
tu gdzie tera piszem lizda som takie lobrazecki
jeden sie nazywa "host an image" , a drugi "image"
kliknelazem na ten pirsy - "host an image" lobraski skomputera mie sie przeslali na insze website , ten adres co siem mi wtencas obok lobraska pokazal zem fkleila tutaj tez dzie pisem w tekst i nic.
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime12/12/2010, 15:20

Bo coś bokiem wylazło...jakiś znaczek..
albo spacyjka wlazła nie tam gdzie trza...
a tu nigdzie nie trza...

Nie zamordowałam se Potworów, duży sukces zważywszy, że zasłużyły...

Zrobiłam za to sobie kawę ...dla spokojności...z pewnościa domownicy skorzystają.

Święta za pasem, sprzatanie, zakupy, gotowanie...mam małą lodówkę, bo kuchnia nie pozwala na większą, żeby chociaż był większy mróz, to można by balkon (namiastkę balkonu) wykorzystać, a tak to nic...

poza tym wszyscy zdrowi
i wszystko gra...
Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Audio_new


przedwczoraj koleżanka przysłała mi kilka zdjęć z pobytu nad Bałtykiem...
zatęskniło mi się i tak latają po mnie szanty...
niech latają i po Was...
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime18/12/2010, 18:39

Może studyjna wersja jest bardziej...pełna, wypełniona tonem, dźwięczna...
ale ja wolę tę...
co kto lubi...





szum fal kiedyś sobie nagrałam, z obrazem nawet...na komórkę... Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  198279


Posprzatałam dziś u Potworów, na pewno nikt mi za to nie podziękuje...
Znalazłam książeczkę harcerską, jedną zgubioną dość dawno legitymację szkolną, dwie latarki zaginione przed ostatnim biwakiem, dwie skarpetki, różne, pewnie pary od nich już wyrzuciłam, klapke od starego telefonu i plastelinę, której nie pozwalam w domu trzymać...
Jutro wracają...hehehe... Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  85178
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime20/12/2010, 03:10

a jo zem karmem dla kotow zaniesla do schroniska dla zwierzat
ludzie wyrzucaja zwierzeta po swietach to sie schronisko zapelni biednymi futrzakami
kupia se kociaka bo jes smiszny i pobawiom sie nim , jak taki podrsnie to jusz go nik nie kcy i wyrzucajom
nik nie wierzy ze koty majom uczucia i som kochajonce , cierpiom jak sie je osieroci
moj m
Max ze schroniska jes, juz mu stuknie 8 lat niedugo
bardziej kochajacego zwierzaka nie mialam
jak my go zostawili w hotelu kocim bo my wyjezdzali to co siem drzwi otwieraly w biurze i ludzie wchodzili , Max juz byl przy drzwiach swojego wybiegu i wypatrywal czy to nie my wracamy po niego , tesknil . Gupie ludzie co mowiom ze kot to nie czuje bo koty to smo takie odlaczone od zycia rodzinnego , nieprawda
tylko na milosc kota to se trzeba zasuzyc, dobrze go traktowac, dbac o niego i rozumiec
ajusci
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime20/12/2010, 09:07


Chyba oddam swojego piesa na karmę dla kotów zły2
Miejskie strażniki wlepili mandat co chodzi po osiedlu bez dozoru zły2
Wszystkie dziury w płocie pozatykane, ale on zawsze jakąś nowa wynajdzie blue1406
Właśnie siedzi w wielkiej traumie pod drzwiami i popiskuje żałośnie,
domagając się wyjścia a na dworze taki mróz, śnieg.
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime20/12/2010, 10:41

Już gdzieś widziałam, czy nie Łorcyk czasem wklejał taki filmik o psie, co z zamkniętego kojca po siatce wylazł i nawet dach se głową podnosił ??
Pieski są sprytne...
Powrót do góry Go down
szokoladka
Robinson Crusoe
szokoladka



Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime7/1/2012, 00:19

Witojta.Mie siym wydowo,że Łorcyk już Piesaczów niymo.

U mnie,jak nie zjawi się Pies to znowu bezdomny-domny KOt.

Siedzi pod choineczką i na każde otwarcie moich drzwi reaguję cichym miałkiem'

\Mięsko u mnie zawsze dostanie i "tytki" też.Mleczko do tego i Kartofelek.

Serce mam ogromne do żwierząt a resztę dostanę kidyś z nieba z powrotem.

Pozdrowiom Wos.Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  783503
Powrót do góry Go down
ulena
rozbitek




Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime25/8/2012, 19:50

Ja chodze 2 razy na tydzień do schroniska .Pomagam karmicć psy w schronisku. one są takie smutne placz1 ja nie moge wziąść żadnego do domu placz
Powrót do góry Go down
ulena
rozbitek




Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime25/8/2012, 19:51

Mało jest takich jak ty szokoladko usmiech903 kobieta550
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?    Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa,  kota?  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co zrobiłaś/łeś pożytecznego dla psa, kota?
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: PTAKI, ZWIERZAKI---domowe :: Psy-
Skocz do: