humor-ole
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


humor-ole
 
RejestracjaZalogujPortal*IndeksLatest images

 

 Rekin biznesu ;)))

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime22/1/2010, 09:38

Zasiedlam cichaczem, za chwilę jakiś rozbitek mi podbierze. Trzeba się okopać i zaczaić.
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime27/1/2010, 10:00

Taki jeden
Nikt Tobie tej wyspy nie podbierze!
Mam problem! Poszła mi karta graficzna! Dobra karta, za kilka ładnych stówek. Ale ja mam szczęście! 4 dni przed końcem gwarancji!
Pozostaje mi czekać na nową.
Wyciągnęłam z kąta starego laptopa, którego czas świetności minął.
Strasznie żółwiaste urządzenie! Mogę iść na spacer, zrobić kawę, zanim paskud pomyśli, zanim otworzy stronę! Toto ma jakąś 1/5 mocy mojego komputera.
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Gość
Gość
Anonymous



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime27/1/2010, 10:11

Jeżeli wyspa jest już moja to zapraszam na parapetówkę, dzisiaj jest święto pijewino
Zapraszam wszystkich na bujanie na hamaku i coś mocniejszego na nerwy, niekoniecznie nerwosol :pijekokt:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime27/1/2010, 22:26

Cytat :
Jeżeli wyspa jest już moja to zapraszam na parapetówkę, dzisiaj jest święto Rekin biznesu ;))) 860491
Zapraszam wszystkich na bujanie na hamaku i coś mocniejszego na nerwy, niekoniecznie nerwosol Rekin biznesu ;))) 301802



POzostaje wypić nerwosol! Rekin biznesu ;))) 85178 Zdobyłam się na wielkie poświęcenie /zważywszy niemoc mojego zastępoczego środka lokomocji/
dobijając do tej wyspy lądowego rekina, który miał tu urządzić parapetówkę. I co?
KIcha!
Chyba pójdę odśnieżać dla rozładowania negatywnych emocji Rekin biznesu ;))) 198279
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime28/1/2010, 09:23

Wybacz, śnieg spadł, a to przyczyna padnięcia netu, co się odwlecze to nie uciecze, lepsze czasy też przyjdą byle do wiosny snieg
Powrót do góry Go down
bogatka1
pirat
bogatka1



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime28/1/2010, 20:08

Rekin biznesu ;))) 2ecq2a9 0_0, parapetówki bardzo lubię, tutaj nie mam jeszcze swojej wyspy, przytulę się do Rekina, ja z gatunku pielęgnic. Więc dla rozgrzewki na tej wspólnej parapetówie duży kielich dla każdego: Rekin biznesu ;))) Mbh4bb a i coś pysznego: Rekin biznesu ;))) 2rpwmsp i mam nadzieję, ze będą tu gościć Wszyscy Rozbitkowie.
Powrót do góry Go down
http://forum.gazeta.pl/forum/f,48033,aha_Grafika_com.html
Gość
Gość
Anonymous



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime28/1/2010, 21:58

O jak miło, witaj Bogatko, niech to bedzie wspólna wyspa radosnych rozbitków, zaprasza
Rekin biznesu ;))) Dinztonikiem36943306401m na wódeczkę.
Powrót do góry Go down
bogatka1
pirat
bogatka1



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime29/1/2010, 15:34

To się rozumie! Nawet jest parapet, a wódki wiosenne pijewino
Powrót do góry Go down
http://forum.gazeta.pl/forum/f,48033,aha_Grafika_com.html
Admin
admin
Admin



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime29/4/2010, 18:16

Taki jeden rekin biznesu LOL odpłynął w siną dal bye1

Może znajdzie się inny rekin smiech1
z poczuciem humoru i przejmie wyspę z dobrodziejstwem inwentarza

Rekin biznesu ;))) 152
smiech1
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime16/10/2012, 03:51

JO to jusz wszystko wiem. Ten gosciu , co tu byl i se wyspem zajal to musi robil w jakiems raboratorium - niech tylko szanowny Admin se popatrzy na ten parapet i te insze instrumenta na niem.
No i jo se tak myslem, ze un s tej szczensliwosci ze mo wyspem i gosci chentnych na parapetofkem se na napedzil jakowegos bimbra , dodal se do niego niebieski trutki co kazde raboratorium mo na penczki ( zeby byl wiosenny trunek ) i se to wypil.

Trza by biedaka dzies godnie pogrzebac i jesli wierzoncy byl i ksiedza by trze jakiegos coby siem nad mogilom pomodlil.

A moze by go w jaki worek i do morza??????
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime19/10/2012, 10:03

Baba napisał:
JO to jusz wszystko wiem. Ten gosciu , co tu byl i se wyspem zajal to musi robil w jakiems raboratorium

/.../

napedzil jakowegos bimbra , dodal se do niego niebieski trutki co kazde raboratorium mo na penczki ( zeby byl wiosenny trunek ) i se to wypil.

Trza by biedaka dzies godnie pogrzebac i jesli wierzoncy byl i ksiedza by trze jakiegos coby siem nad mogilom pomodlil.

A moze by go w jaki worek i do morza??????

Babo
tak sobie myślę, zastanawiam się,
czy aby ten szach, LOL
do spółki z psem, LOL
nie pożarł tego rekina biznesowego. LOL LOL LOL

Szach ...
i
mat! LOL5


Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime19/10/2012, 11:48

aaaa to moze byc najprawdziwsza prawda....

co glowa to glowa

to jak un jes pozarty to pogrzebu ani mogilki nie trza
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime19/10/2012, 13:59

Zastanawiam się czym się rekiny wabi...

qrcze, zastanowić się powinnam raczej, czy mamy na zbyciu jakieś mięsko...
i czy warto karmić bestie...
Może najpierw powyrywać ząbki??
Rekin biznesu ;))) DSC07731
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime20/10/2012, 02:41

znowusz na rekinach to sie tysz trochem znam

wienc som rozne rozniste rekiny ale bac sie tylko trzeba trzech :

bull shark
tiger shark
no a trzeci jak sie nazywo to se zapomnialam ale chyba "white pointer shark" cy cus tak

no to une szyckie som agresywne i ciekawskie i se nadgryzom co bedzie plywac na ich wodach i moze to byc piez , SZah, nawet baba abo inszy clowiek i tesz jakby byli w kajaku . WYplynie sie , sprawdzi czy owe jes jadalne i abo skouncy abo wypluje ze wstrentem i se poplynie dalej

ale najlepi to takie rekiny lubiom mienso i zeby bylo w nim duzo krwi

ale majom une se takie wrazliwe sensory po bokach ciala i som drazliwe na to jak sie kto cy co porusza we wodzie . Bo one som jak te policyjanty w morzu c majom wylapywac i likwidowac szycko co jes chore , czy dogorywajonce , wszyckie niezguly jak np. ludzie co nie umiom plywac i tak sie w ty wodzie ruszajom jak muchy w smole ( jak kto nie wie o co siem roschodzi to niech se zrobi eksperyment - muche zlapac i wsadzic do miodu i se zobaczyc - miod taki samo lepki jak smola , ale latwiej go zdobyc)

jednego to zazdroszczem rfekinom - majom zembow pelnom gembem a jakby im siem zlamal cy cus to im w tem samym miejscu nastempny lodrosnie..

Niech mnie kto powi cy jak mu wypat zomb to mu inszy w tym miejscu wyrus. Dziecka siem nie liczom.

ani mostkow im nie trza ani plomboac zembow - jakby ludzie se mieli takie zemby jak rekin toby nik do plombowania nawet nie chodzil tylko by se zaomb qylamal i poczekal na nowego zeby wyrus

ajusci
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime20/10/2012, 02:49

no to mosz Fijonko lotpowiedz

ni ma co siem menczyc z wyrywaniem rekinowi zembow bo mu i tak odrosnom a w czasie wyrywania to sie moze taki odwinonc i odgryzc Fionce cus co Fionce nie lodrosnie....

zeby rekin nie zaatakowal to najlepsze wyjscie coby mu do jego morza nie wlazic

ajusci
Powrót do góry Go down
Fionka
specjalistka nie tylko od kawy
Fionka



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime28/10/2012, 19:58

Temu rekinu co to ten ząb jego był... to wypadł ze starości...
jakieś 20 milionów lat by miał dzisiaj... Rekin biznesu ;))) 913534
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime30/10/2012, 01:54

Rekin biznesu ;))) 474255
Powrót do góry Go down
Baba
była i się zmyła :)




Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime2/11/2012, 06:13

jeszczezem nie skuncyla lo tych rekinach....

no wienc ten bardzo agresywny rekin sie nazywa great white shark

w gazecie pisom dzisiaj, ze wczoraj przy wybrzezach Western Australia dwoch wedkarzy lowilo ryby z 3m lodki. Nie wiadomo jak daleko od brzegu a czas w przyblizeniu : poludnie. Nagle wyplynal okolo 4 m great white i nadgryzl sobie lodke, po czym mial ochote na jednego z wedkarzy, ktory zaczal go boksowac . Rekin zrezygnowal i odplynal.

Tera czekamy cy ktos z zielunych nie oskarzy wendkarza o pobicie rypki, ktora chyba nalezy do gatunku zagrozonych wyginieciem.
Powrót do góry Go down
Admin
admin
Admin



Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime2/11/2012, 13:03

Baba napisał:
jeszczezem nie skuncyla lo tych rekinach....



Tera czekamy cy ktos z zielunych nie oskarzy wendkarza o pobicie rypki, ktora chyba nalezy do gatunku zagrozonych wyginieciem.

Babo
dobrze, że to tak daleko od ciebie ten rekin grasuje smiech1

Za pobicie rypki to obowionzkowo zsyłka na Sybir LOL5
Powrót do góry Go down
https://humor-ole.forumakers.com
Baba
była i się zmyła :)




Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime14/11/2012, 02:09

iiiiiiiiii

ja sie nie bojem , bo niby Walka jusz ni ma ale krzesny zyje jeszcze a on z tych ostatnich co najlepi sztachetom fechtujom, nich mi tu tylko ktorys przyjdzie!!!! Rekin biznesu ;))) 714199

Rekin biznesu ;))) 920328 Rekin biznesu ;))) 17154 Rekin biznesu ;))) 640700

to sie dowie kim jes

Rekin biznesu ;))) 178456
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rekin biznesu ;))) Empty
PisanieTemat: Re: Rekin biznesu ;)))   Rekin biznesu ;))) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rekin biznesu ;)))
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
humor-ole :: ARCHIPELAG WYSP SZCZĘŚLIWYCH :: Wyspa lądowego rekina biznesu ;)))-
Skocz do: